Şehirlerarası taşımacılık işlemlerini profesyonel çerçevede sunan firmamız bu konuda birçok farklı müşteri kitlesine hitap etmektedir. Firmamız tarafından sağlanan bu hizmetlerin tercih edilebilmesi için şirket sahibi ya da bireysel müşteri kategorisinde olmanız herhangi bir farklılık teşkil etmemektedir. Her müşterimize yönelik olarak belirlenen paketler sayesinde sizin ihtiyacınız için doğru olan seçeneği tercih edebilirsiniz. Güvenilir hizmet kalitesi sayesinde geçmiş yılların vermiş olduğu tecrübe ile gelecek yıllara güvenle ilerlemekteyiz. Daha önceden firmamızı tercih etmiş ve tüm görüşlerini bildiren müşterilerimizin yorumları bizler için oldukça değerlidir. Süreçlerimizin geliştirilmesinde ve yenilenmesinde müşterilerimizin görüşlerini dikkate almaktayız. Nakliye sektörü içerisinde farklı müşteri özelliklerine göre uyum sağlayan nitelikli paketlerimiz de bulunmaktadır.

Her İhtiyaca Göre Sunulan Hizmet

Şehirlerarası taşımacılık hizmetimiz her ihtiyaca göre sunulan bir hizmet modeli olmaktadır. Bu hizmetimiz için belirli iki nokta arasında taşınmak üzere eşyalarınızın güvenilir araçlar ile birlikte nakliyesi gerçekleştirilir. Kurumsal nakliye şirketleri Bu taşınması gereken eşyalarınızın nakliye işlemlerinin tamamlanabilmesi açısından kurulum işlemleri de sunulmaktadır. Eşyanızın kategorisi itibariyle kurulum yapılması gerekiyor ise bu noktada fiyata dâhil olan ya da harici olarak sunulan hizmeti tercih edebilirsiniz. Siz de bizi tercih eden ve sunduğumuz hizmetten memnun olan müşterilerimiz arasında bulunmak için firmamıza telefon yolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için amacımız hizmet verdiğimiz her bir müşterimizi tekrar kazana bilmektir. Tekrar nakliye hizmetini tercih edebilirler ya da referans olarak farklı müşterilerimize öneride bulunabilirler. Bu nedenden dolayı şirketimizin kültürü açısından bu görüşe önem verilmektedir.

Kaliteli Evden Eve Nakliyat Firması

Şehirlerarası taşımacılık sektörü içerisinde kaliteli bir yere sahip olan firmamız Oruçoğlu sigortalı evden eve nakliyat firması olarak çalışmalarına devam eder. Firmamızın geleneksel müşteri kitlesine göre uyum sağlayan nakliye paketleri bulunmaktadır. Bu konu hakkında detaylı bilgiye sahip olabilmek için telefon numaralarımız aracılığıyla mesai saatlerimiz içerisinde bizlere ulaşabilirsiniz. Tarafınıza müşteri temsilcimiz aracılığı ile birlikte nakliye paketlerimiz hakkında bilgi verilmektedir. Bu
paketlerimiz sektörün getirmiş olduğu iş kollarına hitap eden ve fiyatlandırma konuları ile ilgili doğru bilgileri içeren paketler olmaktadır. Siz de bu paketlerimiz hakkında müşteri temsilcimiz den bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Belirli Şehirler Dışında Nakliye

Şehirlerarası taşımacılık sektörü içerisinde bulunan firmamız belirli şehirler dışarısında ki şehirlere de nakliye işlemini sağlamaktadır. Belirlenen iki nokta arasında taşınması gereken eşyalarınız tüm güvenlik önlemleri alınarak detaylı bir şekilde taşınmaktadır. Eşyalarınızın taşınmasına verdiğimiz önemi içeren bilgilendirme mesajları sizlere iletilmektedir. Bu bilgilendirme mesajları sayesinde eşyalarınızın anlık olarak konumu ya da durak bölümlerinde bulunan konumları sizlere
paylaşılmaktadır. Müşteri memnuniyeti adına sağlamış olduğumuz birçok hizmet modeli bulunur bu nedenden dolayı rakiplerimize göre yenilikçi ve sorun değil çözüm üreten bir nakliye firması olmaktayız.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız