Kağıthane evden eve nakliyat firması olarak bu sektörün vermiş olduğu tecrübe ile yolumuza devam etmekteyiz. Daha önce nakliyat hizmeti tercih etmiş fakat sonucundan memnun olmayan müşteri kitlemiz için kaliteli paketlerin sunumunu sağlarız. Bu paketlerimiz sayesinde eşyalarınızın başına herhangi bir olumsuz durumun gelmemesi hedef alınır. Taşınma esnasında eşyalarınızın korunması için özel ambalajlar ile taşınma işlemi yapılır. Bu ambalajlar sayesinde taşınan araç içerisinde anlık yer değiştirme durumlarına karşılık olarak önlem alınması gerçekleşir. Sizde alanında kaliteli hizmeti sağlayan firmamız ile görüşmeler yaparak bu konu hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Kısa süreler içerisinde taşınması için personellerimiz hızlı bir şekilde hareket etmektedir.

Sizin İçin Beğendiklerimiz: Nakliye Ücreti Hesaplama

Modern Teknoloji ile Taşınan Eşyalar

Evden eve nakliye firması olarak modern cihazlar kullanarak eşyalarınızın taşınma işlemini sağlarız. Bu taşınma işlemi devam ederken müşterilerimize gereken bilgi verilir. Bu bilgiye istinaden eşyalarınızın durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Doğru ve etkili bir paket olarak evden eve nakliyat çalışmalarımızı sürekli olarak geliştiririz. Bu hizmeti satın almış olan müşterilerimizden dönüşler almaktayız. Süreçlerimizi daha iyi hale getirebilmek adına birçok çalışma modülümüz bulunur. Ayrıca tüm müşteri kitlesine yönelik olarak hazırlanan bu materyaller seçim için sunulur. Müşteri kitlesi olarak bireysel müşterilerimiz için sade paketlerimiz bulunur. Eşyalarınızın kurulum işlemi yapılması gerekiyorsa bu noktada kurulum özelliğini içerisinde bulunduran modelleri inceleyebilirsiniz.İstanbul’da Nakliye Firması Denince Akla Oruçoğlu Nakliyat Geliyor..

Hızlı Paketleme İle Taşıma

Kağıthane evden eve nakliye firması olarak detaylı bir şekilde nakliyat paketleri sunarız. Bireysel müşterilerimize hitap eden seçeneklerden biriside kurulum gerektiren modellerimiz olmaktadır. Bu kurulum işlemi ücrete dahil olmaktadır. Ancak bu hizmetin bulunmadığı paketi satın alan
müşterilerimiz için daha sonradan da ücret karşılığında dâhil edilebilir. Müşteri memnuniyeti adına birçok noktada işlem yapmaktayız. Sizde bu paketlerimizin ücretleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilmek için telefon ile arama yapabilirsiniz. Mesai saatlerimiz içerisinde telefon aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fiyatlandırma sonrasında bu hizmeti tercih etmenize göre karar verebilirsiniz.Alanında uzman personeller sayesinde kaliteli hizmeti sunan Oruçoğlu evden eve nakliyat firması olarak geleceğe emin adımlar ile ilerlemekteyiz.

Kağıthane İlçesinde Kaliteli Nakliyat

Kağıthane evden eve nakliye firması olarak kaliteli nakliyat paketleri sunarız. Bu paketlerimizi daha önce tercih eden müşterilerimizin görüşleri ışığında tercihlerinizi yapabilirsiniz.Uzak mesafelerde yapılması gereken taşımacılık hizmetleri için raporlama sistemleri kullanılır. Bu raporlama hizmetleri sayesinde eşyalarınızın nerede olduğuna dair bilgi tarafınıza verilmektedir.Kaliteli evden eve nakliyat paketlerimiz için firmamızı tercih edebilirsiniz. Evinizde özenli bir şekilde kullanmış olduğunuz tüm eşyalar için profesyonel kadromuz ile hizmet veririz. Daha detaylı bilgi alabilmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti adına yapılan çalışmalarımızı inceleyerek daha sonrasında karar verebilirsiniz. İstanbul ilinin her ilçesine evden eve nakliyat hizmetini sunarız.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız