Oruçoğlu nakliye şirketleri
Oruçoğlu nakliye firmaları

Nakliye şirketleri içerisinde deneyimli olanlarından hizmet alınması önerilmektedir. Nakliyatta titiz yaklaşımlar son derece önem taşımaktadır. Taşımacılıkta her şeyin önceden planlanması, taşınma günü rahat hareket etmek için son derece önem taşımaktadır. Taşınma gününün önceden belirlenmesi, taşınma günü için nakliyat şirketinin müsait olma durumunun da dikkate alınması gerekir.

Nakliye şirketleri taşınma hizmetini vermeden önce, müşterilerine en müsait oldukları günü bildirmek zorundadır. Bu durum, en özenli taşımacılık için son derece önemlidir. Hafta sonları, taşınma şirketlerinin yoğunluk yaşadıkları zaman dilimleridir. Bu zaman dilimlerinde nakliyat şirketleri, birden fazla evde taşımacılık hizmeti sunacaktır. Kurumsal çalışan nakliyat şirketleri özenli taşımacılık hizmeti sunmak istedikleri için, yoğun oldukları zamanları bildirerek, daha müsait oldukları günlerde taşımacılık yapacaktır. Firmamız, kurumsal çalışan nakliye şirketleri arasındadır.

Taşımacılıkta Sigortalı Nakliyatın Tercihi

Nakliye şirketleri arasında seçim yapılacak olursa en önemli kriterlerden biri de sigortalı taşımacılık yapılmasıdır. Firmamız, sunduğu ücretsiz eksper hizmeti ile eşyaları değerinde sigortalayan kuruluşların başında gelmektedir. Nakliyatta güven verici yaklaşımlar, son derece önem taşımaktadır. Eşyaların taşınmasında azami dikkat gösterilse de bazı zamanlar istenmeyen durumlar oluşabilir.

Elde olmayan sebeplerle eşyaların hasar alma ihtimaline karşı yapılacak taşıma sigortası, hizmet alan kişiler için güven verici yaklaşımların başında gelmektedir. Taşıma sektöründe eşyaların özenli ve dikkatli taşınması kadar, eşyaların paketlenmesi konusunda da bilgi sahibi olunması önem taşır. Firmamız, her türlü eşyayı özenle taşıyacak profesyonel kuruluşların başında gelir. Marangozluk gerektiren dolap monte işlemleri için de firma elemanları yardımcı olacaktır.

Asansörlü Taşımacılık Gerektiren Durumlar

Nakliyat şirketimiz, asansörlü taşımacılık hizmeti veren kuruluşların başında gelmektedir. Gökdelenlerin yüksek katlarında oturan kişilerin taşınmaları zor olacaktır. Bu gibi yerlerde oturanlar için özel ekipman ve teçhizat desteğine ihtiyaç bulunmaktadır.

Firmamız, asansörlü taşıma sistemleri ile yüksek katlı binalarda oturanlar için kısa sürede ve rahat taşınma hizmeti sunacaktır. Evden eve taşınmada dikkat edilecek hususların başında, eşyaların taşınması kadar, taşınacak nakliyat aracının da uygun kapasitede olması gerekir. Firmamız, nakliyat araçları uygun büyüklüklere sahip olan farklı araçlardan mevcuttur. Güvenilir taşınma hizmeti için firmamızdan destek alınması önerilir.

Formun Üstü

Formun Altı

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız