oruçoğlu evden eve asansörlü nakliye
oruçoğlu evden eve asansörlü nakliye

Genel olarak kirada veya iş yeri dolayısıyla taşınma durumunda kalındığında, Pendik nakliye firması her daim memnun ediyor. Pendik nakliye firması sayesinde taşınacak eşyalar zarar görmeden düzenli ve güvenilir bir biçimde taşınmaktadır. Kırılacak eşyalar var ise onları düzenli bir şekilde, ayrı koliler de paketleme yapılıyor. Genellikle şehirlerarası ya da şehir içi nakliye gerçekleşiyor. Bu durumda da maliyeti değişmektedir. Günümüzde nakliye ekiplerimiz  tüm sorumluluğu üstlenmektedir. Paketleme, taşıma, yerleştirme yani her işinizi kolaylaştırıyor. Ayrıca eşyaları taşıma sırasında öncelik olarak eşyanın hassasiyeti ön planda tutuluyor. 


Pendik Nakliye İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Günümüzde çoğunlukla bir sektör haline gelmiş olan evden eve nakliye işidir. Özellikle Pendik nakliye firması olarak güvenilir kaliteli ekipmanlarla çalışılıyor. Ayrıca beyaz eşya ve  mobilya kurulumunda da büyük katkıları bulunuyor. Ayrıca eşyalarınıza da sigorta yapılıyor. Eksper  gelip eşyaları inceleyip fiyat veriyor buna göre de sigorta bu fiyata göre yapılıyor. Ayrıca taşınacak eşyanın, bulunduğu apartmanın asansörü olup olmaması da   taşınacağı bölgenin yakın ya da uzak olması fiyat durumunu  değişiyor. Özellikle de profesyonel ekiplerle çalışıldığı için hiç bir şekilde uğraşmadan evinizi taşıyabilirsiniz yeni adresinize, bu durumda mağdur kalmadan işinizi hallede bilirsiniz. 


Pendik Nakliyenin Avantajları Nelerdir?

Günümüzde birçok insan evini, ofisini taşıtmaktadır. Bu durumda da araya nakliye firmaları giriyor. Özellikle Pendik nakliye firması günümüz boyunca profesyonel bir ekipmanlarla çalışmaktadır. Özellikle her adımda dikkatli ve titiz bir çalışılıyor. Paket esnasında kırılacak eşyalar ayrı tutuluyor. Ayrıca taşınacak eşyaların kapalı kasa kamyonlarda taşınmasına çok dikkat edilmelidir. Mutlaka kırılacak eşyaların kolisine kırılacak yazısını yazdırmanız gerekiyor. Elinizi hiç bir şeye sürmeden rahatlıkla evinizi profesyonel bir ekip tarafından taşıyabilirsiniz.

Nakliye İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Özellikle dikkat edilmesi gerekenlerin arasında paketleme yapılan malzemelerin kaliteli ve dayanıklı olmasıdır. Pendik nakliye firması olarak kaliteli malzemeler kullanılıyoruz. Eşyaları paketlemeden önce gerekli olan tüm sorumlulukları yerine getiriliyor. Ayrıca paketleme ve  araca taşıma işlemleri bittiğinde taşınacak yere eşyalarınız bırakılır ve eviniz yerleştirilip anahtar teslim edilir. Bu durumda çok dikkatli ve titizlikle çalışılır. Profesyonel ekiplerle hizmet verilir. Firmamızdan bu süreçte yüksek standartlarda hizmetler alabilirsiniz.

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız