Şehirlerarası ev taşıma süreçlerinde insanlar bu işleri yapabilecek nakliye firma arayışı içerisine giriyorlar.  Bu süreçte,  firmaların çok iyi araştırılması gerekiyor.  Verilen hizmetlerin müşteriler,  tarafından memnun kalınmazsa firma açısından son derece ciddi sıkıntılar ortaya çıkaracaktır.  Firmamız Türkiye’nin,  hemen hemen her iline işlerini üstleniyorlar. Şehirlerarası taşıma işlerinde başlıca olabilecek sebepler arasında kişilerin tayin sonuçları, evlilik sebepleri, isteğe bağlı şehir değişikliği dış faktörlere bağlı olarak bu tür sebepler şehirlerarası taşımacılığın olmasına yol açmıştır. Taşınma işleri,  özellikle yaz mevsimlerinde daha çok oluyor. Bu süreçlerde,  şehirlerarası nakliyat firmalarına ihtiyaç duyuluyor.

En İyi Personeller İle Çalışan Firma

Firmamızın kadrolarında,  yer alan profesyonel çalışan elemanlarımız müşteri memnuniyetini sağlamak için her daim çalışırlar. Firmalarımızdan,  şehirlerarası nakliyat süreçleri içerisinde olması gereken kaliteli,  güvenli, hizmet alabilmek çok önemlidir.  Yıllardan beri hizmetini, sürdüren firmamız hizmet sektöründe kendini kanıtlamış olarak çalışmalarına devam ediyor. Türkiye’nin 81 iline kadar hemen her şekilde hizmet veriliyor. Şehirlerarası ev taşıma nakliyat süreçlerinde her daim, müşterinin yanında olan firmamızla rakiplerinden bu konuda her zaman öndedir. Gönül rahatlığıyla hizmet kalitemizden, sizlerde faydalanabilirsiniz.  Tek yapmanız gereken, sitemiz üzerinde bulunan irtibat numaralarımız da iletişime geçmeniz yeterli olur.

Şehirlerarası Ev Taşımada Asansörlü Taşımacılık

Şehirlerarası ev taşıma yüksek katta oturanların en çok sorun olan hatta eşyaların çok zarar görmesi çok sık karşılaşılan bir durumdur.  Yüksek katta oturan kişilerin,  günlük hayat içerisinde sürekli olarak merdivenleri kullandıkları için çekilmez bir yaşam haline gelir.  Aynı bu süreç taşıma işlemlerinde,  sorun haline geliyor.  Eşyaları taşıyacak olan kişilerin,  daha çok yorulmalarına ve ağır eşyaların taşınması sonrasında tüm enerjilerinin bitmesine neden olur.  Asansörlü taşımacılık,  alanında verdiğimiz hizmetler katkılarıyla taşıma işleri bir gün boyunca sürmesi gerekirken birkaç saat içerisinde evde bulunan tüm eşyaların tamamını uygun büyüklükteki araçların içerisine yerleştirilerek taşıma işlemleri hızlanmış oluyor.

Şehirlerarası Ev Taşımada Firmamız İle Çalışmanın İyi Yönleri

Şehirlerarası ev taşıma süreçlerinde firmamız ile çalışmak gerçekten hizmet sektörleri arasında, memnuniyetin daha da artmasına yardımcı oluyor.  Firmamız ile birlikte çalışmanın avantajlarına bakıldığı zaman, taşınan   ürünler sigorta kapsamında taşınması için ambalajlama işlerinde  yaşanan en üst seviyede gerçekleşmesi, 7/24 her daim müşteri temsilcilerine görüşebilme imkânlarının olması, Türkiye’nin her bölgesinden Lojistik desteğin sağlanması gibi avantajı durumlar firmamız ile çalışmanın avantajları olmasına yardımcı olur.  Kaliteli hizmet anlayışıyla,  taşınma yerleri neresi olursa olsun bizler müşterilerimizin her zaman yanında olucaz.  Sorun yaşayan,  müşterilerimizin yanında olmaya büyük önem veriyoruz.

Şehirlerarası Ev Taşımada Profesyonel Hizmet Kalitesi

Şehirlerarası ev taşıma özellikle uzak mesafeler arası taşımacılık gerçekten çok yorucu ve eşyaların uzun yolculuğa sağlam bir şekilde dayanabilmesi gerçekten şartlar göz önüne getirildiği takdirde zor bir hal almaktadır. Ancak firmamızın uzun yıllardan beri eşyaların,   ev taşıma işlerinde her zaman müşteri memnuniyetinin sağlandığı için müşterilerimizin memnun kalması sayesinde tavsiye yoluyla binlerce müşterilerimiz bu sayede oldu.  Profesyonel hizmet anlayışımız ile insanların gönüllerini fethettik. Bu sayede uzun yıllardan,  beri hizmetimizi sürdürüyoruz. Sektörler arasında her zaman birileri olacaktır.  Ancak farkımız olarak bakıldığı zaman çok olumsuz durum ve sonuç ile her zaman müşterilerimizin yanında olup bu durum bizlerin misyonu olarak yolumuza devam etmemizi sağladı.

Şehirlerarası Ev Taşımada Eşyaların Sigortalı Olması

Şehirlerarası ev taşıma taşınacak olan eşyaların güvenli bir şekilde taşınması herkes tarafından önlem alınacak bir durumdur.  Normal şartlarda,  nakliye işleri yapılırken taşınan ürünlerin hepsi sigorta kapsamına gerçekleştiriliyor. Eşyaların sigortalı olması,  müşterilerimizde var olan gönül rahatlığı sayesinde hizmet alabilmesine yardımcı olur. Sigortasız taşınan eşyalarda,  taşınma durumları olarak zarar görüldüğü takdirde eşyaların kullanılmaz hale gelmesi kişileri çok zor duruma sokabilir. Bu olumsuz durumların yaşanmaması,  adına eşyaların sigortalı olması sorunsuz hizmet akışına devam etmesine yardımcı olur.

Şehirlerarası Ev Taşımada Ambalajlama Hizmetleri

Şehirlerarası ev taşıma durumlarında en çok dikkat edilmesi gereken noktalar arasında araba taşıma süreçleri ambalajında bu çalışma düzeni gerçekten çok önemlidir.  Yanlış yapılan ambalajlama teknikleri ile eşyaların taşıma işlerinde çok büyük zarar görmesi kaçınılmaz sonuçları bu durum müşterilerin çok mağdur olmasına yol açıyor.  Firmamızın öncelikle, en çok önem verdiği doğru ambalajlama teknikleri ile bu sayede çift koruma ambalajı sayesinde hasar oluşumlarını en aza indirir. Ambalajlama işleri,  özellikle beyaz eşyalar,  mobilyalar,  cam eşyalar, elektronik eşyalar gibi malzemelerin özel ambalaj teknikleri sayesinde hasar görme olasılığını en aza indirir.

Firma olarak her daim bir amacımız vardır. Müşterilerimizi,  hiçbir zaman mağdur etmemektedir.  Öncelik olarak,  özellikle ağır eşyaların ambalajlama işlerinde ambalajlama teknikleri sayesinde herhangi bir zarar görmesi engellenir.  Bu sayede aracın içerisinde olan yer alan eşyaların var olan eşyalar içerisinde taşıma sürecinde sorun oluşmasının önüne geçer. Nakliyat süreç işlerinin, her zaman müşteriler tarafından satın alınan hizmetlerde memnun kalınması çok önemlidir.

Şehirlerarası Ev Taşımada Eşyaların Korunaklı Olması

Şehirlerarası ev taşıma nakliyat sürecinde kaynaklanan eşyaları herhangi bir zarar görmemesi için tüm eşyaların doğru ambalajlama teknikleri ile yapıldıktan sonra tam olarak korunaklı bir hale geliyor.  Eşyaları taşıma süreçleri her zaman garantili oldukları, için zaten herhangi bir sorunda da dahi olsa garanti kapsamında tüm müşterilerimize sorunsuz hizmet kalitesini sağlamış oluyoruz.  Kaliteli işler her zaman, mutlu müşteri profilini ortaya çıkarır.  Korunaklı taşıma işlem, süreçlerinde araç içerisinde yer alan korunaklı düzenekler sayesinde eşyaların zarar görmesi engellenmiş olur. Konuyla alakalı uzman ekiplerimiz,  eşyaların zarar görmemesi için elinden gelenin en iyisini yapar.

Müşterilerinin Taşıma Süreçleri Olmadan Öncesinde Yapılması Gerekenler

Müşterilerimizin,  mutlaka bir hafta öncesinde gidilecek olan yere evde yapılması gereken tüm temizleme işlerini, onun haricinde elektrik, su, doğalgaz gibi faturaların üzerine alınması var olan süreçlerde, ikametgâh adreslerinin,  aile hekimlerinin bildirgeleri gibi durum süreçlerinde yapılması gerekiyor. Daha sonra taşınma işlemleri için hazır hale gelir. Bu İşlemlerin yapılması daha sonraki süreçte mağdur olunmaması açısından çok önemlidir.

Şehirlerarası Ev Taşıma Nakliyat Firmamız Hakkında

Firmamız gerçekten verdiği, hizmet kalite standartları doğrultusunda alanında en iyi hizmet veren firma olarak adından söz ettirmiştir.  Kaliteli hizmet anlayışı ve firmanin var olan güveninin çalışanlar için verdikleri emek doğrultusunda uzun yıllarda hizmet vermek isteriz. Konuyla alakalı tüm detaylı bilgileri sitemiz üzerinde bulunan irtibat numaralarını sayesinde öğrenebilirsiniz.  İnsanların birbirlerine olan güveninin daha da artması daha önemlidir.  Konuyla alakalı tüm detaylı bilgileri sitemiz üzerinde yer alan irtibat numarası ile beraber iletişim haline geçebilirsiniz.  Bizleri aramanız yeterlidir.  Hizmet akışının sağlanabilmesi açısından,  işlemlerimiz verdiğimiz hizmetler müşterilerimizin her daim yanında olmaktayız.  Gönül rahatlığıyla bizlerden hizmet süresinden faydalanabilmeniz için bizi aramanız yeterli olacaktır.  Her zaman alanında, en iyi hizmet düzeneğinin ortaya çıkarılması için bizler için çok önemlidir.  Uzun yıllardan beri buradayız sizler için de aynı hizmetin sağlanabilmesi için her daim yanınızda olacağız. He daim kalite standartları üzerinde hizmet alabilmek çok önemlidir. Sizlere hizmet vermekten ve evlerinizi taşımaktan mutluluk duyacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız