Oruçoğlu ikitelli nakliyat
Oruçoğlu ikitelli evden eve nakliyat taşımacılık

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanızın farklı adreslere nakledilmesi işlemleri son derece meşakkatli ve zorlu bir dönemin yaşanmasına etki etmektedir. Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyaların toplaması, paketlenmesi ve sonrasında ise yeni adresinize sevk edilmesinin yanı sıra burada yerleşim ve montaj işlemleri de yorucu bir döneme neden olur.

Tüm bu işler ile birebir uğraşmak yerine ev ya da iş yerinizde yer alan eşyanızın taşınması işlerinde evden eve nakliyat hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ev ya da iş yerinizde yer alan eşyanızın taşınmasında İkitelli nakliye işlemine yer veren firmamızdan yararlanabilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmak için hemen firmamız ile iletişime geçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Evden Eve Nakliye Hizmeti Başvurusu Nasıl Yapılır?

İkitelli nakliye işlemlerinde firmamızdan destek alarak ihtiyaç duyulan işlemlere yer açmak için başvurunuzu yapmanız gerekir. Firmamız müşteri temsilcimize ya da şubemize gerçekleştireceğiniz hizmet talep başvurusu sonrasında ekibimiz adresinize ulaşım sağlayarak nakliye işlemleri için fiyat teklifini hazırlar.

Fiyat teklifinin hazırlanmasın da eksper işlemleri için ise uzman personelimiz size destek sunacaktır. Sunulan eksper hizmeti sonrasında firmamız tarafından sunulan fiyat teklifine onay vermeniz durumunda ise hizmet sözleşmesi hazırlanarak imzalanmasına yer açılır. Hizmet sözleşmesinin imzalanması akabinde ise sözleşmede belirtilen tarih ve saatte evden eve nakliyat hizmeti sunulur.

Evden Eve Nakliye de Depo Hizmeti

Ev ya da iş yerinizin bulunan eşyanın taşınması işlemlerinde yeni adresinizin henüz hazır olmaması durumunda evden eve nakliyat hizmetinden yararlanamayacağınızı düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. İkitelli nakliye hizmetini sunan firmamız ev ya da iş yerinizde yer alan eşyanızın taşınma işlerinde yeni adresinizin hazır olmaması durumda ise eşya depolama hizmeti sunulur.

Eşya depolama hizmetimizden yararlanmak için ise firmamıza yaptığınız başvuruda uzman personelimize iletmeniz yeterli. Depomuzda belli süre muhafaza edilen eşyanız sonrasında ise yeni adresinize nakledilerek yerleşim ve montaj işlemleri de tamamlanır. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından sunulacak olan kaliteli, güvenli ve garantili hizmetlerimizden yararlanmak için firmamız müşteri temsilcisine hemen başvurunuzu iletebilirsiniz.

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız