Şehirlerarası nakliye ücretleri, firma bazında değişim gösterecektir. Nakliye ücretlerini etkileyen birçok etken bulunur. Bunların başında, taşıma yapılacak yerdeki eşya sayısı ve muhteviyatı gelecektir. Nakliyenin yapılacağı şehrin uzaklığı da nakliye ücretini etkileyecek bir başka etkendir.

Şehirlerarası nakliye ücretleri bakımından hem kaliteli hem de uygun maliyetli çözümler, firmamızca sunulacaktır. Şehirlerarası nakliyat hizmeti sunan firmamız, kurumsal çalışan, profesyonel bir kuruluştur. Firmamız, ev ve her türlü ofis taşıma işlemlerini büyük bir titizlikle yapmaktadır. Deneyimli çalışma kadromuz ve uygun özellikte araçlarımız bulunur.

Şehirlerarası Nakliyat Özen ve Titizlik Gerektirir

Şehirlerarası nakliyat, büyük bir özen ve titizlik gerektirir. Eşyaların hasar alma ihtimaline karşı, sarsıntıyı minimum dereceye indiren taşıma sistemlerine ihtiyaç duyulur. Firmamız nakliye araçları, süspansiyon sistemi açısından sarsıntı oluşturmayacak yapıdadır. Bakımları ve periyodik muayeneleri yapılmıştır. Firma bünyesinde çalışan şoförlerimiz de işinin ehli olan deneyimli kişilerden oluşur. Diğer firmalarla hizmet ve fiyat karşılaştırmasında en uygun şehirlerarası nakliye ücretleri, kuruluşumuz tarafından verildiği görülecektir. Kaliteli, hızlı ve güvenilir çalışma prensiplerimiz mevcuttur.

Nakliyat Hizmetinde Kurumsal Hizmet Anlayışı

Firmamız, şehirlerarası nakliyatta kurumsal hizmet anlayışına sahiptir. Firmamızdan hizmet almak isteyenlere kısa sürede dönüş yapılır. Eşyalara uygun koli temin edilir. Koli muhteviyatı, eşyanın cinsine uygun ve yeterli sayıdadır. İlk ve tek kullanımlık koliler, taşınma anında hazır bulundurulur. Eşyaların hasar alması çok küçük bir ihtimal olsa da firmamız bu riski karşılamaktadır. Bu nedenle eşya taşıma sigortası yapılacaktır. Kırılacak cam eşya ve avizeler ayrı bir şekilde ambalajlanır. Her türlü eşyaya uygun koli temin edilecektir. Marangoz aletleri ve elektrik malzemeleri de taşınma anında gerekebilecektir. Firmamız bu konuda da ihtiyatlı davranacaktır.

Nakliyat Sektöründe Deneyimli Kadro İle Verilen Hizmet

Nakliyat sektöründe deneyimli kadro ile çalışan firmaların tercih edilmesi büyük önem taşır. Dolapların ve avizelerin sökülmesi ve takılması, firmamız personelleri tarafından rahatlıkla yapılacaktır. Dışarıdan elektrikçi ve marangoz getirmeye gereksinim duyulmayacaktır. Rahat ve titiz taşıma hizmeti firmamızca sunulacaktır. Hem hızlı hem de güvenilir hizmet anlayışımız ile firmamız ile iletişime geçilmesi önerilir.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız