Maslak evden eve nakliyat Piyasada bulunan birçok nakliye hizmetinin hizmetlerini ne şekilde gerçekleştirdiği bilinmez. Yani hizmet için üst düzey reklam çalışması yapılır. Her yerden ve bölgeden ulaşabilmeniz için detaylı olarak tanıtım çalışmaları yürütülür.

Müşteriler bu reklama kayıtsız kalmayarak firmanın büyük ve kurumsal bir firma olduğunu düşünür. Ve bu reklâmlar ile göz boyayan nakliye hizmet firmaları, müşterilerin işlerini aldıktan sonra taşıma esnasında eşyaların birçoğuna hasar verir.

Nakliye hizmetini hezimet  ile gerçekleştiren nakliye firmaları, iş teslim ettikten sonra da hiç bir şekilde sorumluluk kabuk etmez.

Piyasadaki birçok nakliye firması şuan böyle bir yola başvurmaktadır. Yani her şey sadece müşteriyi kazanana kadardır. Müşteriyi kazandıktan sonra hiçbir  işlemin önemi kalmaz. Ve bir an önce de işi teslim edip ödemeyi alabilmek için apar topar bir şekilde eşyalarınızı yükler ve taşırlar. Bu tarz problemler ile karşılaşmamak için, bizlere ulaşarak kaliteli ve güvenli nakliye hizmetlerimizden sizler  de yararlanabilirsiniz.

Güvenilir Bir Hizmet İçin Tek Adres

Maslak evden eve nakliyat hizmeti,  som dönemlerde oldukça sık tercih edilen bir hizmettir. Yapılan işlemler her nakliyece aynı olmakla birlikte bir nakliyenin bu aşamada farkını ortaya koyar. Çalışma sırasında gösterdiği özen ve hassasiyettir. Yoksa bu özellikler olmadan da eşyalar her şekilde taşınabilmektedir.

Maslak evden eve nakliyat hizmeti yapan firmamız, size taşıma konusunda ihtiyacınız olan bütün güveni sağlar. Nakliye aşamasında bizler ile bulunarak siz de bu özenli hizmetlerimizi kendi gözleriniz ile görebilirsiniz.

Uzman Personel

Taşıma anlamında sağduyu çalışan ekip arkadaşlarımız sayesinde, adresinize geldiğimiz andan itibaren, en kısa sürede ve en kusursuz şekilde nakliye hizmetlerinizi yerine getirmek için ekip olarak ustum performans gösteririz. Siz de güvenilir bir nakliye ile tanışmak ve her nakliye işinizde aynı firma ile çalışmak istiyorsanız zaman kaybetmeden bizlere ulaşabilirsiniz.

Maslak Evden Eve Nakliyat

Garantili Ve Sigortalı Nakliye Hizmeti

Maslak evden eve nakliyat olarak, eşyalarınızı kendi eşyalarınız gibi koruyor ve taşıma esnasında özen gösteriyoruz. Adresinize geldiğimiz andan itibaren her türlü eşyanız için gerekli tüm sorumluluğu kendi üstümüze alıyoruz.

Şirketimize bağlı olarak çalışan eksper arkadaşlarımızı da tanımızda getirerek, taşıma çalışmalarına başlamadan önce eşyalarınızı gerçek fiyatı ile sigorta yapıyoruz. Eşyalarınızın tek tek incelenmesi ile gerçekleşen bu işlemde bütün eşyalarınızın değeri üzerinden sigortalanması için özen gösteriyoruz.  bu sayede evinizdeki cay kasığından vitrinlerinize kadar her türlü eşyanızın sorumluluğu, taşıma işlemi bitene kadar bizde oluyor.

Adrese Teslim Hizmet

 Adrese teslim edilen eşyalarınızı yerlerin yerleştirdikten sonra gerekli kontrolleri sizinle beraber gerçekleştirerek, sizin onayınızı alıyor ve sigorta işlemini sonlandırıyoruz. Taşımacılık esnasında oluşabilecek her türlü hasarı gidermek için yapılan sigorta işleminde, doğacak her türlü hasarı iş bitiminde size ödeyerek, mağduriyetinizi gideriyoruz.

Sizin İçin Seçtiklerimiz: Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Güvenli taşımacılık için paketleme hizmeti

Nakliye anlamında hizmetlerine devam eden maslak evden eve nakliye firmamız, taşıma için gerekli bütün koşulları sağlayarak nakliye hizmetini gerçekleştiren bir firmadır. Taşımacılığın bir gereği olan paketleme işlemleri genelde aileleri en çok yoran işlemdir. Eşyalara taşıma esnasında herhangi bir zarar gelmemesi için yapılan bu işlemi sizlere kolaylık sağlayarak bizler yapıyoruz. Gerekli ekipmanlar ile geldiğimiz adresinizde önce eşyalarınızı bölümlere ayırıyor, daha sonra her eşyayı özenle kolilere yerleştirerek banlar ile güvenliğini sağlıyoruz.

Her eşyanın hangi bölüme ait olduğunu belirleyici etiket ve işaret stickerlarimiz bulunur. Bu adrese ulaşan eşyalarınızın ilgili odalara bırakılmasını ve işinizin kolaylaşmasını sağlıyoruz. Böylece yeni adrese ulaşan eşyalarınız kolayca ilgili odalara bırakılarak, yerleştirme aşamasında oluşacak karmaşanın önüne geçmesi sağlanıyor.

Güvenli Taşıma Araçları İle Kusursuz Teslimat

Eşyalarınızı adresten alırken hazırlanan paketlerin araca düzel yüklenmesi için özenle çalışıyoruz.  Yükleme işlemine başlamadan önce araçtaki yere göre bir kroki  hazırlayarak, araç içerisinde bütün eşyaların aynı kategoride olmasını sağlıyoruz. Geniş amana sahip taşıma aracılarımıza sıra ile yüklediğiniz eşyalarınızı yere sabitleyerek güvenli taşımacılık için gerekli koşulları sağlıyoruz.

Yükleme esnasında araçta bulunan güvenlik bantları ile de eşyalarınızı aracı içerisinde farklı noktalara sağlamlaştırılır.  Yolculuk esnasında olası bir çatlama veya çarpma gibi olumsuzluk durumlarının yaşanmasının önüne geçiyoruz.  Yeni adresinizde eşyalarınızı araçtan indirme esnasında yine gruplar halinde hareket ederek bölümler şeklinde eşyalarınızı indirerek, karışıklık yaşanmasına engel oluyoruz. Adresinize planlı şekilde taşınan eşyalarınız ile yerleştirme işlemlerinde sizlere büyük kolaylık sağlıyoruz.

Ücretsiz Montaj Hizmetleri

Maslak evden eve nakliyat firmamız, güvenli bir nakliye hizmeti için gerekli tüm koşulları sağlamaktadır. Çalışma ekibinde bulunan birbirinden profesyonel çalışanlar sayesinde nakliye esnasında gerekli olacak her türlü işlemi sizlere sunar. Taşıma işlemine geçmeden önce adresinizdeki büyük eşyalarınızı tespit ederek, montaj ustalarımız bu eşyalarınızın demonte işlemini gerçekleştirir.

Profesyonel olarak gerçekleştirilen bu hizmet ile eşyalarınızın güvenle taşınması mümkün olur. Demonte edilen eşyalarınızın parçalarının kaybolmaması için hemen ardından paketlenmesi işlemi gerçekleştirilir. Daha sonra bu eşyalarınız yeni adresinizde kurulmak üzere araca yüklenir.

Taşıma işleminin ardından tekrar kurulması gereken eşyalarınız da yine profesyonel montaj ekiplerimiz sayesinde hasar vermeden montaj işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem sırasında eşyalarınızda herhangi bir yıpranma veya tahribat meydana gelmez. İlk günkü gibi eşyalarınız tam bir şekilde  sizlere teslim edilir.

Profesyonel Ekip Çalışanları İle Kusursuz Hizmet

Maslak evden eve nakliyat firmamız, nakliye hizmetlerinizi en kusursuz şekilde yerine getirmek için çalışır. Kendi eşyalarını taşır gibi özen gösteren çalışanlarımız alanında uzmandır ve eşyaların nasıl taşınması gerektiğini iyi bilir. Acele etmeden gerçekleştirilen taşıma işlemlerinizde gerek yüklenirken gerek indirilirken her türlü hassasiyet gösterilmektedir. Olası bir kırılma durumuna karşı her zaman tetikte olan çalışanlarımız yine de böyle bir durumla karşılaşmamak için ellerinden gelen özeni gösterirler.

Tüm taşımacılık kriterlerine uygun olarak gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetimiz ile sizlerin güvenini kazanmak için üstün çaba sarf ediyoruz. Isini  seven personellerimiz sayesinde her bir eşyanızı dikkatlice taşımaya hazırlayarak araçlara yerleştiriyoruz.  Diğer çalıştığımız firmalarımızdan aldığımız referanslarımızı sizlere sunuyoruz.Güven teşkil eden bir firma olduğumuzu her fırsatta sizlere kanıtlıyoruz Oruçoğlu Nakliye Ücreti Hesaplama,

Güven Veren Bir Nakliye Hizmeti İçin Bizi Tercih Edin

Siz de sorunsuz  bir nakliye hizmeti almak ve en kolay yoldan taşınma işlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede adresinize gelecek ekip arkadaşlarımız ile taşınma işlemine dair her türlü detayı görüşmeniz ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

  Özel olarak ve nakliyeye dahil olmayan eşyalarınızı kendinize ayırarak güvenliğinden emin olabilirsiniz. Güler  yüzlü ekip arkadaşlarımız ile sürekli iletişimde bulunarak taşıma aşamalarının nasıl gerçekleştiğine bire bit şahit olabilirsiniz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile hizmet veren nakliye firmamız, sizlere kaliteli hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Sizler de bize ulaşarak kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız