Parça Eşya Taşıma

Oruçoğlu nakliyat firması tarafından sunulan parça eşya taşıma hizmeti, İstanbul’un tüm ilçeleri için geçerlidir. Bu hizmet sayesinde sayıca az olan yükler ekonomik fiyatlar ile yeni adreslere götürülmektedir. Ayrıca tüm eşyalar teker teker adreslerden toplanmaktadır. Firmamız tüm parça eşyaları sorunsuz bir şekilde talep edilen adreslere götürmektedir. Ayrıca Türkiye’nin 81 iline de sevkiyat desteği verilmektedir. Parça eşya taşıma hizmeti, farklı bireylere ait olan yüklerin tek bir araç ile nakliye edilmesidir. Dolasıyla da aracın yakıt masrafları yük sahipleri tarafından karşılandığı için kişi başına düşen ücretler bir hayli düşüktür. Firmamız müşterilerine özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirerek, bahsi geçen ücretleri daha da düşürmektedir.

İstanbul Parça Eşya Taşıma

Firmamız Anadolu ve Avrupa yakası arasında bulunan tüm ilçeler için parsiyel taşımacılık desteği sunmaktadır. Ev ve iş yerlerinde var olan eşyalar uzman personellerimiz tarafından paketlenmektedir. Paketlenen yüklerin üzerine kişi isimleri, adres ve telefon bilgileri yazılmaktadır. Bu sayede paketlerin birbirine karışma riskleri ortadan kaldırılmaktadır. Parça eşya taşıma hizmeti, İstanbul, Kocaeli ve Edirne gibi birbirine yakın iller için maksimum 1 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Ayrıca firmamızın deposu İstanbul’da yer almaktadır. Tüm parça eşyalar söz konusu depolara ulaştırılmakta ve sevkiyata hazır bir hale getirilmektedir. Oruçoğlu evden eve nakliye firmamız müşteri memnuniyetine önem veren bir hizmet anlayışına sahiptir. Dolasıyla da taşıma veya teslimat noktasında herhangi bir sorun yaşanması engellenmektedir.

Parsiyel Taşımacılık Fiyatları

Parsiyel taşımacılık fiyatları, eşyanın büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatların belirlenmesi noktasında ilçeler arasında ki mesafe de göz önünde tutulmaktadır. Oruçoğlu evden eve nakliyat firmamız ise, parça eşya taşıma hizmetini makul rakamlar ile vermektedir. Ayrıca firmamız tarafından talep edilen tutarlar içerisinde ambalajlama, montaj gibi işçilik bedelleri de yer almaktadır. Özellikle de tüm parça eşyalar adreslere kadar teslim edilmektedir. Firmamız kesinlikle anlaşılmışın dışında kalan herhangi bir ek ücret talep etmemektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti için her zaman taşıma güvenliği maksimum bir düzeyde sağlanmaktadır.

Şehirlerarası Parça Yük Taşıma

Pek çok şirket veya ofis, şehirlerarası parça eşya taşıma hizmeti veren firmalara ihtiyaç duymaktadır. Oruçoğlu nakliyat bu nokta da müşterilerine profesyonel bir destek sunmaktadır. Firmamız Ankara, İzmir ve Adana gibi şehirlere hafta da en az 4 sefer sevkiyat düzenlemektedir. Bu iller haricinde ülkemizin diğer bölgeleri için de yine araç desteği sağlanmaktadır. Kurumsal hizmet almak ve parça eşyalarınızı ekonomik fiyatlar ile taşınmasını sağlamak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca 1+1 veya 2+1 gibi daireler için de parça eşya taşıma desteği alabilirsiniz.

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız