Nakliye hesaplamafarklı kalemlerden oluşur. Nakliyat yapılacak olan yerin uzaklığı, nakliye ücretini arttıracak faktörlerdendir. Mesafe ile doğru orantılı olarak değişim gösteren ücretler, eşya miktarı ile de değişecektir. Parça eşya taşımada eşya miktarı arttıkça, nakliyat ücreti de artış gösterecektir. Ayrıca taşınmanın olacağı adresin nakliyat açısından zor bir konumda olması da nakliye hesaplamasında etken olmaktadır. Zor olan taşınma adresleri için farklı teçhizatlar ve çok sayıda taşıma elemanı gerekeceğinden maliyeti arttıran unsurlar olacaktır. Taşınma sırasında sigortalı nakliyat yapan firmalara yönelmek gerekir. Kurumsal çalışan bu firmalar, sigortalı taşımacılık ile farklı maliyetlerde nakliyat ücreti sunacaktır. Yukarıda sözü geçen tüm unsurlar, nakliye hesaplama üzerinde etkili olan faktörlerdir.

Kurumsal Firmalardan Destek Almak

Nakliye hesaplama belli kriterlere göre değişen, fiyatları standartlara göre belirlenmiş kuruluşlardan hizmet almak önem taşımaktadır. Kurumsal firmaların verdiği hizmetler, belli kurallara tabiidir. Kalite yönetim sistemleri gereğince hareket eden kurumsal firmalar, en kaliteli hizmeti sunacaktır. Fiyat karşılaştırılması yaparken, nakliyat firmalarının sunduğu hizmet kalitesinin de karşılaştırılması büyük önem taşır. Firmamız, kurumsal çalışan nakliyat kuruluşları içerisinde en uygun fiyatlı ve en güvenilir işletmelerdendir. Özensiz taşıma yapan, sektörde iyi bir intiba bırakmamış firmalardan ucuz hizmet almak, bazen yüksek maliyetli zararlara sebep olabilir. Gereken önlemler alınmamış, sigortalı taşımacılık yapmayan ve niteliksiz taşıma elamanları ile verilecek nakliyat, eşya hasarlarına sebep olacaktır. Firmamız, eşyaları taşımada deneyimli olan elemanlarla, titiz taşıma hizmeti verecektir.

Sigortalı Taşımacılığın Önemi

Firmamız, evden eve nakliyatta sigortalı taşımacılığa önem veren kuruluşların başında gelmektedir. Herhangi bir sebeple oluşabilecek en ufak bir eşya hasarı bile firmamızca karşılanacaktır. Sigortalı taşımacılık yapan kuruluşumuz, hizmet alan kişiler için güvence veren yaklaşımlar gösterir. Eşya taşımacılığında yeni ve sağlam koliler kullanılmaktadır. Her türlü eşya, usulüne en uygun şekilde itina ile taşınır. Bazı adreslerde eşya taşımacılığı farklı teçhizatlar ile yapılmak zorundadır. Böyle yüksek katlı binalar için asansörlü taşımacılık hizmetimiz bulunur. Marangozluk gibi işlerden de anlayan elemanlarımız, en kısa sürede nakliyatı gerçekleştirecektir. Huzurlu bir taşınma için firmamızdan destek alınması önerilir.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız