İstanbul evden eve nakliye hizmet alanında çalışmalarını ivedi bir şekilde sürdüren firma olmaktayız.Değerli müşterilerimiz için sunduğumuz birçok paket modeli bulunur. Bu paket modellerinden birisi de sigortalı olarak taşınma işlemidir. Sigortalı taşıma modeli içerisinde, eşyalarınızın taşınma
esnasında herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşmaması için ön hazırlık yapılır. Kırılma ya da çatlama gibi durumların oluştuğu zaman belirli bir ücret iadesi yapılır. Bu durumların oluşmadığı taşıma süreçlerinden sonra ücret ödemesi yapılır. Bu ücretin tamamı müşterilerimize geri ödeme olarak yapılmaktadır. Bu nedenden dolayı eşyalarınızın güvenilir olarak taşınabilmesi için firmamızdan gereken desteği satın alabilirsiniz. Yeni nesil ev taşımacılığı alanında uzman firmamız bu konuda tam destek ile yardımcı olmaktadır.

Sizin İçin Seçtiklerimiz: Ev Ofis Taşıma

Yerinde Taşımacılık Hizmeti

İstanbul evden eve nakliye firması olarak yerinde hazırlanan taşımacılık hizmetlerimiz bulunur. Bu hizmetlerimizi sunarken, asansörlü sistemleri de kullanmaktayız. Bu nedenden dolayı yüksek katlarda bulunan eşyaların güvenilir olarak taşınması sağlanır. Asansör mekanizmasının süreçlerini kontrol eden personelimiz tüm güvenliği sağlamaktadır. Daha önce asansör sistemini tercih etmemiş olan müşterilerimiz için farklı süreçlerimiz sunulur. Bina içerisinde kullanılan asansörler insan taşımacılığı için yeterlidir. Ancak eşya ve yük taşınması için uygun olmayabilir. Bu noktada devreye giren sistemimiz, oldukça güvenilir bir taşımacılık modeli sunmaktadır. Kaliteli nakliyat firması olarak eşyalarınızın başına herhangi bir olumsuz durumun gelmemesi adına dikkatli işlem yapmaktayız.

Güvenilir Taşımacılık Şirketi

İstanbul evden eve nakliye olarak güvenilir taşımacılık modeli sunarız. Sunmuş olduğumuz bu paketler hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilmek için telefon ile iletişime geçebilirsiniz. İstanbul ilinde her ilçeye ve semt için taşımacılık hizmetleri sunarız. Bu nedenden dolayı bu il içinde ikamet etmiş olmanız yeterli olmaktadır. Güvenilir hizmet modeline sahip olduğumuzdan dolayı müşterilerimizin ihtiyaçları ile uyum içerisinde olan nakliyat paketlerimiz bulunuyor. Bu konu hakkında detaylı olarak bilgi alabilmek için telefon ile iletişime geçebilirsiniz. Taşımacılık sektörü içerisinde birçok farklı sektöre hizmet ediyoruz. Bu nedenden dolayı sektörlerin iş süreçlerinde aktif olarak kullanmış oldukları envanterlerin taşınması gerçekleştirilir. Hızlı ve güvenilir hizmet sağlayan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Yeni Nesil Taşımacılık Modeli

Nakliyeci olarak yeni nesil taşımacılık modeli sunarız. Bu noktada bireysel
müşterilerimizin ev eşyaları kısa süreler içerisinde taşınır. Sizde eşyalarınızın kaliteli olarak taşınması için firmamız ile görüşme yapabilirsiniz. Güvenli bir şekilde taşınma modeli olmasından dolayı yoğun
ilgi gören nakliyat firması olmaktayız. Oruçoğlu evden eve nakliyat firması olarak bu sektör içerisinde farklı iş kollarına hitap eden hizmetleri sunarız. Özenli bir şekilde kullanmış olduğunuz eşyaların olumsuz sonuçlar ile karşılaşmaması adına firmamızı tercih edebilirsiniz. Kurulmuş olduğumuz yıllardan bu zamana kadar pek çok alanda hizmet vermekteyiz. Yeni müşteriler ile tanışmak,firmamızın iş süreçlerini de kapsar.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2020 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız