Eyüp Evden Eve Nakliyat

Eyüp evden eve nakliyat olarak yıllara dayanan bir bilgi birikimi ve de donanımlı olmamız sayesinde siz değerli müşterilerimizi memnuniyetini sağlamaya çalışmaktayız. Bunun içindir ki firmamız ilçede önde gelen firmalar arasında yerini almış durumdadır. Uygun ücret politikamız sayesinde müşterilerimiz bizi daha çok tercih etmektedir. Yalnız şunu da söylemeliyiz ki uygun fiyata iş yapıyoruz, ucuz fiyata değil. Aynı zamanda tek özelliğimiz de uygun fiyatlı olmamız değil aynı zamanda üstün hizmet kalitemizdir. Bilinçli bir şekilde yaptığımız nakliyat işlerinde müşterilerimizin de istekleri doğrultusunda hareket edebilmekteyiz. Bunun en güzel örneği de ücretsiz olarak tüm değerli müşterilerimize sunduğumuz ekspertiz hizmetidir. Hizmetlerimiz saymakla bitmeyeceği gibi. her gün üzerine ekleyerek de yolumuza tam gaz devam etmekteyiz.

Sözleşme İle Çalışma Politikası

Eyüp evden eve nakliyat firmamızın ekspertiz ekibi çok farklı bir şekilde çalışmakta ve bu da nakliyenin işleyiş sürecini direkt olarak etkilemektedir. Nakliyat sürecinin işleyişi o kadar önemlidir ki nasıl başlarsa öyle biter derler ya aynen öyledir ve adeta nakliyatın temeli ekspertiz ekibinin yaptığı çalışma ile atılmaktadır. Ekspertiz ekip personellerimiz aynı zamanda gerekli eğitimlerden geçmiş, güler yüzlü ve işini severek yapan bir ekipten oluşmaktadır. Eşyalarınızın genel analizini çıkaran ekspertiz, daha sonra bir nakliye planı oluşturur ve bu planında sizler ile paylaşarak karşılıklı fikir alış verişinde bulunur. Ve de bunu plan doğrultusunda müşterimizle bir sözleşme imzalayarak bunu kâğıt üzerine dökeriz. Karşılıklı olarak atılan imzalar sonrasında birer nüsha her iki tarafta yanına alarak sözleşme konusunda hallolmuş olur.

Taşıma Planı İle Sistemli Çalışma

firmamız, taşıma plan doğrultusunda yaptığı tüm çalışmalarında şimdiye kadar tüm müşterilerine mükemmel hizmetler sunmayı başarmış bir firmadır. Firmamızın çalışma şekli birçok firmada bulunmamakta olup bunun haricinde bir de alelade usullerle iş yapan mantar gibi firmalar çoğalmış durumdadır. Hizmet kalitesi düşük firmalar müşteriyi mağdur etmekten başka bir ise yaramamaktadır. İnsanlara olmadık vaatler vermekte ve bunların hiç birini de yerine getirmemektedir. Bu tür firmalar zaten uzun süre de ayakta kalamamaktadır. Bizler ise sizlerden gelen istekler doğrultusunda kendimizi sürekli yenileme çalışmaları yürütüyoruz. Oruçoğlu Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık Hizmeti Yöntemleri

Oruçoğlu  evden eve nakliyat firması plânlı taşımacılığın adedi olarak sizlere yıllardır hizmet veriyor. Şehirlerarası nakliyat alanın da hizmetlerimiz mevcuttur. Aynı zamanda sadece evden eve değil, ofis ve büro taşımacılığı, şirketler arası nakliyat, fabrika ve banka taşımacılığı, tekstil taşımacılığı gibi nakliyat alanlarında da hizmet vermekteyiz. Bir de parça eşya taşımacılığı alanı birçok firma tarafından uğraşılmak istenmeyen bir nakliyat alanıdır ve biz bu alanda da gereken durumlarda hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızı hijyen koşullarını da sağlayarak gerektiğinde eldiven, galoş ve maske gibi materyaller de kullanmaktayız.

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız