Şehir içi nakliyat fiyatları taşınma durumunda oldukça önemli bir ayrıntıdır. Yeni bir eve, yeni bir iş yerine kısacası aynı şehir içerisinde başka bir yere taşınma söz konusu olduğunda korkulmaktadır. Bu
durum da nakliyat firması seçimi sizin için oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Seçeceğiniz nakliyat firmasının öncelikle gerekli olan bütün belgelere sahip olması gerekmektedir. Firmamız sizlere en doğru ve en iyi hizmeti sunmak için öncelikle bütün belgelerini bulundurmaktadır. Ekibimiz ile beraber sizlere profesyonel hizmeti sunmaktayız. Sizlere söz verdiğimiz zamanda eşyalarınızı taşımaktayız aynı zamanda sizlerin herhangi bir sıkıntı yaşama durumunuzu da engellemekteyiz. Üstelik bu hizmetlerimizi uygun fiyatlar ile sizlere sunmakta ve sizleri mutlu etmek için çalışmaktayız.

Şehir İçi Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

Şehir içi nakliyat fiyatları belirlenirken bazı durumlar göz önünde bulundurulmaktadır. Firmamız sizleri mağdur etmemek adına fiyatı belirlemekte ve bu sayede sizlere yardımcı olmaktadır. Çünkü yeni bir yere taşınırken sizler için bütçenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bunun içinde sizlere öncelikle sabit fiyat garantisi vermekteyiz. Bu sayede taşıma esnasında ya da taşıma sonrasında sizlere ekstradan bir ücret çıkmıyor. Çünkü ekstra ücretler sizin bütçenizin zorlanmasına ve huzurunuzun kaçmasına neden olabilmektedir. Nakliyat fiyatı ile ilgili önceden bilgi almak için firmamızın web sitesini ziyaret ederek bilgi sahibi olabilir ya da firmamız ile iletişime geçerek bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şehir İçi Nakliyat Fiyatları

Şehir İçi Nakliyat Fiyatları Hangi Durumlara Göre Belirlenir?

Şehir içi nakliyat fiyatları bazı durumlara göre belirlenmektedir. Bu hesaplama işlemi yapılırken öncelikle sizlerin evinizin büyüklüğü göz önünde bulundurulur. Ardından evinizin taşınacağı diğer ev ile arasındaki mesafe göz önünde bulundurulur. Evin büyüklüğüne bakarken aynı zaman da eşyalarınızın çokluğu ya da azlığı da göz önünde bulundurulur. Eşyanın yoğunluğuna göre de kullanacak olduğumuz araca karar vermekteyiz. Bu durumlara göre de evinizi taşırken kaç adet personel çalıştıracağımızı belirlemekteyiz. Çalışacak olan personel sayısına göre de ücretlerini
belirlemekteyiz. Aynı zamanda kaçıncı kata kadar çıkılıp inileceği ya da asansör kullanılıp kullanılmayacağına karar vermekteyiz. Araçların yakıt ücreti aynı zaman da taşımanın yapılacağı personellerin ücretlerini hesaplayarak sizlere nakliyat fiyatını sunmaktayız. Sonrasında başka bir ücret söylememekteyiz.

Sizin İçin Seçtiklerimiz: Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat Fiyatları Hakkında

Şehir içi nakliyat fiyatları kullanılacak olan araca göre değişiklik göstermektedir. Bu durumu etkileyen diğer bir olay da taşıma esnasında asansörün kullanılıp kullanılmayacağıdır. Asansörlü taşıma işlemi son zamanlarda en çok tercih edilen işlemlerden birisidir. Bu taşıma işlemi aynı zaman da kolay bir yöntemdir. Asansörlü taşıma işlemi aynı zaman da profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Bu taşıma işleminin her yerde uygulanması mümkün değildir. Aynı zaman da her eşya içinde uygun olmayan bir

durumdur. Asansörlü taşımanın kullanılıp kullanılmayacağına uzman ekiplerimiz karar vermektedir.Ekiplerimiz ile iletişime geçerek asansörlü taşımanın kullanılıp kullanılmayacağını öğrenebilirsiniz. Asansörlü taşımanın olup olmayacağını etkileyen etmenler evinizin konumu ve asansörün yaklaşacağı alan olmaktadır. Asansörlü taşıma için bütün şartların uygun olması gerekmektedir.

Şehir İçi Nakliyat Hakkında Bilgi

Şehir içi nakliyat fiyatları kadar alınacak olan hizmette önemli olmaktadır. Firmamız sizlere en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir. Aynı şehir içerisinde yapılan bütün şehir içi nakliyat
hizmetlerinde her zaman sizin yanınızdayız. Sizleri hem verdiğimiz hizmetimiz hem de uygun fiyatımız ile memnun etmeye devam etmekteyiz. Firmamızdan bilgi almak ve nakliyat işlemini yaptırmanız için bize ulaşmanız yeterlidir. Sizlerin nakliye işlemini istediğiniz bir saat ve tarihte yerine getirmekteyiz.Nakliye işlemine başlamadan önce evinize bir ekspertiz göndererek işlemler hakkında bir bilgi almanızı ve fiyatı öğrenmenizi sağlamaktayız. Eksper işlemleri sırasında eşyalarınızın durumunu, nasıl taşınması gerektiğini de belirleyerek eşyalarınıza bir zarar gelmesini engellemekteyiz.

Şehir İçi Nakliyat Firmasının Sunması Gereken Hizmetler Nelerdir?

Şehir içinde sunulan nakliye hizmetleri kapsamında bulunanlar:
 Nakliyat firmasının sizlere sabit bir fiyat güvencesi vermesi gerekmektedir.
 Eşyalarını garantili olarak taşıması gerekmektedir.
 Kolileme hizmetini en iyi şekilde yapmalıdır.
 Montaj işlemlerinin doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir.
 İstediğiniz şekilde iletişim kurabilmelisiniz.
 Önceden fiyat hesaplama ile fiyat bilgisine ulaşmalısınız.
 Hızlı ve etkili bir şekilde hizmetin verilmesi gerekmektedir.
Çalışan bütün ekibin tecrübeli elemanlar olması gerekmektedir. Kullanılan bütün malzemelerin kaliteli olması gerekmektedir.

Doğru Hizmet Nasıl Sunulmalıdır?

Şehir içi nakliyat fiyatları kadar doğru hizmetin alınması da önemlidir. Firmamız sizlere doğru hizmeti vermek için öncelikle ücretsiz bir ekspertiz değerlendirmesi yapmaktadır. Bu değerlendirme sırasında gerekli olan malzemeler ve ekipmanlar belirlenerek sizlere doğru hizmeti sunmaktayız. Sunulan eksper raporuna oranla doğru bir araç belirlenmektedir. Bu sayede eşyalar sorunsuz ve herhangi bir sıkıntı yaşanmadan taşıma işlemi yerine getirilmektedir. Bu duruma önem vermemizin nedeni sizlere en doğru hizmeti sunmak için çalışıyor olmamızdan dolayıdır. Şehir içi nakliyat hizmetinin yanı sıra sizlere şehirlerarası hizmeti de sunmaktayız. Üstelik sunduğumuz her hizmeti en iyi şekilde sunmaya devam etmekteyiz.

Eşyalara Bir Zarar Gelir Mi?

Eşyalarımızı almak için ve eşya sahibi olmak için senelerce çalışmaktayız. Bu nedenle de eşyalarımız bizim için oldukça önemlidir. Bu nedenle de eşyalarımıza herhangi bir zararın gelmesini istemeyiz.Taşınma işlemi bu nedenle bizi oldukça korkutmaktadır. Bu nedenle firmamız sizlere sigortalı bir nakliyat işlemi sunmaktadır. Bunun nedeni ise firmaların eşyalarınıza zarar vermesi ya da doğru taşımaması nedeni ile eşyalarınızın yıpranmasıdır. Bu durum ile karşı karşıya kalmanız halinde taşınma işlemi sizlere büyük masraflar açmaktadır. Aynı zamanda canınızın sıkılmasına da neden olmaktadır.Sizin böyle bir durum ile karşı karşıya kalmanızı engellemek amacı ile kapalı kasa içi bulunan nakliyat araçlarımızı kullanmaktayız. Bu araçlarımız sayesinde bir kaza olması durumunda dahi eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemektedir. Aynı zaman da hava koşullarının kötü olması durumunda da bu aracımız ile eşyalarınızın zarar görmesi engellenmektedir. Sizin için eşyalarınızın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden de eşyalarınıza oldukça önem veriyoruz. Eşyalarınızı sizin gibi koruyup en doğru şekilde taşıyoruz. Oruçoğlu Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat,

Şehir İçi Nakliyat Hizmetlerimiz Neler Olmaktadır?

Firmamız için kaçıncı katta oturduğunuz ya a ne kadar zor bir taşıma işleminin olacağı önemli değildir.Sizin firmamıza güvenmeniz ve hizmet almak istemeniz durumunda her koşulda taşıma işlemini yerine getirmekteyiz. Bu taşınma işlemi sırasında ne kadar zor olursa olsun eşyalarınızı da en iyi şekilde korumaktayız. Eşyalarınızın kırılması, çizilmesi ya da zarar görmesi engellenmektedir. Bunun içinde firmamız eşyalarınızı en iyi şekilde paketlemektedir. Özel malzemeler yardımı ile eşyalarınızın paketleme işlemi yapılarak eşyalarınızın korunması sağlanmaktadır. Eşyalarınızın taşınacağı araçlarımız kapalı kasa araçlar olmaktadır. Bu şekildeki araçların kullanılmasının nedeni ise eşyalarınıza zarar gelmesini engellemek ve hava koşullarında da zarar gelmesini önlemektir.Eşyalarınızın kolileme işlemini bize bırakmanız durumunda eşyalarınızı en iyi şekilde toplamaktayız.Sizin herhangi bir iş yapmanıza gerek olmamaktadır. Sizlere sunmakta olduğumuz hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz bizim ile iletişime geçmeniz ya da müşteri temsilcimizi arayarak gerekli olan bilgilere ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız