Güvenilir Nakliye Firmaları

Güvenilir nakliye firmaları denildiği vakit ilk akla gelen, sigortalı taşımacılık yapan nakliye firmalarıdır. Nakliyatta önem taşıyan konuların başında, hızlı ve güvenilir yaklaşımlar gelecektir. Eşyaların taşınması esnasında bilgi sahibi olan kuruluşlardan hizmet alınması önerilir. Eşya taşımacılığında tecrübe kadar firmanın kurumsal çalışma ilkelerine de sahip olması gerekir. Güvenilir nakliye firmaları arasında işletmemiz, ilk sırada gelmektedir.

Eşyaların taşınması sırasında oluşabilecek en ufak bir hasar firmamızın sorumluluğundadır. Sigortalı taşımacılık yapan kuruluşumuz, eşyaların nakliyesinden günler önce, evdeki eşyaları görüp, güncel değerinde sigorta yapacaktır. Bu sayede eşyaların taşınma esnasında zarar görmesi halinde firmamız, tüm maddi zararı teminat altına almış olacaktır. Taşınma sırasında bu türlü güven verici yaklaşımlar son derece önem taşımaktadır.

Taşınma Günü İçin Önerilen Hazırlıklar

Güvenilir nakliye firmalarıtaşınma günü için önceden hazırlıklara başlayacaktır. Bu hazırlıklar, taşınma anında sorun yaşamamak için son derece önem taşımaktadır. Eşyaların miktarına yeterli olacak düzeyde koli ve ambalaj bulunması, taşınma sırasında gerekli olan hususlardandır. Ayrıca önceden eşyaların durumu ve miktarı hakkında bilgi sahibi olunursa, taşınma günü için yeterli büyüklükte nakliye aracı ile taşıma hizmeti verilecektir.

Firmamız, eşya taşımacılığında tedbirli davranan kuruluşların başında gelmektedir. Taşınma gününden önce ev ziyaretleri yapılarak, taşınma anında gerekli olan alet çantası ve yeterli miktarda koli temin edilecektir. Firmamızın araç filosu her miktarda eşyayı taşıyacak kapasitede geniş nakliyat kamyonlarından oluşur. Araç şoförleri, eşyaları sarsmadan götürecek düzeyde bilgi sahibi ve deneyimli kişilerdir. Taşınma günü öncesinde eşyaların sigortalanması da firmamızın hizmetleri arasındadır. Firmamız, asansörlü taşımacılık hizmeti de vermektedir.

Nakliyatta Tecrübenin Önemi

Nakliyat hizmeti veren kuruluşumuz, alanında tecrübeli kuruluşlardan biridir. Eşyaların taşınması esnasında dikkatli yaklaşımlarımız bulunur. Saksılı bitkiler, cam eşyalar özel olarak ambalajlanarak dikkatli şekilde taşınmaktadır.

Eşya taşımacılığı kadar, eşyaların monte ve demontesini de bilmek önem taşır. Bazı dolapların sökülerek taşınması, yeni taşınılacak evde ise monte edilmesi gerekir. Bu türlü marangozluk gerektiren işlerde firmamız elemanları, en kısa sürede hizmet verecek niteliktedir. Tecrübeli ve güvenilir nakliyat firması arayanlar için şirketimiz ile iletişime geçilmesi önerilir.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız