İstanbul evden eve  nakliyat Hemen hemen,  herkesin hayatı boyunca en az bir kereliğine de olsa evden taşınma işlemleri olmuştur.   Taşıma işleri oldukça zor ve zahmet gerektiren süreçler arasındadır.  Eskiden aile dostlarının ve kalabalıklar yardımı ile tüm gün olarak taşıma işleri yapılıyordu.  Taşıma işlemleri sonucunda eşyaların düzenlenmesi gerekmektedir. Düzenleme işlemleri, hem taşıma sürecinde oldukça zaman gerektiren durumlar arasında girmektedir.

 Ev taşıma işlerinde istenilmeyen sorunlar  da beraberinde geliyor.  Önemli olan eşyaların, mobilyaların, beyaz eşyaların taşıma sırasında    hasar görmemelidir. Bu istenilmeyen durumlar,  insanları çok mağdur durumda bırakmaları ve maddi  açıdan da büyük kayıpların beraberinde getirmektedir.   Bu süre zarfında, evden eve taşıma işlemleri yorucu ve epey güç gerektiren işler arasındadır.   

Şu anki günümüzün,  modern şartlarıyla  beraber evden eve nakliyat işleri  daha kolay ve maddi kayıpların olmaması hem zaman açısından hem de artı  kayıpların olmaması büyük avantajları beraberinde getirmektedir.  Evden eve  nakliyat,  işleri ile ilgilenen firmamız  kaliteli hizmet anlayışı, disiplinli ekip çalışmaları  ve  eşyaların gerekli şekilde ambalajlanması taşıma işlemleri sırasında eşyaların zarar  görme durumlarını  en az seviyeye indirmiş olur.

Evden Eve Nakliyatta Hizmet Süreçleri

İstanbul  evden eve nakliyat firmamızın vermiş olduğu hizmetler evlerinizde var olan eşyaların en ufak bir hasar zarar görmesini engeller.  Özel bir paketleme sistemi, sayesinde   kırılacak olan eşyaların da kırılma  riskini ortadan kaldırarak bu önemli  süreç atlatılmış  olur.  İşinde uzman kadromuz ile  birlikte kısa süre zarfında eşyalar yüklenir.  Evden eve nakliyat çalışma sistemleri dâhilinde    eşyalar hareket halindeyken sağa sola devrilip zarar görmemesi için gerekli tedbirler alınmıştır.

Evden Eve Nakliyat Çalışmaları Kapsamında  Gerçekleştirilen  Faaliyetler

İstanbul evden eve  nakliyat firmamız,  durumları gön önünde  bulundurmaları gerekir.  Firmanızın uzun soluklu,  çalışma deneyimleri ve hizmet kaliteleri bakımından kendi sınıfı olan firma sahipleri aralarından  ayrılmaktadır.   Faaliyetler  ve  çalışmalara  bakıldığı zaman ön inceleme yapılması gerekir. 

Yani eşyaların durumlarına,  göre bir rapor hazırlanması lazım rapor haricinde nasıl bir süreç izlemesi  gerektiğine dair düşünülmesi   gerekir.  Sonraki durumlarda,  sigortalama sürecinde ise eşyaların taşıma esnasında hasar görmesi durumunda sigorta kapsamı dâhilinde ödeme yapılmaktadır.  Sökme  süreçleri ve  eşyaların düzgün bir şekilde yerleştirilmesi önemlidir. Ev içerisinde var olan tüm eşyaları uygun ambalajlama işlemleri yapılır en ufak bir hasar  görülmemesi için.

Sizin İçin Faydalı Olabilir: Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Evden Taşınmadan  Önce  Yapılması  Gerekenler

Taşınma  işlemleri,  öncesinde  beyaz eşyaların  taşınmaya  hazır  hale getirilmesi gerekmektedir. Öncelikle  beyaz eşyaların,    taşınmaya  hazır   hale getirilmeleri   gerekiyor.  Öncellikle,   buzdolabı  içerisinde   olan buzluk kısımdaki  erzakların    oradan alınıp  mini soğutucu  kısımlarına  yerleştirebilir. Çamaşır  makinesinde ise,   taşınılacak  gün  içerisinde de  kesinlikle çalıştırılmaması  gerekiyor.   Çünkü   makinenin içerisinde  kalan sular makinenin hortum aksamlarını   bozabilir.  

Taşınılacak   gün  içerisinde, çok  önemli eşyaların  ortalık  yerde bırakılmaması  gerekir.  O gün  içerisinde  paketlemeler olacağı  içi  o paketleme surelerinde kaybolma durumları  olabilir. Onemli bir yere kaldırılması  daha doğru  olur.  Eğer  taşınılacak yer,  bir site içerisinde  de ise öncesinde  site yöneticiyle  görüşüp  hangi  günün  uygunluğuna  karar verilmesi gerekir.  Taşınılacak  dairenin yakınlarında,   taşınmayı  engellenecek  eşya  vb.  şeyler varsa gerekli kişilerle  görüşülüp  oradan kaldırabilir.

Mutlaka taşınma işlem,  süreçleri başlamadan  önce  hemen hemen herkesin bu tür maddelere dikkat etmeleri gerekmektedir.  Olası  bir sürprizle  kimse karşılaşmak  istemez.   Taşınılacak   daireye taşınmadan  öncesinden  elektrik, su, doğalgaz  gibi taşıma  işlemlerinin  4- 5 gün  öncesinde    yapılması  çok  iyi olur. Eve taşındıktan   sonra  bunlara çok  ihtiyaç  duyulmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Firmaları  Aralarındaki   Farklar

İstanbul evden eve nakliyat  firmamız,   her daim kaliteli hizmet anlayışını  benimseyerek sorunsuz  bir şekilde   hizmetini sürdürür.  Alanında  birçok farklı nakliyat firmaları  vardır.  Fiyat olarak,  insanların ilk başta  çok  uygun  olarak  gelse de  eşyaların   taşıma   süreçleri   açısından   bakıldığı  takdirde  büyük  zararları  da beraberinde  getirmektedir.  Her nakliyat firmasının,   vermiş  olduğu hizmetler  ne yazık  ki aynı  değildir. 

Fiyat olarak değilde  hizmet açısından   nakliyat firmalara   bakılması  çok önemlidir.   Çünkü  ucuz fiyat dahilinde anlaşılan  nakliyat firmaları,     eşyalara  gerekli özeni  gösterilmediği  durumlarda  iki katı  ücret  cebinizden çıkma  durumları   olacaktır.  Bu şekilde  de maddi anlamda sıkıntılar  yaşanmasına  sebep verecektir.  O yüzden,    eşyalarınızın  zarar görmesini   en az isteyen firmamız  ile irtibata geçebilirsiniz. Fiyat bazında sizlere en iyi hizmeti veren firma tercih edilmelidir.

Evden Eve  Nakliyetin Sigorta Kapsamında  Verilen Hizmet

İstanbul evden eve nakliyat  firmamız için önemli olan durumlar arasında  kesinlikle ve kesinlikle  müşterinin  mağdur  olmaması  için  yaptığımız   çalışmalar  arasında   yer almaktadır. Nakliye sigortası, eşyaların  nakliye  süreleri arasında   istenmeyen  durumlara yönelik bir teminat maddesidir. Müşterilerin,   mağdur olmamaları açısından alınan bir tedbirdir. Oruçoğlu İstanbul Evden Eve Nakliye,

Asansörlü Nakliyat Avantajları

Asansör,  yardimiyla ile gerçekleşen  taşımacılık  genellikle nakliyesi sıkıntılı   olan eşyaların  asansör  yardımı  ile zahmetsiz  bir  şekilde  taşınma  işlemleri  olmaktadır.   Asansörlü,  nakliyatlarda istenilirse  büro   malzemeleri  veya evden eve  taşınması gereken,   nakliye sıkıntısı  olan  eşyaların  hem zamandan tasarruf  yapılarak   hem de  eşyaların   sorunsuz bir şekilde   taşınması   herkes  tarafından   takdir edilerek  hizmetlerimiz  arasındadır.   

Asansör yardımı  ile taşınacak,   olan  ürünlerin  ilk öncesinden  planlamalar yapılmaktadır.  Asansörlü ,    nakliyat   avantajları   açısından   da eşyaların   zarara uğramadan   taşınması   zamandan büyük  ölçüde tasarruf  sağlanılması   gibi durumlar  müşteri  memnuniyetin  devamını   da getirecektir.

Evden Eve Nakliyetin  Araç  Ve Personellerin  Kaliteleri

 İstanbul evden,  eve nakliyat firmalarımızın   çok  önem  verdikleri konular arasındadır.  Her daim en son standartlara  sahip araçlarımız,   ve alanında  uzman ekip arkadaşlarımız  ve alanında  uzman ekip arkadaşlarımız   tarafından   eşyaların sorunsuz toparlanıp, özel  ambalaj  istenilen şekilde  kutulanır  eşyaların  taşımaya   hazır  hale  gelmektedir.  

Personellerimiz,  alanlarında  gerekli eğitimler  almış   ve ise başlamış   oluyorlar. Araçlarımızın,    her zaman bakımları yapılmış  olup  nakliye  standartlarına   uygun  yapıda  araç  çeşitleri  vardır.  Eşya   kapasitelerine    göre  araçlarımızın,   her daim  hijyenik olması   bakımından   kontroller yapılarak  nakliyat süreçlerinde   kullanılmaktadır.

Evden  Eve  Nakliyatın   Planlama Süreçleri

Firmamız,   ürünlerin nakliyat işlemleri başlamadan önce mutlaka hangi materyaller taşınılacaksa buna  göre  ambalajlar, özel  kutular vb. Malzemelerin   tedarik edilerek nakliyat  süreçleri  surecinin ilk adımları  atılmış   oluyor. Planma, çok   önemlidir  gerektiği   şekilde  organize  olunduğu  zaman  is akışı  daha da hızlanmış  olur. 

Eşyaların Taşınmadan Önce Paketlenmeleri

Firmamız en son donanımlara,  sahip kaynakları ile taşınacak olan yerin tüm malzemelerini kendi personelimiz tarafından karşılanarak paketleme işlemleri başlar.  Ambalaj ve paketleme işlemleri oldukça önemlidir.   Düzgün paketleme işlemleri yapılmadığı,    takdirde eşyaların maddi anlamda büyük kayıplara yol acar.   

Personellerimizin hepsi eğitimlidir.  Eğitim süreçleri,    tamamlanan personeller çalışmaya başlayabilir.   Paketleme süreleri dâhilinde, gerekli güvenlik önlemlerini de alarak çalışmalara devam ederler.   Beyaz eşya grupları olarak çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi özel ambalajlara,    sarılarak 2 kat dolandırılarak zarar gormesi taşınma esnasında minimum ihtimaller en aza indirilmiş olur.  

Konuyla alakalı tam donanımlara sahip personellerimiz nakliyat suresi dâhilinde kaliteli hizmet anlayışın sonuna kadar gösterecektir.   Tüm bu olanaklar doğrultusunda,    doğru nakliyat firması ile çalıştığınızı sizlerde anlayacaksınız.  Vermiş olduğumuz   hizmet kalitesi ve standartları   dâhilinde  site içerisinde  mevcut irtibat  numaralımızla    iletişime   geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2019 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız