Taşımacılık sektöründe hizmet veren Kartal evden eve nakliyat firmaları, kurumsallığı ön planda tutmaktadır. Ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığı gibi tüm hizmetler alanında uzman personeller ile gerçekleştirilmektedir. Eşyaların zarar görmemesi için her türlü önlem alınmaktadır. 25 yıla aşkındır bu sektörde hizmet veren mesleğin gerektirmiş olduğu tecrübeye de sahiptir. Ayrıca asansörlü nakliyat, sigortalı nakliyat gibi alanlarda da faaliyet gösterilmektedir. Teslimatlar sırasında tüm eşyalar teker teker kontrollerden geçirilmektedir. Firma bünyesinde kamyon, kamyonet ve hafif ticari olmak üzere pek çok araç modeli bulunmaktadır. Dolasıyla ister hafif ister ağır hiç fark etmeksizin tüm eşyalar sorunsuz bir şekilde eni adreslere ulaştırılmaktadır.

Kartal Nakliyat Hizmetleri

Kartal evden eve nakliyat firmaları, öncelikle ev ve ofis taşımacılığı noktasında hizmet vermektedir. Taşınacak olan tüm eşyalar özenle paketlenmektedir. Paketleme işlemleri öncesinde ise dolap ve kabin gibi hantal mobilyalar parçalara ayrılmaktadır. Firma, tüm yükleri kademeli bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Uzman personeller tarafından gerçekleştirilen taşıma işlemleri sırasında sorun yaşanması da söz konusu değildir.montaj desteği sağlamaktadır. Yeni ev veya ofislere getirilen eşyalar kısa bir süre içerisinde kurulmakta ve anahtar teslim bir şekilde tamamlanmaktadır. Müşterilerin başka bir ustaya ödeme yapmalarına veya taşıma sırasında zahmet çekmeleri engellenmektedir. Firma, ofis, parça eşya, ağır yük ve site taşımacılığı hizmetlerini de uzman personeller ile vermektedir.Oruçoğlu Nakliyat Defteri,

Kartal Evden Eve Nakliye

Firmamız Kartal başta olmak üzere İstanbul’un her bir ilçesi için nakliye desteği sunmaktadır. Talep edilen adreslere ise anı iş günü içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Ayrıca Kartal’dan alınan tüm eşyalar Türkiye’nin 81 vilayetine götürülmektedir. Kartal evden eve nakliyat firmaları, tüm il ve ilçelere asansör sistemleri temin etmektedir. Bu sistemler sayesinde eşyalar daha kısa bir süre içerisinde yüksek katlı binalara ulaştırılmaktadır. Oruçoğlu ofis evden eve nakliyat firması tarafından verilen hizmetler, sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Özellikle de eşya sayısının fazla olması halinde depolama alanları geniş kamyon modelleri temin edilmektedir. , profesyonel bir hizmeti makul fiyatlar ile sunarak müşterini memnun etmektedir.

Kartal Evden Eve Nakliyat Firmaları

Taşıma işlemleri sırasında zarar gören eşyalar hem müşteri mağdur etmekte hem de maddi kayıplar yaşanmasına neden olmaktadır. ise, bünyesinde barındırdığı uzman personelleri sayesinde eşyaların zarar görme riskini ortadan kaldırmaktadır. Yine işçilik ücretleri bakımından da uygun bir destek sağlanmaktadır. Paketleme, montaj veya sökme gibi uygulamalar içinde anlaşılmışın haricinde kalan ek bir ücret talep edilmesi söz konusu değildir. ile iletişime geçerek tüm eşyalarınızın profesyonel bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz.  

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız