Parça eşya nakliyat genel olarak öğrenciler ya da tek yaşayan kişilerin en fazla tercih ettiği taşınma işlemidir. Çünkü parça eşya taşıma işleminde sadece birkaç parça eşyanın taşınma işlemi yerine getirilir. Parça eşya taşıma işlemi aynı zamanda az olan eşyaların en uygun fiyat ile yeni adrese taşınma işlemi olarak da bilinir. Parça eşya taşımanın daha uygun bir fiyata yapılıyor olmasının nedeni normal bir taşınma işleminde olduğu gibi çok fazla elemana ya da büyük bir araca gerek olmamasından kaynaklanır. Bu durum ödenecek olan ücretin daha uygun fiyata yerine getirilmesine yardımcı olur. Ancak firmamız sizlere hizmeti sunarken yine aynı özeni gösterir.

Parça Eşya Nakliyat

Paketleme İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Parça eşya nakliyat paketleme işlemi eşya türüne göre değişiklik gösterir. Genel olarak balonlu naylonlar aynı zamanda da eşya paketleme işinde kullanılan kâğıtlar kullanılarak paketleme işlemi yapılır. Beyaz eşyalar sadece balonlu naylonlar ile kaplanır. Mobilyalarınızı ise kâğıt ile kapladıktan sonra üzerlerine naylon geçiriyoruz. En son ise streç ile kaplanır. Beyaz eşyalar son olarak da kalın bir naylona geçirilerek paketleme işlemine devam edilir. Paketleme işlemlerimize bu şekilde özen gösteriyoruz. Bunun nedeni ise eşyalarınıza herhangi bir zarar gelme olasılığını önlüyoruz.

Fiyat Nasıl Belirlenmektedir?

Parça eşya nakliyat taşıma işlemlerinde de fiyatı belirleyen bazı durumlar vardır. O durumları göz önünde bulundurarak eşyalarınızın taşınma fiyatlarını belirliyoruz. Fiyatı belirlerken öncelikle eşyanın boyutuna ve ağırlığına bakıyoruz. Aynı zaman da eşyanın taşınacağı mesafe arasındaki uzaklık da göz önünde bulunduruluyor. Ancak bir şehir içi taşımaya oranla daha uygun bir fiyata gerçekleştiriliyor. Bu nedenle de parça eşya taşıma işlemini yapıyoruz. Böylece uygun bir fiyata işleminiz gerçekleşiyor. Firmamızın fiyatlarına KDV dâhil olur. Aynı zaman da eşyalarınız için yapılmakta olan sigorta giderleri ve paketleme işlemleri de fiyata dâhil olur. Size sunduğumuz fiyatın üzerinde herhangi bir ek ücret ödemezsiniz. Sizlere sürpriz bir fiyat çıkarmıyoruz.

Sigortalı Parça Eşya Taşıma Nedir?

Parça eşya nakliyat işlemlerinde firmamız eşyalarınızı sigortalanıyor. Parça eşya taşıma işlemleri oldukça uygun bir fiyata yapılıyor. Ancak uygun fiyatın yanı sıra garantili bir eşya taşıma hizmeti de sunuluyor. Parça eşya taşıma işlemlerimizde yapılan sigorta eşyaların paketlenme işleminden başlanıyor. Eşyaların teslim edilme anına kadar devam ediyor. Eşyalarınız aynı zamanda yol sigortası diye bilinen başka bir sigorta ile de sigortalanıyor. Araç yol sigortası her durum da eşyalarınıza yapılmakta olan bir sigorta türüdür. Bu sigorta sizler istemeseniz bile firmamız tarafından yapılmakta olan bir sigorta türü oluyor. Ancak parça eşya sigortalanma işlemi sizin isteğinize bağlı olan bir durumdur. Bu sigortayı istememeniz durumunda sizin eşyanıza sadece araç yol sigortası yapılıyor. Diğer sigorta ise eşyalarınıza yapılmıyor.

Daha Fazla Bilgi Ve Fiyat Teklifi İçin İletişime Geçin.

 Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma İşlemi Nasıl Yapılır?

Parça eşya nakliyat işlemlerinde de şehirlerarası hizmet sunuyoruz. Şehirlerarası parça eşya taşıma işlemlerimizde de güvenilir ve hızlı bir hizmet sunuyoruz. Sizlere eşyalarınızı taşımak için en uygun aracı göndererek eşyalarınızı adresinizden alıyoruz. Eşyalarınızın teslimini aynı gün ya da sizin tercih ettiğiniz gün teslim ediyoruz. Sizden aldığımız eşyaların bir listesini yaparak sizlere de onaylatıyoruz. Bu sayede eşyalarınızda herhangi bir kaybolma ya da karışma durumu meydana gelmiyor. Teslim işleminden sonra da sizlere yine listeyi göstererek onaylatıyoruz. Bu sayede herhangi bir sorun yaşanmadan ve eşyalarınıza bir zarar gelmeden eşyalarınızın teslim işlemini yerine getirmiş oluyoruz.

Parça Eşya Taşıma İşlemi Nasıl Yerine Getirilir?

Parça eşya nakliyat işlemimiz tek bir araç içerisine farklı eşyaların doldurulduğu ve aynı yere gidecek olan eşyaların bulunduğu bir taşıma şeklidir. Aynı yol üzerinde bulunan eşyalar aynı araç içerisine alınıyor. Eşyalar yol üzerinde zamanı geldikçe teslim işlemi yapılıyor. İlk önce teslim edilecek olan eşyalar aracın ön kısmına yerleştirilir. Son teslim edilecek olan eşyalar ise en sona yerleştirilir. Eşyalarınızın yerleştirilme işlemini bu şekilde düzenli olarak yerine getiriyoruz. Bu şekilde gerçekleştirdiğimiz parça eşya taşıma işlemlerimiz oldukça uygun fiyata yapılıyor. Eşyalarınızın bu taşınma işlemi sırasında eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmiyor. Bunun nedeni ise eşyalarınıza özen gösteriliyor olmasından da kaynaklanıyor.

Parça Eşya Nakliyat İşleminin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Parça eşya taşıma işleminin sağladığı birçok avantaj bulunuyor. Parça eşya nakliyat işleminin sağladığı en önemli avantaj uygun fiyata işleminizin gerçekleşiyor olmasıdır. Aynı zaman da nakliyat aracı ile eşyalarınızın tek seferde taşınıyor olması da büyük bir avantaj sağlanıyor. Parça eşya taşıma işlemlerinizi güvenli, sağlıklı ve rahat bir şekilde yerine getiriyoruz. Eşyalarınızın taşınma işlemi sırasında profesyonel ekibimiz sayesinde eşyalarınız en doğru şekilde paketleniyor. Aynı zaman da taşınma sırasında da eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi önleniyor. Eşyalarınızı sigortalayarak her türlü duruma karşı eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Eşyalarınızın taşınma işlemini ya da teslim edilme işlemini sizin belirlediğiniz ve istediğiniz bir gün ya da saatte yapıyoruz. Bu sayede sizde işlerinizi ayarlayarak rahat bir şekilde eşyalarınızı teslim alma imkânına sahip olursunuz.

Eşya Depolama Hizmeti Nedir?

Parça eşyalarınızın taşınması gereken yere birkaç gün sonra taşınması gerekiyor ise firmamız bulunduğunuz yerden eşyalarınızı alarak eşyalarınızı depoluyoruz. Teslim almak istediğiniz güne kadar bu depoda eşyalarınızı tutup teslim gününde de yola çıkartıyoruz. Eşyalarınızı temiz depolar içerisinde depoluyoruz. Eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmiyor. Eşyalarınızın depodan sonra teslim gününde yola çıkmadan önce paketleme işlemini de firmamız en iyi şekilde yerine getiriyor. Eşyalarınızın paketleme işlemi sırasında özel malzemeler kullanılıyor. Bu sayede herhangi bir zarar gelmiyor. Eşyalarınızın bulunduğu depolarımız eşya depolamak amacı ile özel olarak hazırlanmış olan alanlar oluyor. Bu nedenle de gözünüzün arkada kalmasına gerek bulunmuyor. Çünkü eşyalarınıza depolarımızda da en iyi şekilde özen göstererek eşyalarınıza herhangi bir zarar gelme durumunun önüne geçiyoruz. Ürünlerinizin depolama gün sayısını siz belirliyorsunuz. İstediğiniz kadar eşyalarınızın depolarımızda kalma durumu mümkün oluyor.

Eşya Depolama Süreci Nasıl Yerine Getirilmektedir?

Eşya depolama süreci için öncelikle firmamız ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Eşyalarınızın kaç gün kalacağı ve ne zaman teslim edilmesi gerektiği şeklindeki konuları konuşmanız gerekiyor. Sizin bu durumları belirtmenizin ardından firmamız sizi ziyaret ediyor. Bu ziyaret sırasında parça eşyalarınızın büyüklüğüne ve eşyalarınızın sayısına bakarlar. Bu işlem ile birlikte eşyalarınıza uygun bir depo ayarlanır. Deponun ayarlanmasının ardından profesyonel ekibimiz bulunduğunuz yere gelerek eşyalarınızın doğru bir şekilde paketlenme işlemi yapılır. Eşyalarınızın hepsine en doğru paketleme işlemini yaparak eşyalarınıza herhangi bir zarar gelme durumunu engelliyoruz. Paketleme işleminin bitmesinin ardından eşyalarınızı depolarımıza götürmek amacı ile nakliye araçlarımıza yüklüyoruz. Daha sonra eşyalarınız depolarımıza doğru bir şekilde yerleştirilerek güvenli bir şekilde eşyalarınızın saklanma işlemini yerine getiriyoruz. Eşyalarınızı taşıdığımız araçlarımız kapalı kasaları bulunan ve içerisi mobilya kaplama olan araçlardır. Taşıma işlemlerimizin hepsini bu araçlarımız ile yerine getiriyoruz. Eşyalarınızın depodan teslim edilme süreci geldiğinde de eşyalarınızı en doğru şekilde paketleyerek istediğiniz yere teslim ediyoruz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2020 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız