Nakliye firmaları şehirlerarası Türkiye’nin 81 iline hizmet veren şehirlerarası taşımacılık şirketimiz, tüm eşya ve yükleri kontrollü bir şekilde istenilen adreslere ulaştırmaktadır. Bünyemizde bulunan son teknoloji araç modelleri sayesinde taşıma işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Nakliye sektöründe 20 yılını dolduran Oruçoğlu taşımacılık, müşterilerine avantajlı teklifler sunmaktadır. 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler makul rakamlar ile taşınmakla beraber yüzde 20’lere varan indirimlerde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firmamız paketleme,sökme, montaj gibi işçilik hizmetlerini de ücretsiz bir şekilde vermektedir.

Nakliye firmaları şehirlerarası

fiyatları ise eşyaların sayısına, hacimlerine veya iller arasında ki uzaklığa göre değişkenlik göstermektedir.Firmamız parça eşya taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı ve ofis taşımacılığı hizmetleri de vermektedir.Şehirlerarası Nakliye Ankara, İstanbul ve Eskişehir gibi illere hafta da en az 3 sefer sevkiyat düzenleyen firmamız, alanında başarıya ulaşmıştır. Tüm ev ve ofisler kurumsal araç modelleri ile taşınmaktadır. Yüklerin zarar görmesi söz konusu değildir. Nakliye firmaları şehirlerarası sevkiyatlar maksimum 2 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Ayrıca yüksek katlı binalar veya ofisler içinde asansör desteği sunulmaktadır. Firmamız talep edilen adreslere ekspertiz ekibi yönlendirmektedir. Tüm parça eşyalar ve mobilyalar uzman personellerimiz tarafından ambalajlanmaktadır. Ambalajlama çalışmalarında kullanılan battaniyeler sayesinde taşıma güvenliği maksimum bir düzeyde sağlanmaktadır. hizmetler dahilinde ambar yükleri, 1+0 daireler veya parça eşyalar da taşınmaktadır. Değerli olan eşyalar veya para kasaları içinde sigortalı taşımacılık desteği sunulmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin hiçbir şekilde maddi kayba uğramaları engellenmekte ve güvenli bir taşıma süreci geçirilmektedir.

Şehirlerarası Evden Eve

Tahini çıkan memurlar veya farklı nedenden dolayı il değiştiren müşteriler için nakliye firmaları şehirlerarası taşıma hizmeti verilmektedir. Özellikle de evlerde bulunan eşyaların taşıma işlemleri sadece uzman personeller ile gerçekleştirilmektedir. Mutfak araç gereçleri, mobilyalar veya koltuk takımları belirli bir sıraya göre paketlendikten sonra araçlara yüklenmektedir. Firmamız şehirlerarası ev taşıma hizmetlerini de makul
rakamlarla vermektedir. Tüm daireler, Türkiye’nin 81 iline taşınmakla beraber elektrik, montaj veya kurulum noktasında da destek sağlanmaktadır.sektöründe lider olan Oruçoğlu evden eve nakliyat, güvenli bir hizmet sunmaktadır.

Nakliye Firmaları Şehirlerarası Taşımacılık

Şehirlerarası nakliye hizmetleri, lojistik alanında bilgi ve tecrübe sahibi olan Oruçoğlu nakliye firması tarafından verilmektedir. Ayrıca tüm il ve ilçelerin yol durumuna uygun olan araç modelleri tahsis edilmektedir. Nakliye firmaları şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde sorun yaşanması veya araç arızası ile karşılaşılması söz konusu değildir. Firmamızın tüm kamyon ve kamyonetleri ekonomik yakıt tüketim özelliğine de sahiptir. Dolasıyla da daha makul rakamlar ile hizmet sunulabilmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek eşyalarınızın istediğiniz il veya ilçelere götürülmesini sağlayabilirsiniz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız