oruçoğlu evden eve iller arası nakliyat
İ

Lojistik firmaları İstanbul ilinde çalışmalarına devam eden başarılı bir firma olmaktayız. Firmamızda her türlü eşya modeli kaliteli ambalajlama yöntemleri ile beraber son derece sıkı güvenlik önlemleri alınarak taşınması sağlanır. Eşyaların taşınması esnasında olabilecek her türlü güvenlik önlemi alınarak taşıma süreci dikkatli bir şekilde sağlanır. Herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşıldığı zaman ilk olarak müşterilerimize detaylı bir şekilde bilgi verilir.

Verilen bu bilgi sonrasında sorunu çözümlemek adına gereken tüm işler detaylı olarak yapılır. Alanında uzman ve kendisini ve sunmuş olduğu tüm hizmetleri geliştirme adına çalışmalar yapan firmamızdan destek almalısınız. Firmamızda, eşya taşımacılığı konusunda gereken yasal kurallar uygulanarak taşıma süreci tamamlanır.

Lojistik Firmaları İstanbul İlinde Hizmet

Lojistik firmaları İstanbul ilinde çalışmalarına sürekli devam eden başarılı firmamızda, eşyaların taşınması konusunda bireysel ya da kurumsal olan müşterilerimize karşı farklı hizmet modelleri uygulanır. Bireysel müşterilerimiz için ev bazında bir taşıma modeli sağlanabilir. Ya da parça şeklinde eşyaların taşınması sağlanabilir.

Ancak kurumsal müşterilerimiz için sadece bir bütün şeklinde taşımacılık işlemleri sağlanır. Firmamızda aynı zamanda herhangi bir eşyanın adrese varış işlemleri konusunda da destek sağlanabilir. Örneğin büyük boyutlu ve ağrılığı fazla olan eşyaların taşınmasında kargo şirketleri doğru bir seçenek olmayabilir. Bu noktada hemen firmamızda sunulan parça eşya taşıma işlemlerini tercih edebilirsiniz. Firmalar ya da bireysel müşterilerimiz ayrım fark etmeden bu hizmeti tercih edebilmektedir.

Lojistik Firmaları İstanbul Çevresine de Hizmet

Lojistik firmaları İstanbul ili ile sınırlı kalmayıp il çevresinde yer alan tüm şehirlere de destek sağlamaktadır. Diğer şehirlerden bizlere ulaşan müşterilerimize de gereken desteği sağlamaktayız. Firmamızda evden eve nakliye ya da lojistik işlemleri konusunda profesyonel bir ekip ile çalışmalar sunulur.

Eşyalarınızın tam donanımlı tır araçları ile varış adresine planlanan tarihte ulaşması sağlanır. Bu sayede iş sürecinizde ya da diğer planlarınızda herhangi bir aksama meydana gelmeden tüm süreç noktalanır. Başarılı hizmetler sunması ile tercih edilen firmamıza ulaşım sağlayabilmek için telefon numaralarımızı ya da e-mail adresimizi kullanarak ulaşabilirsiniz.

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız