Nakliye firmalarıdeneyimine, kurumsal çalışma prensiplerine göre tercih edilmektedir. Taşınmadan önce, nakliye firması seçiminde geniş çaplı bir araştırma yapılması oldukça önemlidir. Nakliye firmaları seçiminde uygun fiyat kadar kaliteli hizmet de önem taşımalıdır. Ucuz diye kalitesiz hizmet almak ta taşınma sırasında özensiz hizmet sonrası, eşya hasarına neden olabilir. Bu durum, çok daha pahalıya neden olabilecektir.

Sigortalı taşımacılık yapan firmalara yönelmek, güvenceli taşımacılık hizmetidir. Firmamız, eşyaları özenle taşıyan güvenilir eşya taşıma şirketlerinin başındadır. Sigortalı taşımacılık yapan firmamız, eşyaların taşınmasından önce sigorta hizmeti verecektir. Bu sayede eşyaların hasar alma ihtimaline karşı, hizmet alan kişilere güvence sunacaktır. Eşyaların değerinde sigortalanması da son derece önem taşımaktadır. Firmamız, bu konuda son derece güvenilir, dürüst yaklaşımları olan işletmelerin başında gelir.

Nakliye Firmalarında Deneyimin Önemi

Nakliye firmaları içerisinde firmamız, deneyimli kadrosu ile tercih edilecek kuruluşların başında gelmektedir. Tecrübeli yaklaşımlarımız, bilgi sahibi elemanlarımız ile rahat taşımacılık hizmeti sunulmaktadır. Firmamız, en yeni taşıma sistemleri ile taşımacılık hizmetini vermektedir. Firma elemanlarımız, kırılacak cam eşyalar, beyaz eşyaların taşınmasında deneyim sahibidir. Avizelerin sökülmesi ve takılmasında da firmamız elemanları yardımcı olacaktır. Gardıropların sökülmesi işlerini de firma elemanlarımız rahatlıkla yapmaktadır.

Böyle işler için dışarıdan marangoz çağırmadan, profesyonel ekibimizden destek alınabilir. Şirketimizin çalışanları, son derece tecrübe sahibi olup, taşınma günü için gerekli hazırlıkları önceden yapacaktır. Şirket elemanlarımız, eşyaları kolilere yerleştirirken de itinalı hareket edecektir. Kolilere taşıma kapasitesinin üzerinde fazla eşya konması, kolilerin yırtılıp, eşyaların hasar almasına sebep olacaktır. Firmamız bu konuda titiz yaklaşımlar göstermektedir.

Rahat Taşınma Süreci

Firmamızdan hizmet alan kişiler, son derece rahat bir taşınma süreci geçireceklerdir. Eşyaların taşınmasından nakliye aracına yüklenmesine kadar her aşamada titiz hizmet verilmektedir. Firmamızın asansörlü taşıma hizmetleri de taşınmanın zor olduğu alanlar için önerilmektedir.

Müşteri memnuniyetine verilen önem gereği, güler yüzlü hizmet ve güvenilir yaklaşımlarımız söz konusudur. En küçük yaşam alanlarından en büyük alanlı evlere kadar profesyonel taşıma hizmeti verilmektedir. Rahat ve hızlı taşınma hizmeti için firmamızdan destek alınması önerilir.

Formun Üstü

Formun Altı

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız