Nakliyat ücretleri konusunda firmamızın belirlemiş olduğu farklı çalışmalar bulunur. Bu çalışmalara örnek verebilmek için eşyalarınızın sayısı belirtilebilir. Eşyalarınızın sayısı ve modelin yapısı bu noktada fiyatların artmasına neden olur. Bunun yanı sıra eşyaların taşınacağı oda sayısı da yine fiyata etki eden bir durum olmaktadır. Bu konular hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olabilmek için telefon ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Oruçoğlu evden eve nakliyat firması olarak bu ölçütlere uyum sağlayan
paketleri sunarız. Bu paketlerimizin ücretleri konusunda doğru ve net bilgileri öğrenebilmek için doğru bilgi vermeniz gerekir. Sizlerin aktarmış olduğu bilgiye göre tarafınıza bir uzman yönlendirilir.Uzman eşliğinde tüm eşyalarınızın kategori modeli belirlenir. Bu belirleme işlemi sonrasında
paketleme ve araç yerleşimi için ekip yönlendirilir.

İş Akışı Kaliteli Firma

Nakliye ücretleri konusunda çalışmalarını sürekli olarak yenileyen bir firma olmaktayız. Firmamızın ücret politikası hakkında birçok çalışması bulunur. Bu nedenden dolayı hizmet modeline ve özelliklerine göre ücretleri de değişir. Eşyalarınızın taşınacağı adresin uzak olması da ücrete etki eden bir durum olmaktadır. Bu noktada uzak mesafeler için yakıt ücretleri de hesaplanarak paket içerisine eklenir. Her zaman kaliteli hizmet sunduğumuz firmamız ile görüşmeler yapabilirsiniz. Özellikle kurumsal kategoride yer alan firmalar için teklif formu hazırlanır. Bu teklif formuna yetkili kişiler onay verdikten sonra gereken işlemler yürütülür. Nakliye firmaları arasında hızlı taşımacılık modeli sunarız.Bu nedenden dolayı belirlenen standart sürelerin üzerinde taşımacılık hizmetleri sunarız. Sizde bu paketlerimiz hakkında bilgi alabilmek için telefon ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Uzun zaman boyunca bu sektör içerisinde çalışmalarını devam ettiren firma olmaktayız.

Yurtiçi Nakliyat Ücretleri

Nakliyat ücretleri belirlenmesinde şehir içi ya da şehir dışı olarak seçeneklerimiz bulunur. Bu noktada belirleyici etken olarak mesafe ele alınır. Mesafelerin uzaması ile ücretlerde de artış olmaktadır.Alanında uzman çalışmaları bulunan firmamızda bu konu hakkında destek sağlar. Fiyatlarımızın belirlenmesinde yıllık fiyat artışları da etkili olmaktadır. Ancak her zaman için kaliteli hizmet sunarız.Bu hizmetlerimiz sonrasında memnun ayrılan müşteriler hedeflemekteyiz. İş süreçlerimizin geliştirilmesi adına anket de yapılır. Bu anket formlarına doğru bilgiler girilmesi son derece önemlidir.Firmamızın iş süreçlerini geliştirebilmesi açısından bu konuya önem vermekteyiz.

Modern Taşımada Yenilik

Nakliyat ücretleri konusunda yenilikçi çalışmaları bulunan bir firma olmaktayız. Firmamız bu konuda sürekli olarak çalışmalarını yeniler. Bu noktada kısa sürede ve kaliteli olarak tamamlanan nakliye paketlerimiz bulunur. Web sitemiz üzerinden tüm bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Site içerisinde yazan bilgilendirici makaleleri de okuma sağlayabilirsiniz. Profesyonel evden eve nakliyat firması olarak kendini geliştiren bir firma olmaktayız. Sizde bireysel ya da kurumsal firmalar için belirlemiş olduğumuz paketler ile eşyalarınızın taşınmasını sağlayabilirsiniz. Her zaman kaliteli nakliye çalışmalarına özen göstermekteyiz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız