Kurumsal ofis taşıma hizmetlerinde güvenilir olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Kısa süreler içinde ofiste kullanılan her eşyanın taşınmasını sağlarız. Siz de bu kaliteli hizmetimizi kullanmak için sunulan paketlerden birini tercih edebilirsiniz. Kısa süreler içinde taşınan bu eşya modelleri ile düzeninize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ofis içerisinde kullanılan tüm eşya modelleri için kısa sürede tamamlanan hizmet sunarız.

Ofis işlemleri için kullanılan bilgisayar ve diğer ekipmanların güvenilir araçlar ve sistemler ile taşınması sağlanır. Her zaman yenilikçi hizmet sunan başarılı bir nakliye firması olmaktayız. Siz de bu çalışmaların ücretlendirme ve teslimat süreleri hakkında bilgi alabilmek için telefon numaralarımız üzerinden arama yapabilirsiniz.  

Güvenilir Sistem İle Taşıma

Kurumsal ofis taşıma hizmet modeli ile nakliye sektöründe başarılı modeller sunan firmayız. Özel ücretlendirmeler dışında belirli paketler çerçevesinde çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Nakliye sektörü kendisini sürekli yenileyen firmalara yardımcı olur. Bu nedenden dolayı müşteri isteklerine tam hitap eden paketlerin sunumunu yapan firmamızdan destek alabilirsiniz. Kurumsal müşterilerimiz için sunulan paketler içinde hızlı teslimat ek özelliği de yer alır. Hızlı teslimat sayesinde iş süreçlerinde aksama olmadan tamamlanmasını sağlarız. Sektöre hitap eden kurumsal çalışma modelleri hakkında bilgi alabilmek için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Her bütçeye göre uyumlu olan taşımacılık paketlerimiz vardır. Detayını öğrenebilmek için müşteri temsilcilerimiz ile görüşmeler yapabilirsiniz.

Tam Donanımlı Araçlar

Kurumsal ofis taşıma işlemleri için tam donanımlı araçları kullanırız. Bu araçların birçoğu firmamıza bağlı olmaktadır. Bazı binek araç modelleri ise kiralama firmalarından alınmaktadır. Ofis içinde kullanılan eşya modelleri için özel donanıma sahip güvenliği olan araçları kullanırız. Araçların bakımları tam zamanında ve kontrolü olacak şekilde yapılır. Bakımı aksayan araçlar, nakliye işlemleri için asla kullanılmaz. Firmamızın özen göstermiş olduğu bir konu olmaktadır. Siz de ofisiniz için hızlı ve güvenilir teslimat sunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Kurumsal firmalar için mail olarak iletişim kanalımız vardır. Kurumsal mail adresimiz üzerinden ek talepleriniz ve ücretlendirme konuları görüşülebilir. Yüksek güvenliğe sahip tır ve benzeri araçlarımız ile nakliye taşımacılığı sağlarız.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2020 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız