Küçükçekmece evden eve nakliyat firmamız sizlere gereken özen ve hassasiyet içinde hizmet sunmakta ve da bu hizmetlerini sadece sizleri memnun etmeyi amaçlayan hedefler ile yürütmektedir.Sizin eşyalarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunun farkında bir şekilde hareket ederek onlara gereken önemi fazlasıyla veriyoruz. Zaten sözleşmeli ve de garantili hizmetimizin temel amacı da budur. Sözleşme yaparak sizlerin eşyalarının hasara uğraması halinde tekrar teminini sağlıyoruz. Ya tamir ya da yenisini almak koşuluyla bu işi yapmakta olan firmamız bu sayede sizleri mağdur
olmasının önüne de geçmektedir. Ancak piyasada kol gezen birçok firma bunu umursamadan hareket ederek birçok müşteriyi mağdur duruma düşürmektedir. Zaten sözleşme yapmamasının amacı da budur. Hiç bir şekilde yaptıkları işin sorumluluğunu alamamaktadırlar. Bu yüzden de diyoruz ki yapacağınız tüm nakliyat işlerinde mutlaka bu konulara dikkat etmelisiniz.

Sizin İçin Seçtiklerimiz: Sigortalı Taşımacılık

Plânlı Ve Programlı Nakliyat

Küçükçekmece evden eve nakliyat firmamız kendisine çizdiği çizgilerden şimdiye kadar taviz vermeden yoluna devam etmektedir. Bunun için gereken   tüm bilgi, beceri ve de donanıma sahip bir firma olarak müşterilerimizin memnuniyeti için gereken her türlü tedbiri alarak hareket etmekteyiz.Piyasadaki öncü ve bilinçli firmalardan olmamızın da verdiği yükümlülükleri yerine getirme aşmasında çok büyük çabalar sarf ederek hareket etmekteyiz. İlk olarak ekspertiz ekibimizin planlı çalışması ve
de sonunda bir nakliyat planı oluşturmasının ardından sizler için program oluşturmaktayız. Sözleşme kısmında ise iki nüshadan oluşan bu sözleşmeyi aramızda imzalıyoruz.. Bunun bir nüshasını da size verip kendinizi garanti altına almanızı sağlıyoruz. Bunun yanında şunu da söylemeden geçemeyiz ki sigorta şirketleri ile de bağlantımız bulunmakta ve dilerseniz sizleri de buna yönlendirerek eşyalarınızı sigortalatabiliriz. Bu sayede hem eşyalarınız daha da güven ve altına alınmış olur ve siz de arkanıza yaslanıp sadece bizim size verdiğimiz hizmeti izleyerek, aslında oldukça sıkıntılı olan bu sürecin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Eşya Taşıma Yöntemleri

Oruçoğlu evden eve nakliyat firmamız, gereken planlamayı yaptıktan ve sizinle ücret konusunda da anlaşma sağladıktan sonra sizlere gereken özen ve itina ile hizmetini sunmaya başlamaktadır. Eşyaları teker teker gruplarına ayırmakta ve de odasına göre dizerek ise başlayan personellerimiz, sonrasında sizleri elektronik eşyaların fişini çekmeniz ve de yakıt kullandığımız ( motosiklet, çim biçme makinesi vb. ) eşyalarınızın depolarını boşalması konusunda uyarıyor. Eşyaları daha sonra da itinalı ve hijyenik bir şekilde ambalajlayan personellerimiz sizler için gereken özeni de fazlasıyla gösterir. Marangoz ustamız mobilyalarınızı de monte etmekte ve de parçalarını karışmaması için işaretlemektedir. Bunun yanında tüm paketlenen her bir eşya üzerine isim yazılarak karışıklık çıkması da önlenmiş olur. Yer kaplamasını önlemek amacıyla yanımızda getirdiğimiz nakliye varillerine de küçük parça halindeki eşyalarınızı koyarak bunları da şekilde kolaylıkla taşırız. Ve araca yerleştirip yeni adresinize götürürüz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2020 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız