İstanbul nakliye firmaları İnsan mesleği ve eğitim sebebi ile bir yerden başka bir yere taşınması gerekebilir. Özellikle memur, polis, asker ve öğrenciler belli aralar ile yeni bir adrese taşınmaları gerekir. Ev içerisinde bulunan eşyaların hasar görmeden, kısa sürede sevkiyatının sağlanması ise fazla insan gücü ve maddiyata ihtiyaç duymanıza sebep olmaktadır. İnsanlar yoğun iş hayatı ve sorumluluklarının fazla olduğu ev hayatı arasında bedenen ve ruhen çok yorulmaktadırlar. Eşyaların hasar görmeden tek başına taşınması ise çok zor olmakta ve sağlık sorunları yaşanmasına sebep olmaktadır. İnsanların eşya taşıma konusunda yardıma ihtiyaç duyması sonucu nakliye sektörü doğmuştur. Oruçoğlu İstanbul evden eve nakliyat firması olarak bizde gelişime ayak uydurup, kesintisiz hizmet veren nakliye firmalarından biriyiz.

Nakliye Firmasından Alınabilecek Hizmetler

İstanbul metropol bir şehir olup, ulaşım zordur. Hızlı sevkiyat için sevkiyatı sağlayan kişinin yollar hakkında detaylı bilgiye sahip olması gerekmektedir. İstanbul nakliye firmaları arasında hizmet ve kalite farklı ile dikkat çeken nakliye firmamız ile iletişim kurarak aradığınız kaliteli nakliye hizmetini satın alabilirsiniz. Nakliye firmamız nakliyat, büro ve ofis nakliyat, fabrika nakliyat, parça eşya taşıma, depo hizmeti gibi geniş hizmet yelpazesine sahiptir. Sizde ihtiyaç duyduğunuz hizmeti bizimle iletişim kurarak satın alınabilir bir ücret karşılığı alabilirsiniz.

Nakliye Hizmeti Almanın Faydaları

İstanbul nakliye firmaları farklı kalite ve ücret karşılığı hizmet vermektedir. Üstün kalite ve satın alınabilir ücret karşılığı nakliye hizmeti almak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Nakliye hizmeti aldığınızda eşyalarınızın nakliye sırasında hasar görmesi halinde maddi hasarınız karşılanır.Eşyalarınızın hasar görmemesi için özenle ambalajlanması sağlanır. Balonlu Kraft ambalaj ürünü kullanılır. Nakliyat hizmeti alarak eşyalarınızın hasar görme ihtimalini en aza indirmiş olursunuz. Kısa sürede hızlı sevkiyat hizmeti alırsınız. Böylelikle günlerce eşya kolilemek ve taşımak zorunda kalmazsınız. Mobilyalarınızın montajı ve demontajı için tecrübeli mobilya ustalarımız görevlendirilir.Nakliye için gerek duyulan her hizmet firmamız tarafından titizlikle verilir.

Nakliye Hizmet Aşamaları

İstanbul nakliye firmaları arasında lider olan firmamız ile iletişim kurduğunuz takdirde size hizmet vermeye başlarız. Öncelikle eşyalarınızın listesi çıkarılır ve eşyalarınızın hasar görmemesi için en uygun ambalaj ürününe karar verilir. Firma elemanımız eşyalarınızın hasar görmesi halinde maddi zararınızın ödenmesi için sigorta evraklarının imzalanması sağlanır. Eşyalarınızın taşınacağı gün ekibimiz evinize gelir ve eşyalarınızın ambalajlanması sağlanır. Asansörlü taşıma hizmetinden faydalanılarak eşyalarınız kısa sürede eşya nakliyesi için dizayn edilmiş araç içine yerleştirilir.Mobilyalarınız mobilya ustalarımız tarafından demontajı sağlanır ve yeni adreste tekrar demonte edilmek üzere ambalajlanır. Araç içine taşınan eşyalar hızlı sevkiyat aracılığı ile yeni adrese taşınır.
Yeni adrese getirilen eşyalar asansörlü taşıma hizmetinden faydalanılarak evinize taşınır. İstediğiniz şekilde eşyalarınız yerleştirilir. Mobilyalarınızın demontajı ustalarımız tarafından sağlanır.Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız