Gebze Evden Eve

Gebze evden eve nakliye alanında uzman personelleri ile geleceğe emin adımlar ile ilerleyen başarılı bir firmadır. Nakliye alanında başarılı çalışmalar sunan firmamızın sunduğu pek çok hizmet vardır. Bu hizmetlerden ilk ve en önemli konulardan olan evden eve nakliye çalışmalarında kaliteli donanımlar ile bu hizmeti sağlarız. Hızlı ve kaliteli evden eve nakliye çalışmaları sunarken firmamızda daha önceden çalışan personellerimiz konuya hâkim olarak ilerler.

Nakliye çalışmaları sırasında kaliteli ambalajlar kullanılır. Ambalajlar sıradan kullanılan ambalajlar olmadığı için eşyalarınız bu şekilde çok daha güvenli bir şekilde taşınır. Kalın ve dayanıklı olduğu için her türlü eşyalarınızın taşınması esnasında kullanırız. Uzun zamandan beri kullanmış olduğunuz tüm eşyalar kısa sürede dayanıklı ambalajlar ile taşınır.

Gebze İlçesine Özel Nakliye

Gebze evden eve nakliye alanında uzman firmamız, Gebze ilçesine özel sunulan nakliye hizmetlerimiz hakkında bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Telefon ile arama sağlayarak ücretlendirmeler ve teslimat süreleri gibi konular hakkında detaylı bilgi öğrenebilirsiniz. Ücretlendirme konusunda dilerseniz ön bilgilendirme olarak web sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat süresinin beklenen ve planlanandan daha kısa sürmesi için hızlı tamamlanan paketlerimizi tercih edebilirsiniz. Son derece hızlı olduğu için çalışan personellerimiz, eşyalarınızın paketlenmesi esnasında herhangi bir vakit kaybı yaşamadan hızlıca çalışmaları tamamlar. Bu hızlı tamamlanan paketlerimizin ücretlendirmeleri diğer standart pakete göre daha yüksek olmaktadır.

Modern ve Teknolojik Firma

Gebze evden eve nakliyecilik şirketi olarak hızlı tamamlanan paketlenen yanı sıra asansör sistemi ile kurulumu sağlanan paketlerimiz de vardır. Bina içerisinde asansör bulunmaması bu sistemin kullanılmasını destekler. Binanın dış alanına monte edilen bu sistem, bir vinç görevi görerek eşyalarınızın son derece güvenli bir şekilde zemin alana indirilmesi sağlanır. Zemin alana indirilen eşyalar, depo alanına götürülmek için ilgili araca koyulur.

Asansörlü nakliye hizmetinden tam verim alınabilmesi için cam tarafına ulaşılması gereklidir. Cam alanından eşyalar daha pratik bir şekilde bağlanarak zemine indirilir. Sizde alanında uzman nakliye hizmeti sunan firmamızdan bu hizmeti tercih etmelisiniz. Şehircilik yaşamının artık bir parçası haline gelen taşınma işlemlerinde firmamız kolaylık sağlar.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız