Pendik Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektörünün liderliğini üstlenen Pendik evden eve nakliyat firmamız, kurumsal bir hizmet anlayışı ile faaliyet göstermektedir. Teknolojik yenilikler ile üretilmiş olan kamyon ve kamyonetler imiz sayesinde tüm yükler sorunsuz bir şekilde yeni adreslere götürülmektedir. Firmamız 7/24 hem araç hem de ekip desteği sunmaktadır. Ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, ev ve şehirlerarası taşımacılık gibi alanlarda hizmet veren firmamız, uzman ekip kadrosuna sahiptir. Paketleme, montaj ve taşıma gibi işlemlerinin tamamı söz konusu personeller ile gerçekleştirilmektedir.İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. 1+1, 2+1 veya 4+1 gibi daireler depolama alanları geniş olan araç modelleri ile taşınmaktadır. Taşıma sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması veya eşyaların zarar görmemesi için tüm önlemler alınmaktadır.

Pendik Ev Taşıma

Pendik evden eve nakliyat firmamız, daireler bulunan eşyaları üstü kapalı araç modelleri ile taşımaktadır. Mobilyalar, beyaz eşyalar, ahşap yüzeyler en az 2 kat olacak bir şekilde ambalajlanmaktadır. Ambalajlanan eşyalar asansör sistemleri sayesinde araçlara ulaştırılmaktadır. Ayrıca firmamız yüksek katlı binalar veya rezidanslar içinde asansör desteği sağlamaktadır. nakliye personelleri, beyaz eşyaları araçların en arka tarafına yerleştirmektedir. İki yükün birbirine zarar vermemesi içinde araya destek malzemeleri konumlandırıl maktadır. Pendik evden eve nakliye tarafından gerçekleştirilen taşıma hizmetlerinde en küçük bir maddi kaybın yaşanması söz konusu değildir. Firmamız sadece bilimsel ve teknolojik yöntemler ile taşıma desteği sağlamaktadır.

Pendik Parça Eşya Taşıma

Firmamız az sayıda olan veya 1+1 gibi küçük daireler bulunan eşyalar için parça yük taşıma desteği sağlamaktadır. Örneğin tekli koltuklar, kanepeler veya tek bir çamaşır makinesi gibi eşyalar ekonomik fiyatlar ile talep edilen adreslere götürülmektedir. Pendik evden eve nakliyat firmamız, tüm parça yükleri teker teker adreslere götürmekle beraber montaj işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Bünyemizde bulunan hafif ticari araçlar parça eşya taşıma hizmetlerinde kullanılmakta ve maliyetlerin düşürülmesini sağlamaktadır. Ayrıca ofislerde, fabrikalar da veya diğer işletmelerde bulunan parça eşyalarda profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Pendik evden eve nakliye talep edilen adreslere ücretsiz bir şekilde ekspertiz yönlendirilmektedir. Dolasıyla da taşıma işlemleri için istenilen tutarlar önceden belirlenmektedir. Alınan onaydan sonra da nakliye süreci başlatılmakta ve maksimum 2 iş günü içerisinde de tamamlanmaktadır.

Pendik Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Bir eşyanın taşınması için istenilen ücretleri firmadan firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Bazı nakliye şirketleri komisyon üzerinden iş alıp verdiği için fiyatların yükselmesine neden olmaktadır. Ancak Pendik evden eve nakliyat için böyle bir durum söz konusu değildir. Firmamız sadece müşterilerden gelen işleri kabul etmektedir. Detaylı bilgi ve anlık araç desteği için hemen sizde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli bir hizmet için Oruçoğlu evden eve nakliyatı tercih edebilirsiniz.

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız