Ufak kamyonet nakliye ile eşyalarınızın daha hızlı bir şekilde bu araç ile taşınmasını sağlarız. Kamyonet nakliye işlemleri evden eve nakliye hizmetini tercih eden ve daha az sayıda eşyası olan müşterilerimiz için ideal olmaktadır. Alanında uzman nakliye kadromuz ile sunduğumuz hizmet kalitesini sürekli olarak geliştirme durumundayız bu nedenden dolayı firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Yazılım konularında daha kaliteli bir hizmet sunabilmek adına ekip arkadaşlarımız çalışmalarını sürekli olarak geliştirme durumundadırlar. Daha önceden bu sektör içerisinde çalışmış ve bilgili arkadaşlarımız ile kaliteli hizmet sunarız. Sizde her türlü nakliye işlemleriniz için kamyonet ile nakliye hizmeti sunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız, nakliye sektörüne farklı hizmetler sunması ile lider kuruluş olmayı hedefler.

Ufak Kamyonet Nakliye Avantajları

Ufak kamyonet nakliye işlemleri diğer büyük araç modellerine göre avantajlı olur. Ancak belirli adres için yola çıkacak olan durumlarda pek tercih edilmez. Eşyaların taşınacağı aracın modeline firmamız karar vermektedir. Firmamızda olan tüm işlemlerin hepsi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar olmaktadır. Bu nedenden dolayı müşterilerimizin sunduğumuz hizmet sonrasında memnun olarak ayrılabilmesi temel amacımızdır.

Eşyalarınızın paketlenmesinde kaliteli ambalaj modellerini kullanmaktayız. Bu ambalajlar sayesinde eşyalarınızın başına gelebilecek herhangi olumsuz bir durum önlenmektedir. Olabilecek hasar durumlarını en aza indirdiği için güvenle tercih edebilirsiniz. Sadece eşya paketleme özenli değil tüm süreçte yeterli özeni gösteren bir firma olmaktayız.

Kamyonet İle Nakliye Hizmeti

Ufak kamyonet nakliye ile nakliye işlemi sunan firmamızda sigortalama işlemi ile hizmet sunulur. Sigortalı sistem sayesinde eşyalarınızın başına gelebilecek herhangi bir olumsuz durum engellenir. Belirli bir bedel üzerinden sigortalama işlemi yapılabildiği gibi tamamen eşyaların sigortalanması da sağlanabilir. Tüm bu sürecin belirli olmasında eşyalarınızın modeli ve kaç adet eşya taşınacağı bilgilerinin önemi yüksektir.

Bu konulara ek olarak taşınacak adresin ilk adrese olan uzaklığı da ücret konusunda temel maddelerden birisidir. Sadece nakliye hizmetini sunarak süreci bitirme odaklı değil, müşterilerimizin memnun ayrılabilmesi için daha çok çalışan firmayız. Sektör içerisinde başarı odaklı çalışan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız