İstanbul Evden Eve Taşımacılık

İstanbul Evden Eve Taşımacılık

İstanbul Evden Eve Taşımacılık.sektöründe evden eve nakliyat en önemli hizmetlerden bir tanesidir. Çalışma esasları doğrultusunda güvenilir bir hizmet sağlayabilmek adına iş güvenliğini de kapsayan bu hizmet sektörün en önemli hususlarından bir tanesidir. Bu açıdan koşulsuz bir müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla verilen kaliteli hizmet hem taşımacılık alanında önemli bir yer tutmakla birlikte gerek zaman gerekse insan gücü ve sağlığı bakımından vatandaşlarımıza birçok fayda sağlamaktadır.

Hizmette kalite ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan İstanbul evden eve nakliyat taşınma öncesi, taşınma sırası ve taşınma sonrası olmak üzere 3 aşamanın her bir aşamasında müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Taşıma hizmeti veren İstanbul evden eve taşımacılık yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle kendisini olumlu bir şekilde tanıtmıştır.İstanbul’un bir çok semtinde hizmet veren firmamız halkalı’da evden eve nakliyat hizmeti vermeye başladı.

Profesyonel Taşıma Hizmeti

İstanbul evden eve taşımacılık ayrıcalığından yararlanmak için öncelikle firma ile iletişim sağlamanız ve adım adım sunulan yönlendirmelere uymanız yeterli olmaktadır. Sizlere firma tarafından nakliye hizmeti ile alakalı gerekli tüm bilgiler verilmektedir. Deneyimli çalışma ekibi ile eşyalarınızın taşınması aşamasında eşyalarınızın zarar görmemesi açısından eşyaların sarılması ile başlamaktadır. Bu sayede eşyalarınızın çizilmesi ya da kırılmasını önlemiş oluruz. İşyeri mobilyaları, evinizin salonunda bulunan koltuk oturma gurupları, tablolarınız, cam gibi önem arz eden ufak boyutlu eşyalarınız dahi battaniye ile sarılıp güzelce batlanarak açılmaması sağlanarak kırılma, çatlama ve çizilmeye karşı kaliteli bir korunma sağlanmaktadır.

Dolaplarınız yıllarca ustalık yapmış olan marangoz ustaları tarafından zarar görmeyecekleri şekilde sökülmektedir. Beyaz eşyalarınız ve avizelerinizi tüm hassasiyetle bağlantı noktalarından çıkartarak sarılıp bantlanır ve güzelce ambalajlanır. Daha sonra bu işlemler de tamamlandıktan sonra eşyalarınız tüm hassasiyetle uzman ekibimiz tarafından nakliye aracına sistemli bir şekilde yüklenmesi sağlanır.

Uzman Personel İle Güvenilir Taşıma

Eşyalarınız nakliye aracına araç hareket halindeyken sendelemeler dolayısıyla kesinlikle hiçbir şekilde bir zarar görmeyecekleri şekilde hassasiyetle yerleştirilir. Bu işlemde gerçekleştirildikten daha sonrasında nakliye aracımız eşyalarınızın taşınmasını istediğiniz adrese doğru hareket eder. Nakliye aracı hareket halinde virajlardan dönme sağlandığında acele etmeden hassas bir şekilde ve tümseklerden geçerken yavaşça geçerek kesinlikle eşyalarınızın bir sendelenmeden dolayı zarar görmemesi için dikkat edilir. İstanbul evden eve taşımacılık ile alacağınız nakliye hizmetinde kesinlikle gönül rahatlığıyla içinizi ferah tutabilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Taşımacılık bünyesinde çalışan uzman ekimizdeki her çalışanımız “her taşınma bizim kalitemizin yükseklere taşınmasıdır” anlayışıyla hizmet verdiğinden dolayı size ait olan her bir eşyayı kendi özel eşyasına göstermiş olduğu hassasiyet ile hizmet vermektedir. Yüksek kalitede ve müşteri memnuniyetiniz amaç edinmiş olan bir firma ile birlikte çalışıp içinizin ferah olmasını ve kafanızdaki tüm soru işaretlerini gidermek isterseniz bizler bu güzel hizmeti siz değerli vatandaşlarımıza sunmaktan gurur duyuyoruz. Sizler de site üzerinde belirtilmiş olan iletişim numarasından bizlere ulaşabilir, ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2019 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız