Oruçoğlu nakliya kamyon taşımacılık
Oruçoğlu nakliya firması

Nakliye kamyon ile taşıma yapmak isteyenler için öneri, kurumsal firmalardan hizmet alınmasıdır. Kurumsal olan firmalar taşınma öncesinde her aşamayı planlayarak hareket edeceklerdir. Taşınma sırasında eşyaların hasar alma ihtimaline karşı sağlam koliler tedarik edilip, sigortalı taşımacılık yapılmalıdır. Nakliye kamyon ile taşımacılık yapacaklar için eşyalara uygun büyüklükte taşıma kamyonu seçilmesi önerilir. Nakliyat hizmetini verecek olan deneyimli kuruluşlar, eşya taşımacılığında bakımı yapılmış olan süspansiyon kontrolleri periyodik olarak gerçekleştirilmiş olan araçlarla bu hizmeti verirler. Eşyaların taşınmasında, eşyanın muhteviyatına uygun olarak taşıma usullerinin uygulanması gerekir. Beyaz eşyaların tutma şekilleri bile diğer eşyalardan farklı olmaktadır. Kırılacak cam eşyalar, beyaz eşyalar farklı şekilde taşınması gereken ve sağlam ambalajlar ile nakledilmesi gereken eşya gruplarıdır.

Taşımada Titiz Hizmet Veren Kuruluşlar

Nakliye kamyontaşınacak eşyaların hepsini kapsayacak büyüklükte olmak zorundadır. Eşyaların sıkışık ve dar alanda gitmesi, hasarlara sebep olacaktır. Böyle durumlar için eşya taşımacılığında geniş araçların kullanılması önerilmektedir. Firmamız, zengin araç filosu ile en titiz ve güvenilir hizmeti sunan kuruluşların başında gelmektedir. Firmamız, taşınma öncesinde eşyaları inceleyerek, güncel koşullarda değer biçerek eşya taşıma sigortası yapacaktır. Eşyaların taşınmasında dikkatli yaklaşımlar gösteren firmamız, sigortalı taşımacılık hizmeti ile hizmet alan kişilere güvence vermektedir. Eşyaların taşınmasında zor olan konumlar bulunaktadır. Yüksek katlı apartman daireleri ile plaza katlarında oturanların eşya taşıması son derece zor olacaktır. Böyle durumlarda firmamız, asansörlü taşıma sistemleri ile en rahat ve hızlı taşıma hizmetini sunacaktır.

Nakliyatta Deneyimli Kadro

Firmamız, nakliyatta deneyimli kadrosu ile tercih edilen firmaların başında gelmektedir. Sektörde uzun yıllar hizmet vermiş olan tecrübeli ekibimiz, hızlı çözümler sunarak taşımacılıkta en yeni sistemleri kullanmaktadır. Tek kullanımlık dayanıklı koliler ile taşımacılık yapan firmamız, eşyaları güvenle taşımaktadır. Taşınma sırasında marangoz getirmeye gereksinim duyulacak işler de söz konusu olacaktır. Bu işler arasında, dolapların monte ve demontesi ilk sırada gelecektir. Firma çalışanları, bu tarz marangozluk işlerini rahatlıkla yapacak nitelikte olan kişilerdir. Firmamızdan hizmet alan kişiler, taşınma esnasında dışarıdan marangoz çağırmadan, nakliyat firmamızdaki ekibimizden destek alacaklardır.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız