Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer evden eve nakliyat firmamız akla gelebilecek tüm eşya ve yükleri profesyonel bir şekilde taşımaktadır.Evlerde, ofislerde ve şirketlerde var olan eşyalar pratik bir şekilde yeni adreslere götürülmektedir. Firmamız
kurumsal bir hizmet sunmaktadır. Taşıma işlemlerinin tamamı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasının tüm ilçelerine araç desteği sunulmaktadır. firmamız taşıma noktasında profesyonelliği yakalamıştır. Paketleme, montaj ve sökme gibi işlemlerin tamamı alanında uzman olan personeller ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca tüm eşyalar en az iki kat olacak bir şekilde ambalajlamaktadır. Bu sayede mobilyaların veya beyaz eşyaların zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır.

Sarıyer Nakliye

Sarıyer evden eve nakliyat firmamız, 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireleri kısa bir süre içerisinde talep edilen şekillerde taşımaktadır. Sayıca az olan eşyalar için parça yük taşımacılığı desteği de sunulmaktadır. Özellikle de paketleme ve montaj gibi tüm işlemler uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin zahmetsiz bir hizmet almaları sağlanmaktadır. araçlarının tamamı sektöre uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Tüm yükler en küçük bir maddi hasara maruz kalmadan taşınmaktadır. Ayrıca firmamız her türlü eşyaya özel araç tahsis edebilmektedir. Sarıyer nakliye, asansörlü taşımacılık noktasında da müşterilerine profesyonel bir destek sağlamaktadır.

Sarıyer Ofis Nakliye

Kurumsal şirketler bazı zaman dilimlerinde yeni bayilikler açmakta veya büro değişikliğine gitmektedir. Sarıyer evden eve nakliyat ise böyle durumlar için ofis taşıma desteği sunmaktadır. Tüm mobilyalar, deri koltuklar ve elektronik ekipmanlar nakliye havalı pat pat ile sarılmaktadır. Firmamız ofis taşıma hizmetlerini üstü kapalı araç modelleri ile vermektedir. Ayrıca yüklerin veya değerli eşyaların tamamı sigortalanmaktadır. Sarıyer evden eve nakliye firmamız yeni çalışma alanlarına getirilen eşyaların montajını da profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Taşınma öncesinde parçalara ayrılan raf sistemleri, kitaplıklar veya diğer mobilyalar uzman marangoz ustaları tarafından tekrar mont edilmektedir.müşteri memnuniyetini sağlamak adına paketleme ve kurulum hizmetleri için ekstra ücret talep etmemektedir.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Nakliyat firmaları tarafından talep edilen ücretler farklılık göstermektedir. Ancak bazı firmalar komisyon üzerinden iş aldığı için söz konusu ücretlerin artmasına neden olmaktadır. Sarıyer evden eve nakliyat için böyle bir durum söz konusu değildir. Ayrıca müşterilerimize özel yüzde 20’lere özel indirimler de yapılmaktadır. Sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca firmamız talep edilen adreslere aynı iş günü içerisinde ekspertiz desteği sunmaktadır. Oruçoğlu Şile Evden Eve Nakliyat,

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız