İşyeri taşıma, nakliyat sektöründe hizmet veren kuruluşların en zorlandıkları hususların başında gelir. Bunun birçok nedeni bulunur. Bunların başında, nakliyat şirketinin yeterli teçhizat ve bilgi sahibi personele sahip olmayışı gelir. Yapılacak yanlış taşıma işinin riski çok ağır olacaktır. Evden eve nakliye hizmetinden oldukça zor ve nitelik isteyen bir konudur.

İşyeri Taşıma

İşyeri taşıma konusunda uzmanlaşmış firmaların, ilk özellikleri yeterli teçhizata sahip olmaları ve kurumsal çalışmalardır.

Firmamız, evden eve nakliyat hizmeti verdiği gibi ofis taşıma konusunda da oldukça deneyim sahibidir.Tüm nakliye işleriniz için tavsiyeli firma.

İşyeri Taşıma Konusunda Bilinmesi

İşyeri taşıma konusunda bilinmesi gereken bazı bazı hususlar bulunur. Firmanın asansörlü taşıma sistemine sahip olması, elektronik eşya taşımacılığı konusunda bilgi sahibi olması beklenir. Asansörlü eşya taşımacılığı, yüksek ofis katlarının taşınması konusunda oldukça önem taşıyacaktır. Çok yüksek katlara erişim için, asansörlü mekanizmalar oldukça önemlidir. Han ve plaza içleri bazen çok dar olabilmektedir. Buralardaki nakliye hizmeti ancak, pencerelerden ya da açılacak camlı mekanizmalardan sağlanacaktır. Sıradan özelliklere sahip bir nakliye şirketi, bu konunun üstesinden gelemeyecektir. Ayrıca elektronik eşyaların sökülüp takılması da uzmanlık gerektirmektedir. Bilgi sahibi olmayan kişilerin yapması, sakıncalı sonuçlar doğuracaktır.

İşyeri Nakliyesinde Uzman Firma Desteği

Firmamız, ofis taşıma hususunda uzman firma desteği sunacaktır. Asansörlü taşıma sistemlerimiz mevcuttur. Elektronik eşyaların sökülüp takılması ve paketlenmesi, bu konuda bilgi sahibi olan personelimiz tarafından yapılacaktır. İşyeri taşımacılığında önem taşıyan konuların başında da sigortalı taşımacılık gelecektir. Firmamız, günler öncesinden taşıma yapacağı iş yerine giderek, eşyaların envanterini çıkaracaktır. Bu işlem, sigortaya konu olacak eşyaların değerlerini belirlemek için önem taşır. Oluşabilecek herhangi bir hasara karşı, firmamız sorumluluk alacaktır.

İş yeri Taşımacılığında Verilen Güven

İşyeri taşımacılığında verilen güven oldukça önemlidir. Burada söz konusu olan taşınacak eşyalar oldukça kıymetlidir. Elektronik eşyaların başına gelebilecek en ufak bir hasar büyük kayıplara yol açacaktır. Ayrıca, yazılı evrakların da işyerinde görevli bir kişinin gözetiminde toplanması önem taşır. Bu evrakların hasar alması ya da kaybolması maddi ve manevi kayıplara yol açabilecektir. Kanuni yaptırımları olabilecek nitelikte evrakların taşınması da ancak uzman bir kuruluş ile yapılabilir. Kurumsal taşımacılık hizmeti için firmamızdan destek alınması önerilir.  

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2020 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız