Taşıma Firmaları Nakliye işlemleri genelde korku ve stres doludur, eşyalarınız için endişelenirsiniz. Büyük eşyalar, ufak, toparlanması zor eşyalar, kırılabilir, cam eşyalar… Bunların tümünü hızlıca ve kayıp vermeden paketlemek, taşımak, yerleştirmek ve koruyabilmek oldukça zor ve zaman alıcıdır. Bu noktada ayağınıza dek gelecek firmamız sizlere en iyi hizmeti verebilmek için daima yanınızdadır. Müşteri odaklı hizmet anlayışımızın karşılığı olarak daha da güçlü ve başarılı nakliye işlerine imza atıyoruz. En iyi nakliye işlemlerini yapmaktan onur duyuyor, müşterilerimizin beğenisine sunulmuş hizmetlerimiz karşılığında mutlu ve huzurlu oluyoruz.   Güvenli, sorunsuz ve uygun fiyat, profesyonel çalışanlarımız, kaliteli hizmet anlayışımız, 7/24 destek ve mükemmel zamanlama ilkesiyle evden eve, ofis, iş yeri, fabrika nakliye işlerini asansörlü taşıma ile dikkatli ve titiz bir şekilde gerçekleştiriyor, ayrıca eşya depolama işlemlerini de yerine getiriyoruz.

Evden Eve Nakliyecilik 

Firmamız işinin ehli personelimizle, profesyonelce, özenle taşıyarak evden eve nakliye işini yapıyoruz. Firmamızın en büyük hedefi, %100 müşteri memnuniyetini sağlayarak müşteri portföyünü artırmaktır.  Taşımacılık sektöründe kendini en iyi biçimde kanıtlayan firmamız, başarılı bir grafikle, önemli katkılar sunmaktayız. Kuruluşundan bu yana hizmet alanında asla eksik bir işlem yapmayıp, tüm taşıma hizmetlerinde, önce ekspertiz organize edip, taşınma işi için gerekli araç, malzeme ve ekipmanları organize ediyoruz.

Hızlı ve Güvenilir Fabrika Eşya Taşımacılığı 

Fabrika nakliye işlemleri, diğer taşımacılık hizmetlerine benzemez. En zor ve en çok dikkat isteyen taşınma türü fabrika taşımacılığıdır. Kurumsal taşımacılık hizmetinin öncüsü olan firmamız, güvenli ve kaliteli fabrika taşımacılığında deneyimli kadromuzla özenli ve hasarsız bir biçimde yapmak için hizmetinize hazırız. İş kaybını en aza indirip, yeni fabrikanızda bir an önce işinize başlamanızı sağlıyoruz. Fabrika nakliye sürecinin temelini araştırma ve inceleme süreci oluşturur. Fabrikada yapılacak keşifle taşınacak makine ve eşyaları inceleyip, büyüklüğü, hassasiyeti, ağırlık ve diğer özelliklerini, taşımada kullanılacak ekipmanları belirliyoruz. Daha sonra fabrikanızdaki makineleri ambalajlayıp taşıyoruz.Oruçoğlu Kurumsal Nakliyat Firmaları,

Eşya Depolama İşlemleri 

Ev eşyanızın ya da ofis malzemelerinizin, yazlık ve sezonluk işyerlerinizin taşınır mallarının hırsızlık, sel, kira maliyetini indirgeme vb nedenlerle paketlenip, güvenlikli olarak, depoda düşük maliyetlerle saklanıp ihtiyaç duyulduğunda merkezinize kurulma işlemlerinin tümü, eşya depolama hizmetidir. Eşyanızı depolama, koyacak yer bulmakta zorluk çektiğiniz kısmi ya da tüm eşyanız olması durumlarında, uygun depolama ve paketleme malzemelerimize yerleştirerek, liste halinde teslim alıp, istediğinizde yine listeyle teslim ediyoruz.Asansörlü Nakliye Hizmetlerimiz Müşteri memnuniyeti ilkemizle sizler için en kaliteli hizmeti, en ideal ve hızlı formlarla sunmayı ilke edinip, asansörlü nakliye seçeneğimizle eşyalarınızı taşırken daha rahat etmenizi sağlıyoruz.  Asansörlü eşya taşıma nakliye hizmetimizde, öncelikle adresinize ekspertizimizi gönderiyoruz. Evinizin bulunduğu sokağın yapısı ve ev balkonunun uygun olup olmadığını inceleyen ekspertizimiz, bulunulan bölge ve mekân fiziksel koşullar açısından asansörlü nakliye için uygunsa, taşıma işleminin yapılacağı zamanı, sizinle birlikte belirleyecektir. Belirlenen zamanda asansörlü aracımızı ve uzman ekibimizi evinize gönderip taşıma işlemine başlıyoruz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız