Oruçoğlu nakliye taşımacılığı

Sancaktepe nakliye firmaları içerisinde hizmet almak isteyen kişilerin deneyimli ve bilgi sahibi olan kuruluşlara yönelmeleri önerilir. Sancaktepe, yeni site tipi yerleşim yerlerinin olduğu hızla büyüyen bölgelerin başında gelir. Bu konuda kentsel dönüşümün etkisi de son derece fazladır. Yeni yerleşim yerlerinin hızla artması, nakliyata olan talebi de arttırmıştır. Bu nedenle Sancaktepe nakliye firmaları içerisinde en profesyonel hizmet arayışı oldukça fazladır. Nakliyatın en zor tarafı eşyaların hasar almadan ilgili adrese ulaştırılmasıdır. Evden eve nakliyatta bu nedenle her detayın ayrıntılı olarak düşünülmesi ve ona göre tedbir alınması gerekir. Firmamız, titiz yaklaşımları olan, taşınma sırasında her türlü önlemi alan profesyonel taşıma şirketlerinin başında gelmektedir.

Sigortalı Taşımacılığın Önemi

Sancaktepe nakliye firmaları arasında sigortalı taşımacılık yapan firmalardan hizmet alınması önerilir. Nakliyatta dikkatli yaklaşımlarımız olan firmamız, sigortalı taşımacılık yapan kuruluşların başında gelmektedir. Ücretsiz eksper hizmeti sunan kuruluşumuz, eşyaların hasar almaması için her türlü önlemi alan işletmelerin başındadır. Eşyaların bazı durumlarda parçalanarak taşınması gerekir. Büyük olan dolapların kapılardan çıkması oldukça zordur. Bu nedenle monte ve demonte işlerinin yapılması taşınma anında önem taşır. Firmamız çalışanları, marangozluk işlerinden anlayan deneyimli ve bilgi sahibi kişilerdir. Avizelerin sökülüp takılması işleri için de firmamız, yardımcı olacaktır. Taşınma günü için bu gibi işler için alet çantasının getirilmesi nakliyatı kolaylaştıracak unsurlardır. Firmamız, taşınmanın her anını planlayıp, ona göre önlem alan profesyonel kuruluşların başında gelmektedir.

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Firmamız, taşınmanın zahmetli ve zaman alacağı yerlerde hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Firma çalışanları pratik düşünen ve konusunda bilgi sahibi kişilerdir. İşletmemiz gerek teçhizat gerekse de ekipman bakımından yeterli düzeydedir. Yüksek katlı binalardan eşya taşınması son derece zor olacaktır. Bu gibi yerlerde oturanlara verilecek hizmetlerin başında asansörlü taşıma hizmeti ilk sırada gelecektir. Eşyaların hızlı ve güvenilir şekilde taşınması için her türlü son sistem teknoloji kullanılmaktadır. Firmamız, eşyaları özenle paketleyip, taşıma araçlarına da düzgün şekilde yerleştirmektedir. Taşıma şirketimiz, eşyanın cinsine göre en uygun koli ve taşıma yöntemlerini uygulamaktadır.

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız