Florya evden eve nakliyat Ülkemizde son yıllarda en çok tercih edilen ve talep görülen bir hizmet olan evden eve nakliyat hizmetleri firmamız kusursuz şekilde gerçekleştirmektedir. Florya Evden eve nakliyat şirketimiz sizlere en sağlıklı ve güvenilir profesyonel hizmet vermeyi amaçlayan bir şirkettir. Taşınacak eşyanızın bize ulaşmanızın ardından tespit edilmek üzere eksperlerimiz sizlere ulaşmaktadır. Sizlere eksper yönlendirilmesinin sebebi öncelikle taşınacak eşyalarınızla ilgili bilgi edinmektir.

Taşınacak eşyayı alabilecek araç sayısı ve eleman sayısı gibi birçok faktörün belirlenmesi için gerekli bir tespit raporudur. Taşınma sırasında oluşabilecek herhangi bir hasara karşı tüm eşyalarınız profesyonel şekilde sigorta işlemine tabi tutulmaktadır. Eşyalarınızı Florya evden eve nakliyat olarak özenle ve titiz çalışan donanımlı ve konuya hâkim uzman kişiler tarafından taşınma işlemi gerçekleştirilmekte. Ayrıca son sistem teknolojiye uygun araçlarımız ile çözüm odaklı taşınma süreci sunmaktayız.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti İşlemleri Nelerdir?

Florya evden eve nakliyat hizmetini almak istediğiniz takdirde bizlere telefon veya mail gibi iletişim bölümlerinden ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız tarafından uygun gördüğünüz saat ve günde eksper görevlisi gelerek taşınacak eşya ve nereye taşınacağı işe ilgili bir rapor sunar. Bu rapor ile taşınacak eşya taşınma işlemi gerçekleştirileceği gün uzman kişiler tarafından taşınma işlemi yapılır. Nakliyat talebinize uygun planlama öncesinde yapılmakta buna göre tüm işlemler güvenli ve sorunsuz şekilde ilerlemekte.

Firmamız taşınma gününde değerli eşyanızın taşınmasında tüm detayları özenle takip eder ve ekibi yönlendirerek tüm oluşabilecek risklere karşı tedbirleri almaktadır. Evinizde bulunan tüm eşyaların profesyonel ekipler tarafından koli ve gerekli paketleme malzemelerle muhafaza edilmiş şekilde taşınacak duruma getirilmesi sağlanır.

Taşınma İşlemi Aşamaları

Florya evden eve nakliyat hizmetini başarılı bir şekilde gerçekleştiren firmamız florya evden eve nakliyat sizlere kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda hizmet verir. Taşınma işlemi aşamaları ;

Mobilya Taşıma: Özel eğitimli kadromuz tarafından doğru ve güvenilir şekilde söküm işlemi yapılarak ithal 1.kalite malzeme havalı naylonlar ile sarılma işlemi yapılarak kartonlarla muhafaza edilerek taşıma işlemi yapılır.

Yatak ve koltuk taşıma: Yatak, koltuk ve sandalye tarzı olan eşyalarınız öncelikle streç ile sarılma işlemi yapılır. Havalı naylon ve plaka kartonlar yardımı ile paket yapılarak taşınma işlemi yapılır. Camlı ürünler sehpa, vitrin veya şifonyer gibi eşyalarınız öncelikle kırılma olmaması için özel köpükler ile sarılır ve sonrasında tekrar streç sarılarak sabitleme işlemi yapılır. Tüm eşyalarınız firmamız tarafından oldukça önemli ve değerli görülür. Titizlikle ve özenle tüm işlemler profesyonel şekilde yapılmakta.

Sizin İçin Güzel Bir Yazı: Şile Evden Eve Nakliyat

Beyaz Eşya ve Elektronik Eşya Taşıma

Beyaz Eşya Taşıma: Sökümü yapılan beyaz eşyalar yine sabitlemek amacıyla takılan vidalar işleminden sonra havalı naylonlar ile sarılma işlemi yapılarak kartonlarla muhafaza edilerek taşıma işlemi yapılır.

Elektronik Eşya taşıma: Kabloları sökülmüş elektronik eşyalarınız büyük bir güvenle bize teslim edebilirsiniz. Profesyonel ekipman ve kadromuzla köpükler le sarılarak kartonlarla muhafaza edilerek kolileme işlemi yapılmasının ardından taşıma işlemi yapılır.

Antika, Seramik ve Tablo taşıma: Değeri paha biçilemez antika ürünlerinizi ve diğer sanat ürünlerinizi büyük bir önem ve titizlikle taşıma işlemini yapmaktayız. Özel menteşeli strafor ile kaplanmış sandıklarımız ile özel ambalaj yapılarak taşıma işlemi yapılır. Profesyonel ekibimiz ve son model araçlarımız ile sorunsuz şekilde işlemler gerçekleştirilir.

Giyim Eşya Taşıma: Tüm giyim eşyalarınız taşıma askısı bulunan kolilerimizle deformasyonlara sebep olmadan taşıma işlemi sağlanır. Tüm eşyalarınız paketleme işlemi yapılarak uzman kişiler tarafından taşınma işlemi yapılır.

Mutfak Ürünlerini Taşıma Yöntemleri

Mutfak Ürünleri Taşıma: Kadınların özellikle en korktuğu ürünlerin başında gelen mutfak eşyaları yine çok özenli ve titizlikle taşıma işlemini yapmaktayız. Yumuşak havalı naylonlara sarılma işleminin ardından taşıma işlemi yapılır. Firmamız florya evden eve nakliyat kırılma ve hasar oluşmaması için tüm önlemleri almaktadır. Tüm eşyalarınız ayrıca bu gibi olumsuz durumlara karşı sigorta işlemi yapılır.

Banyo Ürünleri Taşıma: Banyoda bulunan tüm malzemeler adet ve cinsine göre ayrı ayrı paketleme işlemi yapılarak kartonlarla muhafaza edilerek taşıma işlemi yapılır.

Ayakkabı Çanta Taşıma: Özelikle taşıma sürecinde ezilme riski olan ayakkabı ve çanta gibi ürünlerinizi muhteviyatı yüksek kolilere konularak taşıma hizmeti veriliyor.

Asansörlü Taşıma Hizmeti

Florya evden eve nakliyat sektöründe her türlü gelişmeye açık bir firmayız. Asansörlü taşıma hizmeti gelişen teknolojiyle birlikte en çok tercih edilen ve talep görülen bir taşıma hizmeti olarak karşımıza çıkıyor. Asansörlü taşıma bina içerisinde taşıma yapmadan bulunan kata kısa sürede transferi sağlıyor. Yüksek katlı binalarda özellikle tercih edilen asansörlü taşıma işlemi firmamız florya evden eve nakliyat tarafından sizlere en kaliteli şekilde sunulmaktadır.

Binada oturan sakinleri hiç rahatsız etmeden taşınma işleminin gerçekleşmesini sağlıyor. Taşıma riskini oluşabilecek hasar ve tüm olumsuz durumlardan koruyor. Asansörlü taşıma hizmeti özellikle yönetimin eşya taşıma işlemine izin vermesi durumunda en çok tercih edilen bir hizmettir. Dar alanlardaki mesafelerde eşyaların taşınması oldukça zordur.

Hem binaya hem de taşınan eşyaya zarar vermesi durumu oluşmasın diye asansörlü taşıma işlemi yapılır. Saatlerce süren taşıma işlemi hızlı şekilde gerçekleştiren bir hizmet olarak öne çıkıyor. Asansörlü taşıma hizmeti teknolojinin gelişmesiyle birlikte taşıma sektörüne yön veren bir hizmet olarak kaliteli bir transfer süresi yaşamanıza olanak sağlar.

Ofis Taşımacılık Hizmeti

Florya evden eve nakliyat firmamız ofis taşımacılığı alanında da hizmet veriyor. İş yerlerinde taşınma işlemi genellikle çok uzun mesailer harcayarak ve amatör şekilde gerçekleştirilir. Hem yeniden işe başlama süreci gecikir ve aynı zamanda ekonomik açıdan çok eleman çalışacağı için daha maliyetli bir işlem olur. Ofis taşımacılık işleminde mutlaka profesyonel hizmet anlayışı doğrultusunda müşterilerine hizmet veren şirketler tercih edilerek işe başlanmalıdır.

Profesyonel ekibimiz dosyalarınızı ve tüm ofis eşyalarınızı, elektronik ürünlerinizi özel ambalaj yapılarak özenle ve titizlikle kısa sürede transferini gerçekleştirir. Ofis eşyaları taşınması öncelikle çok tecrübe isteyen bir süreçtir. Firmamız bu doğrultuda sizlere tüm teknik açıdan gerekli destekleri vermekte olan bir hizmet sağlar.

Ofis içerisinde bulunan tüm mobilyalar ve elektronik ürünleri profesyonel çözümlerle söküm işlemi yapılarak ithal 1.kalite malzeme havalı naylonlar ile sarılma işlemi yapılarak kartonlarla muhafaza edilerek taşıma işlemi yapılır. Sorunsuz ve güvenilir hizmet ayrıcalığını yalamak için florya evden eve nakliyat şirketi sizlere kaliteli bir taşıma süreci sağlıyor.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Florya evden eve nakliyat gerçekleştirilmek istenilen tüm ürünlerin başına gelebilecek herhangi bir kusura yönelik olumsuz durumlar oluşmaması için eşyalara yapılan sigorta işlemi büyük önem taşıyor. Kaliteli ve profesyonel hizmet veren şirketimiz eşyalarınızı hiç bir olumsuz durumla karşılaşmaması için sigorta kapsamına alır. Taşınan ürünün taşınma durumu ile ilgili müşteriye güvence veren bir işlemdir Sigortalı taşıma işlemi.

Firmamız müşterilerine garanti kapsamında bir transfer süreci yaşatmak için gönül rahatlığı ile eşyalarınıza sigorta yaparak koruma altına alır. Taşınan eşyanın çıkış sürecinden tutun varış sürecine kadar tüm olumsuz durumları temin etme garantisi vermektedir. Yükleme işlemi, boşaltma işlemi ve ambalaj işlemi gibi tüm işlemleri sigorta kapsamında profesyonel şeklide yürütür.

Sizlerde eşyalarınızın kaliteli ambalaj malzeme ürünleri ile sarılarak ve sigorta kapsamı sonucunda güvenle ve kusursuz şekilde taşınma işlemi için bizlerle iletişime geçin. Eşyalarınız bizimle için çok önemli ve değerli taşınarak güvende olur. Evden eve nakliyat hizmetini profesyonel olarak almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız