Ümraniye evden eve nakliye olarak sizleri huzur ortamında ve gönül rahatlığı içinde eşyalarınızı taşıyacağınız bir nakliye hizmeti almanız için firmamıza davet ediyoruz. Hızlı nakliyenin adresi ve de kaliteli hizmetimizle adımızdan söz ettirmiş bir firmayız. Motivasyonu tam bir ekiple yaptığımız işlerin altına rahatlıkla imzamızı atarız ve bu konuda da hiç bir şekilde tereddüt etmeyiz. Güvenilir ve kaliteli hizmetin tek adresi olarak çalışmalarımızı sürekli yenilenen bu sektörde ilerlemekteyiz. Sizler de bizim çalışma prensibimiz adına yaptığımız hizmetlerin kalitesini ölçmek ve de daha net bilgiler almak isterseniz bizi daha yakından tanımak adına yerimize gelebilirsiniz.

Sizin İçin Seçtiklerimiz: Parça Eşya Taşıma

Güvenli Taşıma hizmeti

Güven konusu günümüz insanının en çok ihtiyaç duyduğu duygulardandır. Piyasada o kadar dolandırıcı bulunmaktadır ki insan bunlardan bezmiş durumdadır. Buna bağlı olarak bizim sektörde de kendini bilmez bir sürü firma kol gezmektedir. Bunlar kayıt dışı çalışmakla beraber birçok insanımızı da mağdur duruma düşürmektedirler. Müşterilerine olmayacak bir dizi vaatlerde bulunarak gereksiz yere vaktini çalmakta ve de en sonunda eşyaları yıpratarak onları adeta ortada bırakmaktadırlar. Bunun sonucunda da olan yine size olacaktır. Bunun bir sürü örneğini yaşıyoruz ve nerdeyse her gün bir müşterimizin mağdur bir şekilde Ümraniye evden eve nakliye firmamıza başvurduğunu söyleyebiliriz.

Yüksek Model Taşıma Araçları

Ümraniye evden eve nakliye firması olarak eşyalarınıza oldukça fazla önem vererek her hangi bir şekilde zarara uğratacak bir harekette kesinlikle bulunmayız. Aksine en tedbirli bir şekilde hareket ederek ilk olarak eşyalarınızı güvence altına alırız. Bunun için gereken evrak işlemleri de nakliye firmamızca yapılmaktadır. Sözleşme imzalama yoluyla yapacağımız hizmeti bir nevi kâğıt üzerine dökmeyi amaçlarken eşyalarınızın da listesini bu sözleşmeye ekleyerek onların başına gelebilecek her hangi bir sorunda bunu garantimiz altına almaktayız. Zaten ekspertiz ekibimizce ücretsiz olarak uyguladığımız hizmetimiz, sizlerin eşyalarınızın taşınması için bir plan oluşturmamıza on hazırlık olmaktadır.

Ambalajlı Ve Asansörlü Nakliyat

Ümraniye evden eve nakliye firması olarak eşyalarınızı ambalaj haline getirmekte ve bu şekilde daha sağlam bir halde taşımayı sağlamaktayız. Sizler de biz gelmeden önce on hazırlık olarak elektronik eşyaların fişlerini çıkarıp hazır hale getirseniz işimiz daha hızlı ve kolay hale gelecektir. Aynı zamanda cim biçme makinesi ve motosiklet gibi yakıtla çalışan eşyalarınızı da depolarını boşaltarak bu şekilde tehlike arz etmeksizin önüne geçmiş olursunuz.

Hidrolik Asansör Sitemi

Ayrıca asansör sistemimizi de sizlerin hizmetine sunuyor ve bununla da tamamen eşyalarınızın daha kolay ve hızlı olarak taşınmasını amaçlıyoruz. Oruçoğlu evden eve nakliyat firması asansör sistemimiz hidrolikli olup raylı sistemi ve kapalı taşıyıcısı ile birden fazla eşyayı aynı anda dahi taşıyabilmektedir.Eşyaları tamamen ambalajlayıp taşınır hale getiren firma çalışanlarımız daha sonra araca yerleştirip gideceği adrese en sağlam şekliyle teslim edilecektir. Oruçoğlu Sancaktepe Evden Eve Nakliyat,

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2020 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız