İşyeri Taşıma
İşyeri Taşıma

Günümüzde taşınma kolay görünse de oldukça zor bir iştir. Ev taşıması, ofis taşıması gibi birçok taşınma çeşitleri bulunur. Her taşınmanın kendine has bir yöntemi bulunur. Özellikle ev taşımasında ki büyük ve değerli eşyalar oldukça hassas taşınmalıdır. Firmamız şehir içi nakliyat hizmetini %100 başarı oranında sağlıyor. Şehir içi nakliyattan anladığınız gibi şehir içerisinde bir ilçeden farklı bir ilçeye nakliyat hizmeti verilir. İnsan ömründe en az bir defa taşınmıştır. Ya da çevresinde taşınan elbet olmuştur. Taşınmanın ne kadar zor bir iş olduğunu söylemek mümkündür. Şehir içi nakliyat hizmeti veren firmamız taşınmayı sıfır problem ile gerçekleştiriyor.

Nakliyat Firmasının Sağladığı Avantajlar   

Nakliyat firmasını tercih ederek eşyaların güvenli şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Günümüzde nakliyat firmaları başarılı şekilde hizmet veriyor. Büyük bir sektör haline gelen nakliyat farklı şekilde yapılıyor. Özellikle şehir içi nakliyat hizmeti veren firmamız şehir içi bulunduğunuz ilçeden bir başka ilçeye güvenli şekilde taşınmasına olanak tanır. Nakliyat firmasının sağladığı avantajları şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Eşyaların herhangi bir zarar görmeden taşınması sağlanır
  • Zor eşyalar parçaya ayrılarak taşınır
  • Eşyaların zarar görmemesi için paketlenir
  • Eşyaların boyutuna göre taşıma araçları kullanılır
  • Bulunduğunuz adresten eşyalar güvenli şekilde alınıp, taşınacak adrese bırakılır
  • Eşya sıralaması yapılabilir
  • Zaman yönünden ciddi tasarruf sağlar

Nakliyat Firması Neden Tercih Edilir?

Geçmişten günümüze eşya taşıması önemlidir. Özellikle evden eve taşınan eşyaların dikkatli ve profesyonel taşınması gerekir. Fakat bu ne yazık ki tam anlamıyla bu şekilde yapılmıyor. Yapılan araştırmaya göre, evden eve eşya taşımasının %30’u kişisel ve amatörce yapılıyor. Buda ne yazık ki çeşitli kazaların olmasına olanak tanımış oluyor. Nakliyat firmasının tercih edilmesinin nedeni güvenli ve profesyonel olarak eşyaların taşınmasının sağlanmasıdır diyebiliriz. Özellikle şehir içi nakliyat yapılırken bulunduğunuz yere firma gelerek eşyaların sağlam paketlenmesini sağlar. Eşyalar bu sayede zara görmez. Özellikle değerli ve hassas eşyalar sıraya göre nakliyat aracına yüklenir. Eşya sıralaması da oldukça önemlidir. Çünkü eve yerleştirilen eşyaların karmaşık bir hal kazanması ortadan kalkmış olur. Zaman yönünden tasarruf sağlanır. Şehir içi nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz.

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız