Şirketlerde veya kurumsal ofislerde bulunan eşyalar, farklı nedenlerden dolayı yer değiştirmektedir. Bu değişim ise ofis eşyası taşıma firmaları tarafından gerçekleştirilmektedir. Özellikle de iyi bir nakliye firması ile çalışmak hem sevkiyat güvenliği hem de maliyetler açısından oldukça önemlidir. Dolasıyla da tercih noktasında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. müşterilerinden farklı fiyatlar talep etmemektedir. Ancak bazı firmalar komisyon üzerinden iş alıp verdiği için söz konusu fiyatların yükselmesine neden olmaktadır. Yine taşıma işlemlerini gerçekleştiren personellerin tecrübesi de oldukça önem arz
etmektedir. Ayrıca araç modelleri, ambalajlama çalışmaları veya ücretsiz ekspertiz desteği gibi hizmetlerin fiyatlara dahil olup olmadığının araştırılması da gerekmektedir.

İstanbul Ofis Taşıma

Ofis eşyası taşıma firmaları denilince akla ilk gelen Oruçoğlu nakliyat ev taşıma firmamız, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine araç desteği sunmaktadır. Çalışma alanlarında yer alan mobilyalar, deri koltuklar ve diğer eşyalar özenle ambalajlanmaktadır. Bünyemizde bulunan kamyon ve kamyonet modelleri sayesinde taşıma güvenliği maksimum bir düzeyde sağlanmaktadır. Oruçoğlu, sökme ve montaj noktasında da müşterilerine destek sağlamaktadır. Özellikle de raf sistemleri, çalışma masaları ve mobilyalar uzman marangoz ustaları tarafından kurulmaktadır. Firmamız sigortalı nakliyat desteği sayesinde de müşterilerine ayrı bir güven vermektedir. Kırılması muhtemel olan eşyalar en az iki kat olacak bir şekilde ambalajlanmakta ve daha sonra da kutulanmaktadır.

Ofis Taşıma Fiyatları

Ofis eşyası taşıma firmaları arasında en uygun hizmeti sunan Oruçoğlu nakliyat, müşterilerine özel indirimlerde gerçekleştirmektedir. Firmamız öncellikle taşınacak olan eşyaları ekspertizden geçirmektedir. Bu sayede hem müşterilerimize doğru bir fiyat verilmekte hem de eşyalara uygun araçlar belirlenmektedir. Ayrıca yüksek katlı binalar veya rezidanslarda bulunan ofisler içinde asansör desteği sunulmaktadır.fiyat açısından müşterilerini mağdur etmektedir. Ancak Oruçoğlu nakliyat hem ekonomik bir hizmet sunmakta hem de kolay ödeme planları hazırlamaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan tüm araç modellerinin taşıma kapasiteleri oldukça yüksektir. Dolasıyla da ofislerde bulunan eşyalar tek seferde yeni adreslere götürülmektedir.Oruçoğlu Nakliyat Büro Taşıma,

Ofis Eşyası Taşıma Firmaları

Oruçoğlu ofis eşyası taşıma firmaları, kurumsal bir hizmet anlayışına sahiptir. Çalışma alanlarında bulunan yükler, sadece bilimsel yöntemler ile işlem görmektedir. Ayrıca en küçük bir eşyanın darbelere maruz kalmaması veya hasara uğramaması için gerekli olan önlemler alınmaktadır. Firmamız sadece alanında uzman personeller ile hizmet vermektedir. Özellikle de ofis taşıma hizmetlerinde kullanılan tüm araç modelleri K3 belgelerine sahiptir. Ankara, İzmir ve Adana gibi büyükşehirlere de sevkiyatlar düzenlenmektedir. Ofis taşıma fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak veya ücretsiz bir şekilde ekspertiz desteği almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Yine parça eşyalarınız veya komple yükleriniz içinde firmamız bünyesinde destek alabilmekle beraber eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız