Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Geçmişten günümüze ev taşıma insanlar için yardıma ihtiyaç duyulan bir eylem olarak anılmaktadır.Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat Teknolojinin gelişmesi ile ev taşıma alanında birçok değişiklikler olmuş ve insan hayatı kolaylaşmıştır. Kadınlar iş hayatına katılmış ve ekonomik özgürlüklerine sahip olmuşlardır. Teknolojinin gelişmesi insan hayatının refah seviyesini arttırmıştır. İnsanların ev ortamında kullandıkları eşya sayısı artmıştır. Eşya sayısının artması ve binaların yüksekliğinin artması ev taşıma aşamasında yardıma duyulan ihtiyacı arttırmıştır. İnsanların ev taşıma konusunda yardıma ihtiyaç duymaları sonucu ise nakliyat sektörü doğmuştur. Talep üzerine ise nakliyat sektörü hızla büyümüştür. Oruçoğlu evden eve nakliyat firması olarak kaliteli nakliyat hizmetini satın alınabilir ücret ile size sunmaktayız.

Neden Nakliyat Hizmeti Almalısınız?

Günümüzde kadınlarda iş hayatına atılmış ve iş ortamında bedenen, ruhen yorulmaktadırlar. Yeni bir eve taşınmaya ihtiyaç duyulduğunda ise kişiler kendi çabaları ile yeni evlerine taşınmaya çalıştıklarında evde koli biriktirmeye başlayıp eşyaları kendi çabaları ile kolilemeye başlamaktadırlar. Aynı şekilde mobilyaların montajını kendileri sağlamakta ve taşıma esnasında yardıma ihtiyaç duymaktadırlar. Asansör bulunmayan bir binada oturuluyor ise buzdolabı gibi ağır eşyaların daracık merdivenlerden aşağıya taşınması sırasında istenmeyen sağlık sorunları yaşanabileceği gibi taşınan eşyalarda hasarda görülebilir. Eşyaların nakliyesi için bir kamyon kiralanması gerekir ancak eşyaların araç içine taşınması da kişiye ait olduğu için yorucu olmaktadır. Nakliye için kamyonunu kiraya veren kişiler ise ücret olarak yüksek bir miktar istemektedir. Bu sebeple sağlık sorunu yaşamayacağınız, nakliye alanında özenli çalışan, montaj ve taşıma işlemini nakliye ekibinin yaptığı, asansörlü taşıma hizmeti veren, eşyalarınızın hasar görmeyeceği Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Nakliyat Firmamızın Verdiği Hizmetler

Mecidiyeköy evden eve nakliyat firmamız eşya taşıma alanında ihtiyaç duyduğunuz hizmeti size uzman bir ekip tarafından kısa sürede vermektedir. Firmamız asansörlü taşıma hizmeti, sigortalı taşıma hizmeti, depo hizmeti, büro ve ofis taşıma hizmeti, fabrika taşıma hizmeti, parça eşya taşıma hizmeti vermektedir. Farklı taşıma kapasitelerine sahip araç filomuz ile aradığınız hizmeti size kısa sürede vermektedir. Firmamızda çalışan her birey taşıma ve doğru ambalajlama hakkında eğitim almaktadır. Nakliyat için kullanılan araçlarımız nakliyat için özel olarak tasarlanmıştır.

Sigortalı Taşıma Hizmetinden Neden Faydalan malısınız?

Ev ortamında kullanılan her eşya firma elemanlarımız tarafından balonlu Kraft ambalaj ürünü ile özenle paketlenmektedir. Mobilya ustalarımız mobilyalarınız demontajını ve paketlenmesini sağlamaktadır. Eşyaların daha kısa sürede nakliyat aracına yerleştirilmesi için asansörlü taşıma hizmetinden faydalanmaktadır. Araç içine taşınan eşyalar hasa görmeyecek şekilde araç içine özenle yerleştirilmekte ve kalın halat ile bağlanmaktadır. Yağmur ve aşırı güneşten eşyalarınızın hasar görmemesi için üzeri branda ile örtülmektedir. Alınan tüm önlemlere rağmen sevkıyat sırasında eşyalarınızın hasar görmesi halinde maddi hasarınızın ödenmesi için sigortalı taşıma hizmetinden faydalanamalısınız. Mecidiyeköy evden eve nakliyat firmamızın hizmetlerinden faydalanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Oruçoğlu Güngören Evden Eve Nakliyat,

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız