Şehirlerarası nakliyat fiyat listesi ve hizmetleri hakkında bilgi almak için kurumsal firmamızla fiyat teklifi almadan başka firmalardan teklif almayın. Hepimizin bildiği gibi dünyada taşınma işi kadar hiçbir zor iş yoktur desek, abartmış olmayız.  Taşınacak yerin belirlenmesi eşyaların, sökülmesi, paketlenmesi araca yüklenmesi yeni adresinden indirilmesi karışık bir şekilde paketlediğiniz mobilya parçalarının tek tek bulunup, takılıp kırılması vs.bize bir kabus haline gelmesinin yanı sıra bitmesi ve yerleşmemiz günlerimizi.kovalıyor hele ki bir de şehirlerarası taşımacılık olursa bu işlem iki kat daha zor oluyor.

 Şehirler Arası Nakliyat Nedir?

Şehirlerarası nakliyat demek bir evin bir ofisin bir iş yerini ya da herhangi bir kurum ya da kuruluşun eşyalarını bir ilden başka bir ile nakledilmesi işidir Nakliyat sektörünün öncüsü haline gelmiş kurumsal firmamız şehirlerarası nakliyat işlemlerinizi güvenli özenli ve özverili bir şekilde gerçekleştiriyor. Alanında uzman ekip kadromuz taşınmak için her türlü ekip ve ekipmanlara sahiptir. Bu konuda bilgi almak istiyorsanız tek yapmanız gereken kurumsal firmamızın müşteri temsilcisi ile iletişim sağlayarak taşınmak istediğiniz bize bildirmeniz gerekiyor.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti Nasıl Yapılır?

Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyat listesi almadan önce bu hizmeti nasıl gerçekleştiğine dair bilgi almalısınız ki, kaliteli ve güvenli nakliyat firması seçimleriniz kolay olsun Çünkü nakliyat sektöründe o kadar firma var ki bunların bir kısmı kalitesiz hizmet vermekle kalmayıp, çok cazip fiyatlar vererek müşterileri aldatmaktadır Bu nedenle hizmet alacağınız firmadan fiyat almadan önce hizmet seçeneklerinden önce detaylı bilgiler alın.  Kurumsal nakliyat firması olarak şehirlerarası nakliyat hizmetlerimizi şu şekilde yapıyoruz.

Öncelikle bize gelen müşterilerimizi dinliyor yapılacak işleri not ediyoruz. Söz hakkı bize geldiğinde ise ilk etapta nasıl bir taşınma yapılacağı ile ilgili müşterilerimiz ile taşıma planı yapıyoruz. Bu konuda karar vermek için her zaman yanımızda ücretsiz ekspertiz uzmanlarımız yer alıyor. Uygun bir taşınma planı yapılıp taşınma tarihi belirleniyor ve müşterimize fiyatları sunup onayını istiyoruz. Müşteri onay verirse sıra ikinci aşama olan eşya inceleme ve listeleme aşamasına geliyor.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetlerinden Yararlanın

Ücretsiz ekspertiz ekibimiz adresinize gelerek eşyalarınız tek tek inceler not eder. Eşyalarınızda kırık çizik varsa bunlar not edilir ki taşınma sırasında firmamız kusurlu olmasın. Daha sonra anlaşmalı sigorta şirketlerimiz ile eşyaların sigortalanır. Taşınma günü geldiğinde ise taşıma ekiplerimiz sabahın erken saatlerinde adresinize gelerek, eşyalarınız söker ve eşyanın büyüklüğüne türüne göre ambalajlama paketleri ile paketleyip taşıma araçlarına yükleyip, yeni adresine doğru yola çıkar. Eğer eşyanız çok fazlaysa paketleme işlemi bir gün önce de yapılır. Yeni adresinde ise taşıma araçlarından indirilip, kurulum yapıldıktan sonra kullanımınıza sunulur.

Nakliyat Hizmetinde Firmalar Hangi İşleri Yapmakla Sorumludur?

Şehirlerarası nakliyat fiyat listesi alırken hizmet alçağınız firmanın hizmet seçeneklerine bakın ve hangi eşyaların de-montaj ve montajını yaptığın öğrenin çünkü nakliyat firmaları bazı eşyaların sökülüp takılması veya paketlenmesi ile ilgili sorumluluk almıyorlar. Buna örnek verecek olursak mobilya, beyaz eşya, gibi ağır eşyaların montajı de-montajını ve paketlenmesini yapar. Lakin nakliyat firmaları, temizlik işleri ile uğraşmaz, duvar delme ve tadilat işlemlerini ya da duvara monte edilecek çerçeve, aksesuar, raf ve dolaplarınızı duvara monte etmez. Perdeleri söküp takmaz.  Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi buzdolabı gibi beyaz eşyaları söküp, kurar fakat klimanın söküm ya da kurulum işlemi için çoğu firmalar sorumluluk almaz. Ayrıca firmalar kılık kıyafetlerinizin, yerleştirilmesinde özel ve ziynet eşyalarınızın saklanmasına pek karışmazlar. Fakat çelik kasa, canlı hayvan ya da piyona gibi eşyalarınız taşınması için ekstra bir ücret talep edebilirler. Nakliyat sektöründe kurumsal altyapı ile hizmet veren firmamız sizlere bu bilgileri saha önceden vererek hazırlıklı olmanızı sağlıyoruz.

Fiyat Belirlerken Dikkat Ettiğimiz Hususlar

Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyat listesi belirlerken kar etmek yüksek fiyat ya da müşteri çekmek amacı ile cazip rakamlar vermiyoruz. Taşıma fiyatlarımız hizmet seçeceklerimize göre değişmekle birlikte taşınacak eşyaların miktarına konumuna ve taşıma modülüne göre farklılık göstermektedir.Şehir içi nakliyat ile şehirlerarası nakliyat firmalarını fiyatları aynı olmamakla birlikte, asansörlü taşımacılık ile, standart taşımacılık hizmetlerinin de fiyatları aynı olmamaktadır Bununla birlikte taşınacak mekânın türü de çok önemlidir. Ev taşımacılığı ile fabrika taşımacılığı aynı konumda değildir.Ayrıca nakliyat firmaları fiyat belirlerken bu hizmeti sağlamak için sigorta ve ekspertiz hizmetine verdiği giderleri de baz alarak buna göre uygun fiyatlar verir.

Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Şehirlerarası nakliyat fiyat listesi ya da hizmeti alırken dikkat edeceğiniz en önemli detay firmanız kalitesi, piyasa olan varlığı ve bilinirliği, hizmet seçenekleridir. Kesinlikle nakliyat sektöründe uzun yıllar hizmet veren tanınır firmalardan hizmet alın. Eğer kafanızda bir marka varsa hizmet almadan ve görüşme sağlamadan önce firmanın internet sitesine girerek daha önceki çalışmalarına ve müşteri yorumlarına bakın. Fiyatı değil, kaliteyi ve garantiyi ön planda tutun ve size kusursuz hizmet vereceğine inandığınız firmayı tercih edin.  Aslında bu konuda size en iyi yardımı ve fikir firmanın önceden hizmet verdiği müşteriler sağlayacaktır. Yakınızda varsa firma ile çalışmış müşterilerle firmanın hizmet kalitesi ile ilgili görüşme sağlayın. Kurumsal firmamız ne iyi nakliyat firmaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır.  Hizmet seçeneklerimizi fiyat listemiz ve daha önceki çalımlarımız web sitemiz üzerinde görsel resimleri ile sizlere sunulmakla birlikte, web sitemiz üzerinde bizimle iletişim sağlayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Nakliyat Fiyatları Neden Firmalar Arasında Aynı Değil

Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyat listesi firmadan firmaya değişiklik göstermektedir.  Bu da ister istemez müşterilerin kafasında nakliyat firmaları neden sabit ya da aynı fiyatlar ile çalışmıyor sorularını uçuşturuyor. Belki de nakliyat fiyat listesi almak için size yakın olan bütün nakliyat firmalarını tek tek gezebilirsiniz. Kurumsal bir firma olarak sizlere tavsiyemiz hangi firma ya da hangi sektör olursa olsun hizmet almadan öce piyasa fiyatlarını araştırmanız ve aynı fiyatlar veren ya da birbirine yakın fiyatlar sunan firmalar ile çalışmanız daha avantajlı olacaktır.Çünkü piyasa fiyatlarının çok çok altında hizmet sunan firmalarının büyük bir bölümü korsandır ve müşteri çekmek adına düşük fiyat sunuyor. Bu firmalar nakliyat hizmeti için yeterli malzeme ve ekipmanlara sahip olmadıkları için yapacakları işte pek kaliteli ve güvenli değildir.

Nakliyat Hizmeti Almak İçin Ne Yapmalıyım? 

Özellikle yaz aylarını gelmesi ile taşınma işlemleri çok fazla olduğu için hizmet alacağınız firmayı belirledikten sonra firmadan randevu alarak, taşınma işlemleriniz ve fiyat listesi hakkında bilgi almak için ön görüşme yaparak taşınma ile ilgili aklınıza gelen bütün detayları paylaşın. Bu sayede taşınma sırasında meydana gelecek olası sürprizlerden de kurtulmuş olursunuz.

Nakliyat işleminde Müşteriye Düşen Görevler

Taşınma sırasında sizlere düşen görevler, taşınacağınız günü zamandan tasarruf sağlamak adına taşıma araçlarının gireceği yeri hazır etmeli, özel eşyalarınız paketlemelisiniz. Eşya yerleştirirken taşıma ekiplerimizi işini engelleyecek ricalarda bulunmayın. Ayrıca taşınma öncesinde durumu komşularınız ya da apartman yöneticisi ile paylaşın ki taşınma sırasında meydana gelecek ses kirliliğinden dolayı sorunlar çıkmasın.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız