Oruçoğlu İstanbul firması
Oruçoğlu firması Evden eve nakliyat

Ev ya da iş yerlerinde yer alan eşyaların farklı adreslere nakledilmesi son derece zorlu ve sıkıntılı bir dönemi yaşamanıza neden olmaktadır. Yaşanan bu sıkıntının sonrasında ise büyük bir yorgunluğun yanı sıra maddi olarak da sarsılmanız mümkün. Evden eve nakliye işlemlerinde İstanbul firması tercihinizde firmamızdan destek alarak konusunda uzman ve deneyimli bir ekipten yararlanmanın da avantajına sahip olabilirsiniz.

Evden eve nakliye de İstanbul firması listesinde yer alan firmamıza yapacağınız hizmet talep başvurusu akabinde kısa sürede yetkili personelimiz sizin ile iletişime geçerek talep edilen hizmet ve detaylarını edinir. Firmamız tarafından sunulacak olan nakliye hizmetlerimizden yararlanarak yeni yerleşim yerinize kısa sürede ve sorunsuz olarak taşınmak için hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Nakliye İşlemleri

Ev ya da iş yerinizde bulunan veya farklı bir mekânda yer alan eşyanızın taşınması için evden eve nakliyat hizmetinden yararlanırken bir İstanbul firması seçiminizde firmamızdan gerekli desteği alabilirsiniz.

Nakliyat işlemleri ile ilgili olarak yapacağınız başvuru sonrasında konusunda uzman olan personelimiz adresinize ulaşım sağlayarak sunulacak olan hizmet ile ilgili detaylara yer açar. Sunulacak olan hizmet ile ilgili olarak eksper raporunu hazırlayan personelimiz sonrasında ise fiyat teklifiniz tarafınıza sunar.

Firmamız tarafından sunulan fiyat teklisine onay vermeniz durumunda ise belirlenen gün ve saatte hizmet sunulur. Hizmetin sunulması için ise firma ile imzalanan hizmet sözleşmesinden yararlanılır. Hizmet sözleşmesi tarafların haklarının korunmasına destek olurken aynı zamanda nakliye sigortasından da yararlanmanız mümkün olur.

Nakliyat Sigortası Nedir?

Ev ya da iş yerinizde yer alan eşyalarınızın taşınması işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli bir ekipten yararlanırken aynı zamanda kaliteli ve güvenli bir işlemi seçmek için firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Firmamıza yapılacak olan hizmet başvurusu sonrasında uzman personelimiz tarafından sunulacak olan eksper hizmeti ile belirlenecek olan fiyata onay vermeniz durumunda ise hizmet sözleşmesi düzenlenir. Hizmet sözleşmesinde yer alan hizmet tarih ve saati itibari ile geçerli olmak üzere sigortaya yer açılır. Sigorta ile beraber eşyalarınız da herhangi bir kazanın yaşanması durumunda bedeli tanzim edilir.

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız