Güvenilir Nakliye Firmaları

Yaşam düz bir çizgi değildir. Kendi içinde sürekli olarak bir devinim gösterir ve insanların dönem dönem farklı alanlarda farklı kişi ve kurumlardan hizmet alması gerekir. Hemen her insanın en azından yaşamından bir defa bile olsa taşıma firması ile iletişime geçmesi gerekir. Çünkü akan bir hayatın içinde şu ya da bu nedenle taşınma olgusu en kaçınılmaz olan olgulardan bir tanesidir. Firmamız da bu alanda yani taşımacılık sektöründe en kusursuz çözümlerini en eksiksiz bir biçimde sunuyor. 

Firmamızın verdiği hizmetler hakkında bilgi vermeden önce şunu da özellikle ifade etmek gerekir ki firmamız alanında tüm belgelere sahiptir. Kurumsal bir yapısı vardır. Alanında uzman eğitimli ve yıllardır bizimle çalışan personelleri ile hizmet verir. Alanında öncü kuruluşlardan bir tanesidir.

Taşıma Firması Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Bulunduğumuz kentte taşıma firması denilince akla ilk gelen firmalardan bir tanesi olarak firmamız evden eve hizmet veriyor. Bu hizmeti hem kent içinde hem de şehirlerarası olarak standartlara uygun bir biçimde gerçekleştiriyor. 

Standartların öngördüğü biçimde eşyalarınızın taşınması sürecince kayıp çalınma hasar gibi durumlara karşı eşyalar sigortalanıyor. Bunun yanında son derece güvenli olan taşımacılığa uygun gerekli bakımları yapılmış nakliye araçları ile taşımacılık gerçekleştiriliyor. Eşyalarınız son sistem teknoloji ile asansörlü olarak ve tüm güvenlik önlemleri alınarak taşınıyor. İstenmesi durumunda eşyalarınız özel olarak paketleniyor ve gidilen yerde tekrar özenle açılarak sizin belirttiğiniz yerlere özenle yerleştiriliyor. Zamanınız da size kalıyor. Biz sizin yerinize her şeyi düşünüyoruz.

Taşımacılık Hizmetinde Ücreti Belirleyen Faktörler

Biraz da taşıma firması olarak fiyatlarımızdan bahsetmek gerekir ise öncelikle ödemede her türlü kolaylığı siz değerli müşterilerimize gösterdiğimizi belirtmek isteriz. Peşin, hesaba havale, kredi kartı gibi ödeme seçenekleri bulunuyor. 

Fiyatlarımızı belirleyen kriterler ise öncelikli olarak hangi katlar arası taşımacılık yapılacağıdır. Bunun yanı sıra toplam eşya miktarı ve buna göre kaç kişinin toplamda kaç gün çalışacağı da rakamı belirleyen bir diğer unsurdur. Taşımacılığın yapılacağı iki lokasyon arasında olan mesafe şehir içi mi yoksa şehirlerarası mı olduğu da fiyatı belirleyen bir diğer unsurdur.

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız