kurumsal nakliyat firmaları Günümüzde gerek evden eve nakliyat gerekse ofis taşımacılığı olsun teknoloji geliştikçe çağdaşlaşan Dünya’da insanların genel tercihleri gün geçtikçe daha iyi ve hızlı hizmet veren olmaktadır. Taşımacılık sektöründe kurumsal firmaların vermiş oldukları hizmetlerin ne kadar ana ihtiyaç olduğu aşikar olarak açıkça ortada durmaktadır. Şöyle bir çevremize baktığımızda nakliye hizmetinin genelde karayolları üzerinde mutlaka ihtiyaç duyulması ve bununla birlikte artan insan nüfusu ile orantılı olarak kazaların ve insan sağlığının güvence altına alınmasının çok gerekli olduğu görülmektedir. Gerek firma çalışanlarının ve gerekse çalışma ekibinin ve de kullanılan ekipmanların nakili gerçekleştirecek olan eşyalar kadar güvence altına alınması gerektiği ve bu nedenle de bu konuda sigorta şirketlerinin desteği ihtiyacını doğurduğunu inkar etmek mümkün değildir. O nedenle evden eve nakliyat hizmeti veren firmaların kurumsal kimliklerinin olması gerekmektedir.

Eşya Güvencesi Ne Demektir?

Hizmet talep eden kişilerin taşınmasını istedikleri eşyaları kendileri için değerli oldukları ortadadır. Kullanmaya devam etmeyi tercih ettikleri büyük ve küçük eşyaların kırılabilme, çizilme, kaybolma gibi riskler taşıdığının hiç şüphesiz bunların bilincinde oldukları bu nedenle eşyalarını kırılmaya, çizilmeye ve kaybolmaya ya da çalınmaya karşı güvence altına almak istemeleri gayet doğal. Gerekli ve çok yerinde bir karar olduğunu hem taşımacı firma hem de vatandaş bunun farkında olup buna uygun hizmet almak istemektedir. Burada göstermiş oldukları hassasiyet ve müşteri memnuniyeti sağlanması adına gerek nakliyat sigortası ve gerekse altın, gümüş ve mücevher gibi değerli eşyaların kırılması, çizilmesi, kaybolması ve çalınmasına karşı kıymetli eşyalar sigortası ile güvence altına almaktadır. O nedenle siz değerli müşterilerimizin güvenini tam olarak sağlamak ve kullanmaya devam etmeye karar verdiğiniz genel eşyalarınızı ve kıymetli özel eşyalarınızı güvence altına alıyor her konuda memnuniyetinizi sağlamak amacıyla kurumsal olarak sizlere hizmet veriyoruz.İstanbul’da evden eve taşımacılık hizmeti

Hizmetin Resmi Olarak Yapılması

Taşımacılık sektöründe hem maddi hem de manevi olarak eşya ve hizmet bedeli olan para alış verişinin resmileştirilmesi hiç şüphesiz hem taşıma hizmeti sağlayan kurum tarafından hem de hizmet karşılığı olarak maddi ödeme yapan siz değerli müşterilerimiz tarafından da oldukça önem arz eden bir konudur. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu kurumsal kimliğin önemi sizler için ne kadar kıymet taşıyorsa kurumsal nakliyat firmaları tarafından da hizmet alan kişilerin referanslar olmaları ve müşteri potansiyelini yukarıya yönlü bir artış göstermesi için destek sağlaması o derece kıymetlidir. Sizler almak istediğiniz hizmetin yüksek kalite de ve en ekonomik fiyatta olması isteğinizi karşılayan içerisinde öncü olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz her müşterimizin olumlu görüşlerini referansımız olarak kabul edip bu bilinçle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız