Evden eve nakliyat tavsiye hizmeti son yıllarda çok fazla tercih edilen bir hizmettir. Yeni bir adrese taşınma halinde eşyaların taşınması için nakliyat hizmeti almak hem kısa sürede yeni adrese taşınmaya yardımcı olur hem de maddi olarak bütçeyi sarsmaz. Geçmişe bakıldığında eşya taşıma hizmeti daha basit bir eylem olmakta, ev içinde kullanılan eşya sayısı daha az olduğu için kısa sürede yeni adrese taşınmaktadır. Ancak günümüzde kullanılan eşya sayısı artmaktadır ve kullanılan eşyaların boyutu ve ağırlığı değişmektedir. Eşya taşıma eylemi için ise ön hazırlık gerekmektedir. Ön hazırlık yapmadan,kısa sürede evinize taşınmak için nakliyat hizmetinden faydalanabilirsiniz. Oruçoğlu evden eve nakliyat firması olarak nakliyat alanında duyduğunuz tüm hizmetleri bizden satın alınabilir ücret karşılığı alabilirsiniz.

Firmamızdan Alabileceğiniz Nakliye Hizmetleri

Nakliyat firmamız ihtiyaç duyduğunuz her türlü nakliye hizmetini vermektedir. Büro eşyalarınızı yeni adrese taşımak istiyor ve parkelerinizin de çizilmesinden çekiniyor iseniz bizimle iletişim kurarak büro ve ofis taşıma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Evden eve nakliyat tavsiye alanında eksik olarak gördüğünüz hizmetlerimiz için bizimle iletişim kurarak tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Firmamız yeni büronuzun parkelerinin çizilmemesi için l arabası ile taşıma hizmeti vermektedir. Fabrika taşıma hizmeti ve parça eşya taşıma hizmetini de firmamızdan satın alınabilirsiniz. Aynı şekilde firmamız depo hizmeti de vermektedir.

Nakliye Hizmeti Almadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Nakliye hizmeti almadan önce evden eve nakliyat tavsiye ve öneriler hakkında bilgi edinebilirsiniz.Evinizde bulunan eşyaları gözden geçirip yeni adrese taşımak istemediklerinizi ayırıp çöpe atabilir ya da bir başkasının kullanımı için hayır kurumlarına bağışlayabilirsiniz. Kendiniz eşyalarınızı taşımayı düşünüyor iseniz kırılgan eşyalarınızı koyduğunuz kolinin içine dört tarafından sabitleyecek strafor koymalısınız. Bu şekilde eşyalarınız hasar görmeden yeni adrese taşınmış olur. Daha kısa sürede yeni adrese taşınmak istiyor iseniz nakliyat hizmetinden faydalanabilirsiniz. Nakliyat hizmeti almadan önce firmalar hakkında detaylı bilgi edinmeniz sizin için faydalı olacaktır. Nakliyat hizmeti alırken sigortalı taşımacılık hizmeti veren bir firma ile anlaşma yapmanız hasar gören bir eşyanız olduğu takdirde maddi hasarınızın karşılanmasını sağlar. Firmamız sigortalı taşımacılık hizmeti, asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir. Firmamızdan nakliye hizmeti satın alabilirsiniz.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti Neden Gereklidir?

Evden eve nakliyat tavsiye hizmetimizden faydalanarak nakliyat hizmetinin size sağlayacağı faydalar ve nakliyat öncesi yapmanız gereken hazırlıklar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sigortalı taşımacılık hizmeti sevkiyat sırasında eşyalarınızın hasar görmesi halinde maddi kaybınızın ödenmesini sağlamaktadır. Eşyalarınız özenle araç içine taşınır ve hasar görmeyecek şekilde yerleştirilir. Araç içine yerleştirilen eşyalar ise kalın halat ile bağlanır ve sarsıntıdan etkilenmesi önlenir. Eşyalarınızın güneş
ve yağmur gibi dış etkilerden etkilenmemesi için üzeri muşamba ile örtülür. Eşyalarınızın tüm bu özenlere rağmen hasar görmesi halinde maddi kaybınız sigortalı taşımacılık tarafından sağlanır. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2020 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız