Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat işlemleri noktasında başarılı hizmet modeli sunan bir firma olmaktayız. Firmamız kurulmuş olduğu ilk zamanlardan bu zamana kadar pek çok noktada nakliye hizmeti sunmuştur. Sunulan bu başarılı hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilmek için telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Her zaman için kısa süreler içerisinde tamamlanan paketleri sunarız. Bu nedenden dolayı zamandan da tasarruf edebilirsiniz. Modern teknolojik cihazların kullanıldığı firmamızda kaliteli taşımacılık paketleri sunulur. Daha fazla bilgi alabilmek için firmamızın iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz. Kısa süreler içinde tamamlanan paketlerimiz sayesinde güvenilir olarak müşterilerimize hizmet veririz. Uzun zamandan beri müşterimiz olan kişi ya da kuruluşların hakkımızda yapmış olduğu yorumları da okuyabilirsiniz.

Profesyonel Kadro İle Nakliye

Evden eve nakliyat alanında profesyonel bir firma olmaktayız. Bu nedenden dolayı birçok müşterimiz işlemlerinin hızlı tamamlanması noktasında firmamızdan destek alır. Bizde kurumsal ya da bireysel modelde bulunan tüm müşterilerimiz için aynı paketleri sunarız. Ancak hızlandırılmış nakliye işlemlerinin bulunduğu paketler genel olarak kurumsal müşterilerimiz için olmaktadır. Ayrıntılı bilgi alabilmek için telefon ile bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Telefon ile ulaşarak konu hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Modern teknoloji desteği sayesinde tüm nakliye işlemlerimiz kısa süren saatler içinde olur. Bu nedenden dolayı kurumsal müşterilerimiz işlerin aksamaması adına bu paketi tercih ederler. Sizde bu ayrıcalıklı kurumsal firmamızdan gereken desteği satın alabilirsiniz.

Kurumsal Nakliye Firması

Evden eve nakliyat firmaları arasında kurumsal modelde bulunan bir firma olmaktayız. Uzun zamandan beri bu sektör içerisinde başarılı olarak tamamlanan paketleri sunmuş olmaktayız. Firma olarak kurulmuş olduğumuz ilk yıllardan bu zamana kadar pek çok noktada müşteri memnuniyeti oluşturmaktayız. Bu nedenden dolayı müşteri memnuniyeti adına yapılan çalışmaları inceleme yapabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz kaliteli paketler içerisinde hızlı model olarak tanımlanan kısa sürede biten işlemler vardır. Bu hızlı paketlerimizin teslimat süreleri diğer paketlere göre kıyaslama yapıldığında ücret farkını meydana getirir. Bu nedenden dolayı bu hizmeti satın almaya olumlu bakan müşterilerimiz için gerekli bilgilendirme yapılmaktadır. Her zaman paketlerimizin özellikleri değişmiş olsa dahi müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren nakliye firmasıyız.

Evden Eve Taşımacılık Firması

Evden eve nakliyat firması olarak kurumsal müşterilerimizin yanı sıra bireysel müşterilerimize de paketler sunarız. Bu paketlerin içerisinde hizmete ek dâhil olmayan özellikler de vardır. Bu özelliklere örnek olarak kurulum paketleri verilebilir. Kurulum gerektiren paket modelleri genel olarak ücretli olmaktadır. Bu nedenden dolayı eşyalarınızın teslimatı sonrasında kurulum talep etmeniz durumunda ek ücret eklenmektedir. Ancak müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olduğumuz için indirim oranları dâhilinde bu ücretler alınabilir. Hangi durumlarda indirim alındığı bilgisine ulaşmak için telefon ile ulaşabilirsiniz. Firmamıza mesai günlerimiz içerisinde telefon numaralarımız üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Sizlere doğru bilgiler verilerek paket seçiminiz kolaylaştırılır.

Teknoloji Odaklı Nakliye Firması

Evden eve nakliyat firması olarak teknoloji odaklı bir firma modeline sahip olmaktayız. Bu nedenden dolayı tüm işlemlerimizi sürdürürken teknolojik desteği güncel tutmaktayız. Bu noktada kurumsal modelde olan müşterilerimizin almış olduğu hizmet sonrasında raporlar konusunda bilgi verilir. Aracın hareket halinde iken olası mola yerleri müşterilerimize bilgi olarak iletilir. Bu durumun öncesinde ise güzergâh yol bilgisi paylaşılmaktadır. Eşyaların hangi konumda olduğu bilgisi de konum belirten cihazların yardımı ile paylaşılır. Sizde bu anlamda başarılı hizmet sunan firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız uzun zamandan beri nakliye sektörü içerisinde çalışmalarını devam ettirmektedir. Müşterilerine özel sunmuş olduğu ek hizmetler ile çalışmalarını sürekli olarak güncellemektedir.

Sigortalı Taşıma Paketleri Sunan Firma

Nakliye firması olarak sigortalı taşımacılık paketlerimiz de bulunur. Bu sigortalı taşıma modeli sayesinde eşyalarınızın kaza oranları en aza indirilir. Sigortalı taşıma modelini tercih eden müşterilerimizden ek ücretler alınır. Bu ek ücretlerin iade edilme durumları da vardır. Herhangi bir sorun olmadan eşyaların varış noktasına ulaşması durumunda ücretlerin hepsi geri iade edilir. Bu durum korumalı nakliye hizmeti olarak da adlandırılmaktadır. Sizde bu hizmetimizin hangi paketlerde dâhil olup olmadığı hakkında bilgi alabilmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Bizlere mesai saatlerimiz dışında ulaşmak için mail adresimizi kullanabilirsiniz. Mail olarak ulaştığınızda da sizlere ilk mesai gününde geri dönüş sağlanır. Bu nedenden dolayı her zaman saat sınırlaması olmadan ulaşabilirsiniz.

Asansörlü Taşıma Modeli

Nakliye firmaları arasında kaliteli bir yere sahip firmamızda asansörlü taşıma modeli de vardır. Bu asansör sistemi sayesinde eşya taşınmak için bulunmayan asansörler yerine eşyaların güvenilir mekanizma ile taşınması yapılır. Bu mekanizmayı kontrol eden personelimiz vardır. Personelimiz bu aracın yük taşıma alanında farklı bir personelimiz için çıkar. Eşya modeli bu sistem ile güvenilir bir şekilde zemin alana indirilir. Zemin alana indirildikten sonra gereken paketleme işlemlerine başlanır. Bu hizmet modelimiz hakkında bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. Son derece güvenlik önlemleri alınarak sunulan bir paket olmaktadır. Bu nedenden dolayı yüksek katta ikamet eden müşterilerimiz de tercih edebilirler. Diğer modellere göre kıyaslama yapıldığında pratik olmaktadır.

Evden Eve Taşınan Paketler

Nakliye firmamızda evden eve taşıma olarak sunulan birçok paket vardır. Bu paket modelleri içerisinde aynı gün teslimat seçeneği olan hizmetler de bulunur. Bu hizmetlerin ücretleri diğerlerine göre yüksek olabilir. Ve bu paketlerimizin özelliği içerisinde mesafelerde bulunur. Mesafe olarak kısa mesafeler için gün için teslimat seçeneği tercih edilir. Örnek vermek gerekir ise merkez ofisimiz ile yakın mesafede bulunan yerlerde bu paket tercih edilebilir. Ancak değişken durumda aktif olan birçok seçenek var olmaktadır. Bu nedenden dolayı bu hizmeti tercih edebilmek için aklınızda oluşan sorulara çözüm aramanız gerekir.

Özenli Paketleme Sunan Nakliye Firması

Özenli bir iş şekilde paketleme sunan bir firma olmaktayız. Firmamız tarafından sunulan kaliteli paketlerimiz birçok özelliğe sahiptir. Bu anlamda hassas durumda olan vazo veya tablo gibi eşyaların paketlenmesi için karton ambalajlar tercih edilir. Bunun yanı sıra cam bardak modellerinin taşınması için de karton kutular kullanılır. Firmamızdan nakliye hizmeti satın almış olan müşterilerimizin tüm eşyaları kaliteli olarak taşınır. Bu nedenden dolayı oluşabilecek tüm olumsuz durumlar için önlemler alınmaktadır. Başarılı bir hizmet anlayışı olarak sunulan çözümler sayesinde firmamızdan bu hizmeti almayı tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra sorunlar karşısında sorun değil etkili çözümler üreten firma olmaktayız. Bu sebepten kurumsal firmaların tercihi olmaktayız.

Hızlı Paketleme İle Kurumsal Hizmet

Hızlı paketleme ile kurumsal hizmet veren nakliye firması olmaktayız. Firmamız tarafından sunulan kaliteli paketler içerisinde hızlı paketleme modelleri de vardır. Bu hızlı paketlemeler sayesinde eşyalarınız için taşınma noktasında ilk adım atılmış olur. Araç içerisinde uyumlu yerlere konumlandırılması işlemi daha sonra gelir. Aracın doğru yerde olması nedeniyle paketleme işlemlerinden sonra yerleşim işlemleri de kolay olmaktadır. Bu nedenden dolayı araçlarımız iç tasarımları eşya taşınması için uyumlu olmaktadır. Bu sayede eşyalarınız daha geniş bir alanda doğru taşıma yöntemleri ile taşınır. Ayrıcalıklı nakliye paketlerimiz hakkında bilgi alabilmeniz için telefon numaralarımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde yılların bilgi birikimi, tecrübesi ve geniş araç filosu ile 20 yılı aşkın bir süredir hizmetinizdeyiz.Nakliyat hizmeti sunulurken tüm taşıma aşamaları sigorta kapsamında ve profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

Oruçoğlu Evden Eve Nakliyat

tam anlamıyla aradığınız güvenilir ve nakliyat konusunda profesyonelleşmiş bir nakliyat firmasıdır.Hem şehir içi hem de şehirler arası olarak sunduğu bu taşımacılık hizmetinde siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini revaçta tutarak 20 yıllık deneyimleri ile sizlere güvenli bir hizmet sunuyor.Eşyalarınızı hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine hasarsız, zarar görmeden ulaştırıyor.

Muazzam Bir Nakliye Hizmeti Sunuyoruz

Oruçoğlu olarak Türkiye’nin her bir noktasına yoğun bir istekle hizmet sunuyoruz.İşimizde yılların getirdiği tecrübe ile beraber olarak sizlere muazzam bir nakliye hizmeti sunuyoruz.Sizden gelen talep ile sizlere bir ekspertiz personeli yolluyoruz.Ekspertiz personelimiz taşınacak eşyalarınız inceliyor ve ardından sizlere bir taşıma planı sunuyor.Sizlerle birlikte bir taşıma günü belirleniyor.Belirlenen taşıma günü geldiğinde müşterilerimizin arzularına göre taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.Eşyaların taşıma esnasında zarar görmesini, çizilmesini ve kırılmasını engellemek için eşyalarınızı ambalajlıyoruz.Eşyalarınız ambalajlandıktan sonra kamyonumuzun içerisine diziliyor ve yeni adreslerine ulaştırılıyor.Yeni adreslerine ulaştıktan sonra eşyalarınızın kurulumları gerçekleştirerek sizlere teslim ediliyor. Oruçoğlu Nakliyat Olarak Sigortalı Taşımacılığın tüm detaylarını öğrenebilirsiniz.

Oruçoğlu olarak 20 yılı aşkın bir zaman diliminde sizlere maksimum hızlı ve güvenli bir hizmet sunuyor.Eşyalarınız hiçbir şekilde hasar görmeden yeni adreslerine güvenle ulaştırılıyor.Eşyalarınız yeni adreslerine ulaştırıldığında montajlama işlemleri gerçekleştirilerek sizlere kurulumlarını yapılıp teslim ediliyor.En güvenli ve en kaliteli sunduğumuz bu hizmetten yararlanmak oldukça kolay.

Sizlere Sunduğumuz Hizmet Hakkında

Oruçoğlu müşterilerimizin memnuniyetini en üst planda tutarak, en uzak mesafelere kadar güvenle bizlere emanet edilen eşyaları yeni adreslerine ulaştırmak için kurulmuştur.Bizler bu amaç doğrultusunda sizlere gelecekte de hizmet verebilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Sizlere sunduğumuz hizmet hakkında daha detaylı bilgi için bizlere ait telefon numalarından bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.evden eve nakliyat

İletişim Formu

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız