Taşınma işlemi pek çok kişi için, stres ve endişe yaratan konuların başında gelir. Uzman olmayan kişi ve firmalar tarafından gerçekleştirilecek taşınma işlemi, pek çok sorunu da beraberinde getirecektir. Firmamız, bu konuda deneyimli ve uzman personeli ile en güvenilir hizmeti sunacaktır. Evden eve, ofis taşımacılığı gibi konularda uzman olan firmamız, eşya depolama konusunda da faaliyet göstermektedir. Sektörde gerçekleşen yenilikleri, yakından takip edip, uygulamaktayız.

Taşıma Sektöründe Öne Çıkan Özellikler

Güvenilir Taşıma Hizmeti.Nakliyat alanında faaliyet gösteren kuruluşumuz, sektörde bazı özellikleri ile öne çıkar. Evden eve taşımacılıkta, kolileme, montaj ve demontaj işleminde en titiz yaklaşımları gösterir. Bazı eşyaların taşınması, ayrı bir hassasiyet gerektirecektir. Özellikle, cam eşyaların, narin süs eşyalarının paketlenmesi, uzmanlık gerektiren konuların başında gelir. Çiçekli saksılar, avizeler, beyaz eşyaların paketlenmesi farklı şekillerde olacaktır. Bu eşyaların taşınma esnasında tutuş biçimleri de farklı olmalıdır. Beyaz eşyaların uygun özellikte naylon ile paketlenmesi gerekecektir. Evde bulunan her türlü elektronik eşyalar da aynı özenle paketlenip, taşınmalıdır. Mobilyaların sökülmesi ve yeni yerinde kurulumu da firmamız tarafından yapılmaktadır. Bu tarz marangozluk işlerini, firma bünyesinde çalışan personelimiz rahatlıkla yapacaktır.Oruçoğlu Nakliyat Ev Taşıma Ücretleri,

Taşıma Firması Olarak Sunulan Hizmet Çeşitleri

Taşıma firması olarak sunduğumuz, hizmetlerimiz şu şekildedir:

Evden eve taşımacılık hizmetinde gösterilen özen, fabrika ve ofis taşımacılığında da gösterilir. Fabrika ve ofis taşımacılığı, nitelik ve dikkat gerektiren taşınma işlemleri arasındadır. Güvenilir Taşıma Hizmeti Elektronik aletlerin dikkatlice sökülüp, taşınması, doğru şekilde paketlenmesi ile mümkün olacaktır. Zaman kaybına neden olmamak adına, her türlü doküman ve ofis malzemesinin, uzman kişilerce taşınması gerekecektir. Firmamız, bu konuda en doğru adresler içerisindedir. Önceden kayıt altına alınan eşyaların listesi, uygun bir sıra halinde, eşyanın niteliğine göre paketlenir. Ofis taşımacılığı, ayrı bir özen ve dikkat gerektiren alanlar arasındadır. Firmamız, zor ve dar alanlarda da nakliyat işlemini başarı ile yapacaktır. Bu konuda yeterli araç ve ekipmana sahiptir. Asansörlü taşıma sistemleri ile dar sokaklarda ve yüksek katlı binalarda taşıma işlemi, rahatlıkla gerçekleşmektedir. Kullanılan araçlarımız, belli zamanlarda periyodik bakımdan geçen, uygun özellikte nakliyat kamyonlarıdır. Şoförlerin de nakliyat konusunda deneyimleri oldukça fazladır.

Depoculuk Alanında Güvenilir ve Kaliteli Hizmet

Güvenilir Taşıma Hizmeti Depoculuk alanında kaliteli ve güvenilir hizmet sunulmaktadır. Kısa ya da uzun süreli eşya depolama hizmeti sunan firmamız, bu konuda titiz yaklaşımlar sunar. Güvenlik kamerası ile izlenen depoların emniyeti, en azami şekilde sağlanır.Güvenilir Taşıma Hizmeti Haşere için, ilaçlama yapılan depolarımızda, hijyen sağlama açısından, temizliğe önem verilmektedir. Herkes için bölünmüş olan alanlarda, eşyaların yıpranmadan ve kirlenmeden uzun süreler kalması sağlanır. Depoların havalandırılması yapılmakta olup, klimalar ile belli bir sıcaklık seviyesinde tutulması sağlanır. Güvenli ve titiz taşımacılık hizmeti için, sektörde öncü olan kuruluşumuzun tercih edilmesi önerilir.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız