Profesyonel nakliyat Yaşadığımız eski yıllar ile günümüzü kıyasladığımızda aradaki fark uçurum kadar büyüktür. Teknoloji inanılmaz bir gelişim gösterdi. Üretilen makineler, cihazlar, ürünler, vs. akıl almayacak cinsten. Hayatı kolaylaştıran o kadar seçenek var ki artık şaşırmamak mümkün değil. Nakliyat firmalarının da yeri ve önemi iyice anlam kazandı. Önceki yıllarda taşınmak isteyen insanlar ya da bir eşyasını şehir içi ya da şehirlerarası bir yere göndermek istediklerinde çok zorluk çekiyorlardı. Önce eşyalar büyük özenle hazırlanır, paketlenir, sarılır, daha sonra onu taşıyacak bir kamyon ya da ona benzer bir araç bulunurdu. Bu da oldukça zahmetli bir işti. Çünkü kamyon sahibinin işi, taşıyacağı eşyalar için istediği ücret, taşıma esnasında kırılabilecek eşyaların dikkatli taşınıp taşınmayacağı gibi birçok endişe ve kafa kurcalayan soru bulunurdu insanların aklında. Bir de o muntazam bir şekilde hazırlanmış eşyaların,
taşımacılığı yapan araca nasıl taşınacağı konusu vardı ki akıllara zarar! Yardım eden biri olur mu,olmazsa nasıl taşınır gibi. Yardım edecek biri bulunmazsa belirli bir ücret karşılığında eşya taşımaya destek olacak biri bulunurdu ki bu da eşya sahibinin kesesine zarar.

Evden Eve Nakliyat

Gelişen ve değişen her şey gibi nakliyat firmaları da alanlarında büyüdü, gelişti ve hayatımızda çok önemli bir yere sahip oldu. Nakliyat firmaları olarak bizler, siz değerli müşterilerimizin nakliye edilecek eşyalarını büyük bir özenle ve titizlikle bizlere vermiş olduğunuz adreslere teslim ediyoruz.
Hepsi birbirinden profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile birlikte öncelikle nakliye edilecek eşyaların bulunduğu adrese gelerek, nakliyatını sağlayacağımız eşyalarınızın büyük bir dikkat ve titizlikle de montajını sağlıyoruz. Daha sonra en kaliteli malzemeler ile paketlemesini sağlıyoruz ve yine çok dikkatli bir şekilde nakliye aracımıza taşıyarak, aracın içine yerleştirip, sabitliyoruz. De montajı yapılmış ve nakliyat aracına sabitlenmiş eşyalarınızı, taşınacak olan adrese ulaştığımızda, aynı işlemleri orada da gerçekleştiriyoruz. Büyük bir dikkatle taşınan eşyalarınızı ulaştırdığımız adrese taşıyıp, yerleştiriyoruz. Yine aynı şekilde montajını sağlayarak temiz ve düzenli bir şekilde adrese teslim etmiş oluyoruz.

Sizin İçin Seçtiklerimiz: Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Hizmet Veriyoruz

Profesyonel nakliyat hizmetimiz ile değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak tek hedefimiz. Büyükşehirlerde kentsel dönüşüm nedeniyle taşınma durumları kırsal kesimlerdeki taşınma veya nakliyelere göre kat kat artmış durumdadır. Taşınacak eşyanız var ise güvenilir nakliyat firmalarımız ile iletişime geçmeniz yeterli. Bizler uzun yıllar boyu gelişen ve tecrübelerini kat be kat arttırmış olan,araç filosunu her geçen gün daha da arttıran nakliyat firmaları olarak sizler için en özenli ve en profesyonel taşımacılığı sağlıyoruz.

Eşyalarınızı Özenle Taşıyoruz

Nakliye işlemleri eşya sahipleri için oldukça zor ve korku dolu bir süreçtir. Eşyalarda kayıp verilir mi, zedelenir mi gibi birçok sorunun cevabını öğrenmek ve deneyimlemek artık nakliyat firmalarımız sayesinde yorucu bir iş olmaktan çıktı. Ebatları büyük eşyalarınız, oturma gruplarınız, gardıroplarınız, küçük parçalı toparlaması ve paketlemesi oldukça zaman alan küçük eşyalarınız, cam eşyalarınız ve sizin için oldukça stres yaşatan toparlanma, paketleme, taşıma ve yerleştirme işlemleriniz, nakliyat firmalarımızda bulunan uzman ve profesyonel ekibimiz sayesinde büyük bir özenle toplanıp,

paketlenip, taşınıp, daha sonra da yerleştirilerek çok basit ve pratik bir hale dönüşmüş oluyor.Nakliyat işlemleri sırasında hem zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz, hem de gönül rahatlığı ile stressiz ve telaşsız bir şekilde taşınma işleminizi gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Profesyonel Nakliyat Alanlarımız
Nakliye hizmeti verdiğimiz alanlar şunlardır:
 Evden eve nakliyat
 Fabrika taşımacılığı
 Ofis taşımacılığı
 Asansörlü taşımacılık
 Parsiyel nakliye
 Komple nakliye
 Güvenli nakliye
 Sigortalı taşımacılık
 Şehir içi ve şehirlerarası nakliye
 Gümrük nakliye
 Ambalaj atık nakliye
Kimyasal madde taşımacılığı ve endüstriyel taşıma ve daha birçok alanda nakliye çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Nakliyat Nasıl Yapılır?

Profesyonel nakliyat firmalarımız ile görüşme sağlayan müşterilerimizin ortak kaygısı fiyat bilgisi ve eşyalarının güvenliğidir. Firmalarımız ile iletişime geçtiğinizde müşteri hizmetleri temsilcilerimize aklınıza takılan her türlü detayı sorup öğrenebilir ve gereken her bilgiyi alabilirsiniz. Nakliyat işlemleri için taşımacılığın yapılacağı günden bir hafta veya ön gün öncesinde firmalarımız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İletişime geçmeden önce elinize kâğıdı kalemi alıp taşınacak eşyalarınızın bir listesini çıkarmanız da görüşme sırasında sizlere büyük ölçüde kolaylık sağlayacaktır. Müşteri hizmetleri departmanımızdaki arkadaşlarımıza gereken bilgileri vermeniz gerekmemektedir. İkamet adresiniz, taşımacılığın yapılacağı adres, adrese ulaştığımızda eşyaları teslim alacak kişi gibi bütün detayları paylaşmanız gerekiyor. Daha sonra profesyonel ve uzman ekiplerimiz adresinize gelerek eşyaların de montajını gerçekleştirerek paketlemesini yapıyorlar. En ufak bir aksilik olmaması açısından paketlenen her boyutta eşyanızı büyük bir titizlik içerisinde inceleyerek nakliyat aracına dikkatle yerleştiriyorlar. Yerleştirilen eşyalar araca uygun bir şekilde sabitlenip, teslim edileceği adrese doğru yola çıkıyor. Bu konuda içiniz daha da rahat etsin isterseniz sigortalı taşımacılık
hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Tecrübeli Evden Eve Taşıma Hizmetleri

Profesyonel nakliyat hizmetini almış olan müşterilerimizin memnun kalması sebebi ile yıllardır birlikte çalışmaktan büyük onur ve mutluluk duyuyoruz. Her yıl kendi alanımızda daha fazla tecrübe ve gelişme sağlayarak müşterilerimiz için yapabileceklerimizin en iyisini bulmaya çalışıyoruz.

Profesyonel nakliyat firmalarımıza ulaşmak için internet sitelerimizi inceleyebilirsiniz. E mail yolu ile ve iletişim numaralarımızı arayarak ya da nakliyat firmalarımızı ziyaret ederek sizin için en uygun olan nakliye çeşidini birlikte belirleyip, karar verme aşamasını size bırakabiliyoruz. Ya da size tekliflerde bulunarak duruma en uygun nakliye seçeneğini anlatıyoruz. Bu işlemlerden sonra size de gönül rahatlığı ile yeni adresinize taşınıp, yerleştirilen ve montajı sağlanan eşyalarınızı izlemek kalıyor.

Asansörlü Taşımacılık

Taşınma işlemlerinizin başlayacağı sırada hangi türde taşımacılık hizmetinden yararlanacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Profesyonel nakliyat hizmetleri arasında en uygun ve en pratik olanı asansörlü taşımacılık hizmetidir. Artık taşınacağınız yeni evin kaçıncı katta olduğunun fazla da bir önemi yok, çünkü asansörlü taşımacılık sayesinde her şey daha pratik ve zamandan tasarruf sağlayan bir hal aldı. Sizler bu hizmetten yararlanmaya karar verdikten sonra bir kaç parça özel eşyanızı ve kıyafetinizi alarak taşınma işlemlerinizin keyfini çıkaracaksınız. Taşınacağınız ev, bina kaçıncı katta olursa olsun, asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde aslında taşınma işinin ne kadar da kolay olduğunu fark edeceksiniz.Oruçoğlu Nakliye Firması,

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yapmanız gereken tek şey profesyonel nakliyat firmalarımız ile iletişime geçerek bu hizmetlerden hangisini seçeceğinize karar vermektir. Daha sonra nakliyat firmasının evinize gelerek eşyalarınızı toplaması, paketlemesi, de montajı, nakliyatın sağlanacağı araca eşyaların yerleştirilmesi ve sabitlenmesi gibi işlemleri izlemek olacaktır. Nakliyat firmalarımız ile iletişime geçtikten sonra adresinizi ve ekspertiz için uygun bir tarif verdiğinizde, ücretsiz olarak gelen ekspertiz gelip evinizi inceler. Eşyalarınızın büyüklüğünü, paketlenmesi için gerekli ambalajı, taşınılacak yol detayı ve buna benzer tüm hesaplamaları yaparak size net bir fiyat verir. Nakliyat işlemi tamamlandıktan sonra bu fiyat dışında herhangi bir ücret sizlerden talep edilmez. Net bir fiyat, profesyonel ekip, uzman kadro, en yeni araç filosu, özenli ve titizlikle yapılan bir taşımacılık hizmeti sonrası derin bir oh çekebilir ve artık yeni evinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız