Evden eve nakliye firmaları,arasında belli özellikler öne çıkar. Sigortalı taşımacılık, kurumsal hizmet anlayışı, firmaların tercih edilme nedenidir. Nakliyat oldukça titizlik isteyen konuların başında gelir. Seçilen firmanın, müşteri yaklaşımları oldukça önemlidir.

arasında, firmamız olumlu özellikleri ile öne çıkmaktadır. Telefonla iletişime geçildikten hemen sonra, arayan kişiler evinde ziyaret edilir. Ücretsiz olarak sunulan bu keşif hizmeti, taşınma gününe hazırlık açısından önem taşır. Taşınma anında tedbirli davranmak oluşabilecek hesaplanamayan aksilikleri önlemede etkili olacaktır.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin İletişime Geçin

Nakliye Firması Seçiminde Önemli Hususlar

seçiminde, önemli hususlar arasında titiz ve hızlı hizmet anlayışı öne çıkacaktır. Firmamız, bu konuda gereken tüm özelliklere sahiptir. Taşınma anında oluşabilecek eşya hasarlarına karşı, firmamız tarafından taşıma sigortası yapılır. Eşyaların taşınırken muhafazası en üst seviyede yapılacaktır. Cam, beyaz eşya ve elektronik cihazların muhafazası da uygun usullere göre yapılmaktadır. Evden eve nakliyat konusunda önemli hususların başında, taşınma işlemini gerçekleştirecek araçlar gelir. Nakliye kamyonlarının uygun büyüklük ve özellikte seçilmesi gerekecektir. Tüm eşyayı alacak büyüklükte olması, sarsıntıya karşı süspansiyon önlemlerinin alınmış olması gerekir.  Firmamız bu konuda gereken her türlü tedbiri alacaktır.

Evden Eve Nakliyatta Yeterli Ekipman

Evden eve nakliyat hizmeti veren kuruluşumuz, yeterli ekipmana sahiptir. Çalışan kadromuz her türlü taşımacılık işleminde profesyonel yaklaşımlar gösterecektir. Sadece taşıma işleminin dışında ufak çapta marangozluk ve elektrik işlerini de yapacak niteliktedir. Avizelerin sökülmesi, dolapların yerinde sökülüp, taşınılan adreste monte edilmesi gibidir.

Bazı taşıma işlemleri oldukça zor olacaktır. Bu konuda da firmamızın hızlı çözümleri bulunur. Asansörlü taşıma sistemleri sayesinde dar bina girişleri ve sokaklar sorun olmaktan çıkacaktır. Yüksek katlı daire ve ofislerden eşya taşımak son derece rahat ve hızlı bir hale gelecektir. Firmamızdan hizmet alındığı takdirde, endişenin yerini huzur ve güven alacaktır. Asansörlü Eşya Taşıma,

Müşteri Memnuniyetinin Önemi

Evden eve nakliyat hizmeti veren kuruluşumuza gelen yorumlar, hep olumlu yöndedir. Müşterinin beklentileri yönünde en hızlı çözümler sunulmaktadır. Taşınma anında her türlü tedbir alınacaktır. Hızlı ve güvenilir nakliyat hizmeti için firmamızdan hizmet alınması tavsiye edilir.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız