Evlerde, ofislerde veya şirketlerde bulunan eşyalar, nakliyat firmaları tarafından bir yerden başka bir yere götürülmektedir. Bu tür firmalar, parça eşya taşımacılığı, ev taşıma, asansörlü taşımacılık gibi farklı alanlarda da hizmet vermektedir. Sektörün liderliğini üstlenen Oruçoğlu evden eve nakliyat ise, tüm yükleri sorunsuz bir şekilde yeni adreslere lanse etmektedir. Özellikle de 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler ekonomik fiyatlar ile taşınmaktadır. Oruçoğlu talep edilen adreslere maksimum 1 iş günü içerisinde erişim sağlamaktadır. Tüm eşyalar özenle ambalajlanmak ve daha sonra araçlara yüklenmektedir. Ayrıca firmamız montaj noktasında da destek sağlamaktadır. Taşımacılık hizmetleri profesyonel bir şekilde verilmekle beraber her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutmaktadır.

Evden Eve Nakliye

Oruçoğlu nakliyat firmaları, 15 yıla aşkındır evden eve taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Tüm ev eşyaları üstü kapalı araçlar ile taşınmaktadır. Taşıma öncesinde ekspertizlerden geçirilen yükler kaliteli
ambalajlar ile paketlenmektedir. Bu sayede gerek sevkiyat gerekse işçilik uygulamaları sırasında yüklerin zarar görmesi engellenmektedir. Evden eve nakliyat firmaları içerisinde en uygun hizmeti sunan Oruçoğlu taşımacılık,müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. Ayrıca tüm eşyalar söz verilen tarihe kadar yeni adreslere götürülmektedir. Herhangi bir gecikmenin yaşanması söz konusu değildir. Firmamız ev taşıma hizmetleri dahilinde asansörlü taşımacılık veya sigortalı taşımacılık desteği de sağlamaktadır.Oruçoğlu Nakliye Ücreti Hesaplama,

Asansörlü Nakliyat Firmaları

Bazı binalar metrelerce yükseklikten oluşmaktadır. Bu tür durumlarda eşyaların binalara çıkarılması oldukça zor ve zaman almaktadır. Ancak firmamız tarafından sunulan asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde bahsi geçen zorlukta ortadan kaldırılmaktadır. asansör sistemlerinin devreye girmesi ile birlikte fiyatlarını büyük oranda arttırmaktadır. Ancak firmamız için böyle bir durum söz konusu değildir. İster tek taraflı ister çift taraflı asansör kullanımı ile verilen taşımacılık hizmetleri de ekonomik fiyatlara tekabül etmektedir.

Şehir İçi Nakliye Firmaları

Oruçoğlu evden eve nakliye, İstanbul’un tüm ilçe ve mahallerine taşımacılık desteği sunmaktadır. Parça eşyalar veya ofis malzemeleri ya da 1+1 gibi küçük daireler için kamyonet modelleri temin edilmektedir. Oruçoğlu Nakliyat firmaları şehir içinde bulunan tüm dar sokaklara yanaşabilecek araç modellerine sahiptir. Ayrıca firmamız ev veya ofislerde bulunan eşyalar için ücretsiz bir şekilde ekspertiz desteği de sunmaktadır. Bu sayede müşterilerimize doğru bir fiyat bilgi verilmektedir. Paketleme, montaj ve söküm gibi işçilikler için ise ek bir ücret talep edilmemektedir.

Ucuz Nakliye Firmaları

Ucuz nakliye firmaları denilince akla ilk gelen Oruçoğlu nakliyat, piyasa şartlarına göre çok daha ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca Oruçoğlu şehirlerarası taşımacılık, kurumsal taşımacılık ve banka taşımacılığı gibi her alanda faaliyet gösterilmektedir. Sizde hemen Oruçoğlu ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmeti makul rakamlarla alma fırsatı bulabilirsiniz. Ayrıca anlık araç ihtiyaçlarınız içinde firmamıza başvurabilirsiniz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız