Şehirler arası nakliyat

Şehirlerarası nakliye firması ile firmamız bu sektör içerisinde son derece başarılı çalışmalar sunar. Evinizde uzun zaman boyunca kullandığınız her türlü eşya modelleri, donanımlı araç modellerimiz ile taşınır. Taşıma işleminin başlatılabilmesi için fiyat konusunda onay işlemlerinin ve ödeme işlemlerinin tamamlanmış durumda olması gerekir. Bu anlamda firmamızdaki her personelimiz bu konunun zamanında tamamlanmış olabilmesi için dikkat etmektedir.

Eşyalarınızın teslimi konusunda da kurulum ücretinin dâhil olmadığı paketleri tercih ederek yeni bir ücretin çıkma durumunu ortadan kaldırabilirsiniz. Eşyaların taşınmasında araçlarımızın belirli zamanlarında bakım ve tamir işlemleri yapılır. Tamir işlemi olmayan araçların bakımları tam zamanında yapılmalıdır. Bu sayede taşıma esnasında olabilecek herhangi bir olumsuz durum yaşanmadan kontrol altına alınır.

Şehirlerarası Nakliye Hizmetlerinin Kapsamı

Şehirlerarası nakliye firması olarak eşyalarınızın taşınması esnasında salgın sürecinden kaynaklanan artışın önüne geçebilmek için çeşitli adımlar atılmıştır. Eşyaların adresinizden güvenlik önlemleri alınarak paketlenmesi sağlanır. Paket olarak eşya taşınması amacı ile üretilmiş olan modeller kullanılır.

Bu paketlemelerin kısa sürede tamamlanmasında ekipten 2 kişi görev almaktadır. Sizde evinizdeki kullanmış olduğunuz değerli eşyaların taşınma sürecinde kaliteli hizmet alabilmek için firmamızı güvenle tercih etmelisiniz. Firmamızda görevli ekip arkadaşlarımız nakliye alanında tecrübeye sahip olmaktadır. Adresinizde kısa sürede paketleme işlemi sağlandıktan sonra depo alanına getirilir. Depo alanında herhangi bir adres için ayrılmış alanlar vardır. Bu alanlarda adres bazlı kategorilere ayrım sonrasında teslimat tarihlerine göre yola çıkılır.

Nakliye Sürecinde Memnuniyet Konusu

Şehirlerarası nakliye firmaları arasında yer alan başarılı firmamızda, nakliye işlemlerinizin belirlenen teslimat süresinden önce tamamlanması planlanır. Müşterilerimizin şirketimizde sunulan nakliye hizmetinden memnun olarak ayrılabilmesi bizim için son derece önemli bir konudur. Bu nedenden dolayı gerekli önlemleri alarak yol durumu kontrol altına alınır.

Çeşitli paketlerin indirimleri ile beraber eşyalarınızın taşınabilmesi için şirketimizden randevu almalısınız. Adresinizden alınan eşyaların yeni teslimat adresinize varışında araçlarda 2 kişi olmaktadır. Sadece aracı kullanan 2 kişi, arka planda eşyaların indirilmesi ve kurulması için 4 kişi görev alır. Profesyonel ekip kadromuz ile nakliye hizmetlerinizin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız