Şehirlerarası evden eve nakliyatevden eve nakliyatta en zor taşımacılık alanları arasındadır. Mesafeye bağlı olarak, taşınacak olan eşyaların da uygun şekilde paketlenmesi ve nakliye aracına muntazam şekilde yerleştirilmesi gerekir. Şehirlerarası evden eve nakliyatuzak yol taşımacılığında profesyonel taşımacılık ilkelerinin uygulanması gereken nakliyat konuları arasındadır. Evden eve nakliyatta sigortalı taşımacılık ta son derece önem taşımaktadır. Eşyaların taşınması sırasında olabilecek hasarlara karşı, sigortalı taşımacılığın önemi oldukça fazladır. Firmamız, sigortalı taşımacılık yapan evden eve nakliyat firmaları arasındadır. Ücretsiz eksper hizmeti sunan kuruluşumuz, taşınma günü öncesinde eşyalar için güncel değerinde sigorta yapacaktır. Eşya taşımacılığında güvenilir hizmet veren kuruluşumuz, her türlü eşyayı özenle paketleyip, usulüne uygun şekilde taşıyacaktır.

Profesyonel Taşıma Firmaları

Şehirlerarası evden eve nakliyatprofesyonel hizmet gerektirmektedir. Uzak mesafe taşımacılığında, nakliyat aracının büyüklüğü de önem taşımaktadır. Eşyaların sıkışık vaziyette gitmemesi için geniş nakliyat araçlarının önemi oldukça fazladır. Firmamız, her türlü eşyayı kapsayacak genişlikte nakliyat aracına sahiptir. Araçların periyodik bakımları düzenli olarak yapılmış olup, eşyaların sarsıntıdan etkilenmemesi için her türlü önlem alınmıştır. Araç şoförleri ise deneyimli olan ve alanında bilgi sahibi olan kişilerdir. Eşyaların muntazam şekilde nakliyesi için kurumsal firma seçimi son derece önem taşır. Kurumsal firmalar, taşınmayı plan dâhilinde yaparlar. Taşınma öncesinde yapılan ev ziyaretlerinin de temel amacı, nakliyat günü hazırlıklı olmak içindir. Çok sayıda koli, karton ve naylon muhafazalar ile eşyaların sağlam şekilde paketlenmesi yapılmış olur. Firmamız, sigortalı taşımacılık yapan kurumsal çalışan firmaların başında yer alır.

Yeterli Teçhizat ve Ekipmana Sahip Olmak

Firmamız, taşıma sektöründe önde gelen kuruluşların başında gelmektedir. Nakliyat şirketimiz, yeterli teçhizat ve ekipmana sahip olan deneyimli firmalardandır. Taşıma elemanlarımız, marangozluk ve elektrikle ilgili işler hakkında da bilgi sahibidir. Taşınma sırasında gerekli olduğu durumlarda asansörlü taşıma hizmetlerimiz de mevcuttur. Eşyaların en dikkatli şekilde paketlenmesi ve kırılacak eşyaların özenle ambalaj yapılması, titiz yaklaşımlarımızdandır. Nakliyatta müşteri memnuniyetine verilen önem gereği, dikkatli ve müşteri odaklı yaklaşımlarımız bulunur. Rahat bir nakliyat süreci için firmamızdan destek alınması önerilir.

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız